4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (6)
  • medya (1)

41. Hemp'in el kremini kullanmıştım, hayatımda kullandığım, kuru eller için en iyi olan krem diyebilirim. Kenevirli olduğu için kokusu başta çok kötü gelmişti, sonradan alışınca çok sevmiştim. Vücud yağını da çıkardıklarını yeni farkettim ve çok sevindim. o da eminim aynı etkiyi yapıyordur. görselinde -erkekler çok seviyor- diye not düşmüşler. buna da katılıyorum. en kısa zamanda alacağım

14 mart 15:05

40. shae body butter'in hem kokusu hem de verdiği nem çok hoşuma gidiyor. dokusu çok yumuşak, vücudunuza, ellerinize sürer surmez eriyor gibi. seyahet boyunu yanımda taşıyorum, dirseklerime, ellerime gün içerisinde çok kuruyan yerlerime uyguluyorum. kokusu çok kalıcı değil ancak, hemen uçuyor. ama uçana kadar ki verdiği his muhteşemm

13 mart 17:20

39. 79.90 tl güncel fiyatıyla şoka sokmuş ürün. indirmde 10-20 liraya aldığımı hatırlıyorum. Bu fiyatı gözden çıkaran için bence çok daha güzel ürün alternatifleri bulunur.

13 mart 15:35


38. Fiyat performans bazında bakılırsa o fiyatı haketmeyen ürün.

12 mart 23:55

37. geçtiğimiz ay tanıtım boyu olan 400 ml boyunda 'shea' olanını -tanıtıma özel fiyat- 49.90'a almıştım. Kokusunu aşırı seviyorum. bence yapısı da çok güzel, isminin hakkını verir derecede butter kıvamını taşıyor:) zaten kocaman bir kavanoz herhalde 3 yıl kullanırım.

12 mart 14:07

36. Duygu Özaslan’ı dinleme hatasına düşüp almıştım. Bende Wild Argan Oil’i var, en çok bu nemlendiriyormuş diye duyduğum için bunu tercih etmiştim. Ancak nemlendirmesinin normal yoğun bir nemlendiriciden farkı yok bence. Hatta emilimi daha uzun sürüyor. Kuru bacaklarımı nemlendirmedi. Buna 60 lira vermek yerine çok daha ucuz ve iyi nemlendiren ürünler bulabilirsiniz. Bence kesinlikle fiyatını haketmiyor.

edit: yazım hatası

11 mart 11:37 13 mart 17:49

35. Almond milk and honey çeşidinin 2 tane seyahet boyunu bitirdim şuan tam boyunu kullanıyorum. Sadece bu çeşidini deneyimledim

Kuru ve hassas ciltler için 48 saat boyunca nemlendirme vaadediyor. Benim cildim hassas ve normal kurulukta. Nemlendirmesi gerçekten yoğun çok kuru ciltliyseniz her gün sürmeniz gerekebilir ben duştan duşa sürüyorum ve bana yetiyor.Benim için tam bir kış vücut ürünü. İçeriği diğer çeşitlerine göre daha temiz görünüyor hassas cildime kötü bi reaksiyona sebep olmadı. Kokusunu da seviyorum hafif bir bal kokusu geliyor yoğun olsa katlanamazdım sevdiğim kokuları bile yoğun sevmiyorum

Kısacası indirimde fiyatını hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum en azından bu çeşidi için

18 şubat 15:52


34. ballı ve mangolusunu kullandıktan sonra bir daha almadığım vücut nemlendiricisi. bence de nemlendirmesi yeterli değil. hatta kardeşim ne kadar uğraşsa da cildine yediremediğini söyledi ve bir daha da almamaya karar verdik.

burada daha önce de yazılmıştı ama ben yine de tekrar edeyim. benim için en büyük eksisi hemen bozulmaya başlaması oldu. kokusu çok çabuk değişti. alelacele kullanıp bitirdik. içinde paraben de var halbuki.

şu anda mangolusunun 50 ml'sinin fiyatı 27,90-tl. benim için vazgeçilmez vücut kremi neutrogena'nın beyaz kutu mavi kapaklı rahatlatıcı yoğun bakım kremi oldu. migros indiriminde yanlış hatırlamıyorsam 200 ml'lik ürünü 11-tl gibi bir fiyata aldım.

netice itibariyle tavsiye etmiyorum.

24 aralık 2017 16:01

33. ballı ve mangolusunu kullandıktan sonra bir daha almadığım vücut nemlendiricisi. bence de nemlendirmesi yeterli değil. hatta kardeşim ne kadar uğraşsa da cildine yediremediğini söyledi ve bir daha da almamaya karar verdik.

burada daha önce de yazılmıştı ama ben yine de tekrar edeyim. benim için en büyük eksisi hemen bozulmaya yüz tutması oldu. kokusu çok çabuk değişti. alelacele kullanıp bitirdik. içinde paraben de var halbuki.

şu anda mangolusunun 50 ml'sinin fiyatı 27,90-tl. benim için vazgeçilmez vücut kremi neutrogena'nın beyaz kutu mavi kapaklı rahatlatıcı yoğun bakım kremi oldu. migros indiriminde yanlış hatırlamıyorsam 200 ml'lik ürünü 12-tl gibi bir fiyata aldım.

netice itibariyle tavsiye etmiyorum.

3 kasım 2017 17:12 3 kasım 2017 17:24

32. bana aşırı parfümlü ve vıcık vıcık gelen krem. üniversite yıllarımda nasıl olduysa çileklisini severek kullanmıştım, şimdi ise tbs kremlerindeki yoğun koku çok rahatsız ediyor. ayrıca çok yağlı olduğu için cildim kuru olsa da emilmiyormuş gibi, sana yağını sürmüşüm hissi uyandırıyor. yaşlandım mı ne oldu bilmiyorum ama daha kokusuz, hafif ve daha temiz içerikli nemlendiricilere yöneldim. fiyatını da çok hak ettiğini düşünmüyorum.

24 ekim 2017 18:36