0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. 3 yıldır kullandığım bir ürün. Çok ince telli saçlara sahip olduğum için saçlarım devamlı düğüm olma eğiliminde ve duşta krem kullansam bile duş sonrası bir ürün uygulamadan açarsam oldukça zorlanıyorum. Bu ürünü de duş sonrası avucumun içinde ısıtıp saçlarımın diplerine gelmeyecek şekilde, kırılmasını da engellemek adına ortadan başlayıp saçlarımın uçlarına doğru uyguluyorum. Gerçekten saçlarımı yumuşacık yapıyor ve daha rahat taramamı sağlıyor. Kokusunu da çok seviyorum üstelik. İnce telli ve bu tip sorunlar yaşayan kişilere gözüm kapalı öneririm.

21 haziran 2014 23:56

2. Kokusu şahane.üzümle alakası olmayan fakat çok ferah bi kokusu var. Yağ kıvamında ben çok seviyorum bi bu bi de elseve zaten iki favori duş sonrası ürünüm.fakat bu saç kuruyken de kullanılabilir mi henüz onu test etmedim

4 ekim 2014 15:43

3. Saçim kuruyken de islakken de kullaniyorum. Saclarim cok kuru oldugu icin hemen emiyor, yagli bir goruntu olusmuyor. Kokusu cidden cok güzel ama cok kalmiyor. Ben saclarimin kabarikligini alacagini dusunmustum de pek etkili olmadi o konuda. Saclarin kirilmasini yavaslattigini görüyorum, o yonden güzel. Yeni ürünler denemek adina bitince yeniden almam heralde.

13 haziran 2015 00:33