yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (1)
  • medya (0)

  1. ilginç bir şekilde cildimi makyaja çok güzel hazırladığını düşündüğüm ürün. sanıyorum ölü deriyi atmada başarılı ama fazla kurutucu da değil. sabah bunu kullanmadığım günler farkı hissedebiliyorum, ten makyajım oturmuyor veya homojen yayılmıyor sanki pürüzlerden dolayı. sivilcelere etkisi konusunda herhangi bir gözlem yapmadım, ne kadar faydalıdır bilemiyorum (çok da sanmıyorum) ama yukarıda saydığım sebep akneye meyilli cilt tipine sahip olanlara yardımcı olabilir.

  30 nisan 2015 18:03

  2. cildim akneliyken hiçbir etkisi olmayan fakat aknelerim geçtikten sonra temizlik için kullanımda fena olmayan bir ürün. yine de avene'den şaşmamak en iyisi tabi.

  1 mayıs 2015 02:13

  3. kuru karma ve akneli cildimi daha da kurutmuş olan ve benimle aynı cilt tipini paylaşan kimseye önermediğim yüz temizleme jelidir. Pul pul dökülmeler yapmıştır. Onun yerine çay ağacı yağını öneririm. Bölgesel akne üzerine uygulanmalıdır. Antibakteriyel özelliği ile akneyi yatıştırır, kurutur, akneli bölgeyi temizleyip başka yerlere yayılmasını engeller.

  4 mayıs 2015 20:04 ed.5 mayıs 2015 06:56


  5

  4. Şuan kullandığım yüz temizleme jelidir. Ben inanılmaz memnun kaldım. Cildim yağlı şuan sivilce problemim yok ama bir çok ürün bende sivilce yapar. Sivilceler çabuk sönse de izleri bir ayda geçerdi. Bu ürün bir haftada geçirdi. Yüz yıkama jellerinin temizleme dışında hiçbir faydasını görmemiştim şimdiye kadar. Yalnız kokusu çok keskin ona da alışılıyor. Bitince tekrar alırım ama o kadar bereketli ki kaç aydır kullanmama rağmen yarılayamadım bile.

  7 haziran 2016 00:14

  5. 3 4 yıl boyunca kullandığım tek yüz yıkama jeliydi ve çok memnundum. sonra sıkıldım bıraktım ancak her an geri dönebilirim. gözenekli ciltlere hitap ediyor ama gözenekliler bilir ki aslında o deriyi soymak dışında gözeneklere hiçbir şey mucizevi bir etkide bulunmaz.

  3 ağustos 2016 11:14 3 ağustos 2016 11:20

  6. 1 yılda ancak bitirdiğim yüz yıkama jelim. Epeyce bereketli. bir daha alır mıyım hayır. cilt tipim karma ama açıkçası ben mucizevi bir etkisini göremedim. Beklentim cildimdeki sivilcelenmeyi engellemesiydi ama mevsimsel etkilerle yine yerli yerindeydiler kullandığım süre boyunca. yoluma lo roche posay ile devam edeceğim.

  3 ağustos 2016 14:48

  7. yaklaşık üç aydır sabah akşam düzenli olarak kullandığım ürün. sadece belli dönemlerde sivilce sorunu yaşamama rağmen siyah noktalarıma ve yüzümdeki lekelere çözüm olur umuduyla aldım. ilginç şekilde cildimi pürüzsüzleştirip lekelerimi yok ederken özellikle yanaklarımda (kulaklarıma doğru) öbek halinde sivilcelere neden oldu. cildi mi kusturuyor bilemiyorum, yıkadıktan sonra çay ağacı yağı uygulayarak dengeliyorum. yağlı cildime iyi geldiğini söyleyebilirim, öyle ki pudra kullanma ihtiyacı hissetmiyorum bir süredir. (aynı serinin gözenek sıkılaştırıcısını kullanıyorum, matlaştırma özelliği bulunuyor, yine de mucizeler yaratmıyor bence)

  ilk kullandığımda kokusu, nasıl diyeyim, akvaryum-yosun kıvamında bir şeydi. şişede durdukça ve alıştıkça o kokuyu almamaya başlıyorsunuz ama başlarda işkence gibi gelebilir, doğruya doğru.

  30 ekim 2016 18:29


  8. kendimi bildim bileli kullandığım yüz temizleme jeli. en az 6 tane falan bitirmişimdir. yaklaşık 7 senedir kullanıyorum sanırım, gerçekten uzun süre giden bir ürün. 3 al 2 öde kampanyalarını yakalayınca çok güzel oluyordu. sanırım ambalajı değişmiş ve fiyatı da oldukça artmış.

  yüzümü bunun kadar ferahlatan başka hiçbir ürünle karşılaşmadım, gerçekten temizlediğini hissedebiliyorsunuz. kuru bir cildiniz varsa önermem. bunun dışında gözeneklere bir etkisi oldu mu bilmiyorum, kullanmaya başladığımda bunun farkında olmayacak kadar küçüktüm. fiyatı bu kadar artmış olmasa kesinlikle kullanmaya devam ederdim ama şu an için bütçeme uygun değil ne yazık ki.

  27 mart 2017 17:58 2 haziran 2017 20:03

  9. akneye meyilli bir cildim olmamasına rağmen bunu kullanmaya başladıktan sonra bir tane yanağımda, bir tane de dudağımın üstünde kocaman sivilce çıktı - ki sadece regl dönemimde ufak bir sivilce çıkar yüzümde. (gizlinot: o da bazen)

  bitene kadar kullanırım, sonra tekrar alır mıyım? kesinlikle hayır.

  16 nisan 2017 20:15

  10. gerçekten çok yağlı cildi olmayan hiçbir süslüye tavsiye etmeyeceğim bir seri bu. yüzünüzü aşırı derecede kurutup nem dengenizi bozabilir. dikkatli kullanılmasında fayda var.

  14 ağustos 2018 03:07