4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (6)
  • medya (1)

37. shea yağı ve greyfurt aromalılarını kullandığımdır.

İkisinin de nemlendirme etkileri aynı, shea yağlı olan bazılarında sivilce yapmış, alerjik olmama rağmen bende yapmadı. Greyfurtlu olan da tam olarak greyfurt kokuyor.

Özellikle küçük boy olanları son derece faiş fiyatta, bulursanız indirimdeyken alın derim.

1 haziran 01:51 5 haziran 15:10

36. Hemp'in el kremini kullanmıştım, hayatımda kullandığım, kuru eller için en iyi olan krem diyebilirim. Kenevirli olduğu için kokusu başta çok kötü gelmişti, sonradan alışınca çok sevmiştim. Vücud yağını da çıkardıklarını yeni farkettim ve çok sevindim. o da eminim aynı etkiyi yapıyordur. görselinde -erkekler çok seviyor- diye not düşmüşler. buna da katılıyorum. en kısa zamanda alacağım

14 mart 15:05

35. 79.90 tl güncel fiyatıyla şoka sokmuş ürün. indirmde 10-20 liraya aldığımı hatırlıyorum. Bu fiyatı gözden çıkaran için bence çok daha güzel ürün alternatifleri bulunur.

13 mart 15:35


34. Fiyat performans bazında bakılırsa o fiyatı haketmeyen ürün.

12 mart 23:55

33. geçtiğimiz ay tanıtım boyu olan 400 ml boyunda 'shea' olanını -tanıtıma özel fiyat- 49.90'a almıştım. Kokusunu aşırı seviyorum. bence yapısı da çok güzel, isminin hakkını verir derecede butter kıvamını taşıyor:) zaten kocaman bir kavanoz herhalde 3 yıl kullanırım.

12 mart 14:07

5

32. British rose serisinden body butter ı ne zaman bitse alırım. Kokusu muhteşem anlatamam yaşamanız lazım mis gibi gül kokuyor ve içinde pembesi bir ışıltı veren pigmentler var. Mini olanı denemedik için kesinlikle alın bence iyi ki keşfettim dediğim ürünlerin top5 listesine girer yani. Yapısı yumuşak tereyağ gibi (sonuçta adı butter) banyodan her çıktığımda özellikle boyun ve dekolte bölgeme sürerim. Işıltısı ve kokusu için almaya devam edeceğim nemlendirme etkisi biraz daha fazla olsa %100 mükemmel bir urun derdim

12 mart 01:22

31. Duygu Özaslan’ı dinleme hatasına düşüp almıştım. Bende Wild Argan Oil’i var, en çok bu nemlendiriyormuş diye duyduğum için bunu tercih etmiştim. Ancak nemlendirmesinin normal yoğun bir nemlendiriciden farkı yok bence. Hatta emilimi daha uzun sürüyor. Kuru bacaklarımı nemlendirmedi. Buna 60 lira vermek yerine çok daha ucuz ve iyi nemlendiren ürünler bulabilirsiniz. Bence kesinlikle fiyatını haketmiyor.

edit: yazım hatası

11 mart 11:37 13 mart 17:49


30. Almond milk and honey çeşidinin 2 tane seyahet boyunu bitirdim şuan tam boyunu kullanıyorum. Sadece bu çeşidini deneyimledim

Kuru ve hassas ciltler için 48 saat boyunca nemlendirme vaadediyor. Benim cildim hassas ve normal kurulukta. Nemlendirmesi gerçekten yoğun çok kuru ciltliyseniz her gün sürmeniz gerekebilir ben duştan duşa sürüyorum ve bana yetiyor.Benim için tam bir kış vücut ürünü. İçeriği diğer çeşitlerine göre daha temiz görünüyor hassas cildime kötü bi reaksiyona sebep olmadı. Kokusunu da seviyorum hafif bir bal kokusu geliyor yoğun olsa katlanamazdım sevdiğim kokuları bile yoğun sevmiyorum

Kısacası indirimde fiyatını hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum en azından bu çeşidi için

18 şubat 15:52

29. bana aşırı parfümlü ve vıcık vıcık gelen krem. üniversite yıllarımda nasıl olduysa çileklisini severek kullanmıştım, şimdi ise tbs kremlerindeki yoğun koku çok rahatsız ediyor. ayrıca çok yağlı olduğu için cildim kuru olsa da emilmiyormuş gibi, sana yağını sürmüşüm hissi uyandırıyor. yaşlandım mı ne oldu bilmiyorum ama daha kokusuz, hafif ve daha temiz içerikli nemlendiricilere yöneldim. fiyatını da çok hak ettiğini düşünmüyorum.

24 ekim 2017 18:36

28. Ballı, vanilyalı, kakaolu, hindistan cevizli, güllü birçok çeşidini kullandım bu ürünün. Kokuları çok hoş ciltte uzun süreli kalmasa da. Ama bence nemlendirme konusunda abartıldığı kadar iyi ürünler değil. Ortalama bir nem veriyor bence. Kullandığım bir çok vücut kreminin bundan daha uzun süreli nem verdiğini farkettim. Kötü bir ürün değil ama aşırı kuru ciltlilerin çok seveceğini sanmıyorum.

24 ekim 2017 14:16