4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar ()
  • medya (1)

48. kampanyadayken bir set almıştım içinde bundan da çıkmıştı. kıvamı kokusu güzeldi. ilk başlarda normal ara ara aklıma geldikçe bitsin diye sürmeye başlamıştım. normal herhangi bir krem gibiydi işte. sonra banyodan çıkınca ıslakken sürmeye başladım ve meğer doğru kullanımı buymuş. hemen emdi,yumuşacık yaptı.kokusu da güzeldi. tekrar aldım beğendiğim için. sonra daha ucuz diye yves rocherden kadife şeysinden alayım dedim ve pişman oldum. bunun kıymetini de o şeyi bitirmeye çalışırken her sürdüğümde daha da çok anlıyorum :(

6 ağustos 11:49 6 ağustos 11:57

47. Önceden bunların içinde parabenlerin alayı vardı. Çilekli olanını kullanmıştım ve emilmek de bilmezdi. Geçenlerde Body Shop’un sitesinde gezerken 1 alana 1 bedava görünce tekrar almak istedim :) Kadın milletiyiz ya indirim görünce dayanamıyoruz :) Şimdi formülleri değişmiş, parabenler gitmiş, nispeten daha temiz içerikler gelmiş. İlgilenenler sitesinden bakabilirler. British rose olanı ve Banana olanı aldım güllü olan muhteşem, butter kadar yoğun değil fakat nemlendirme aynı ve koku harika! Ancak muzlu olanın içeriği daha iyi olmasına rağmen kokusunu pek beğenmedim. Buna rağmen onun da nemlendirmesi çok iyi 👍🏻 Bunlara muadil bir sürü ürün çıktı ancak bunların tadı da bir başka süslüler 3>

3 ağustos 08:49

46. yedirilmeleri zor oluyor ve hepsinin kokusu cazip gelmiyor.hele cilek,ay bende mi kötü kokuyor bu .çilek delisi ben tiksiniyorum kokusundan .ben vanilyalı,arganlı ve shea'liyi seviyorum bakın onlar olur,nemledirme seviyeleri oldukça yüksek,cildi de parlatıyorlar..'against animal testing' olması hayli hayli tercih sebebi,her parayı kuruşuna dek hakediyor..

1 ağustos 15:19 2 ağustos 12:07


45. İndirim zamanı dışında aldığım için pişman olmuştum. Büyük bir indirme denk gelirseniz bakmanızı öneririm ama vücudunuz çöl gibiyse yeterli gelmeyecektir.

18 haziran 16:13

44. shea yağı ve greyfurt aromalılarını kullandığımdır.

İkisinin de nemlendirme etkileri aynı, shea yağlı olan bazılarında sivilce yapmış, alerjik olmama rağmen bende yapmadı. Greyfurtlu olan da tam olarak greyfurt kokuyor.

Özellikle küçük boy olanları son derece faiş fiyatta, bulursanız indirimdeyken alın derim.

1 haziran 01:51 5 haziran 15:10

43. Aşırı kuru bir cildim var ve bakım yapmaya üşenen biriyim. Bu nedenle body shopun body butterları gerçekten mükemmel duştan sonra vücuduma sürüyorum, sürmesi çok keyifli tereyağı gibi bir dokusu var bence:D ama vücudunuzda yağlı yağlı his bırakmıyor ve etkisi bence birkaç gün sürüyor bu nedenle her gün bakım yapmaya üşeniyorsanız kesinlikle almalısınız.

15 mart 12:55

42. Hemp'in el kremini kullanmıştım, hayatımda kullandığım, kuru eller için en iyi olan krem diyebilirim. Kenevirli olduğu için kokusu başta çok kötü gelmişti, sonradan alışınca çok sevmiştim. Vücud yağını da çıkardıklarını yeni farkettim ve çok sevindim. o da eminim aynı etkiyi yapıyordur. görselinde -erkekler çok seviyor- diye not düşmüşler. buna da katılıyorum. en kısa zamanda alacağım

14 mart 15:05


41. 79.90 tl güncel fiyatıyla şoka sokmuş ürün. indirmde 10-20 liraya aldığımı hatırlıyorum. Bu fiyatı gözden çıkaran için bence çok daha güzel ürün alternatifleri bulunur.

13 mart 15:35

40. Fiyat performans bazında bakılırsa o fiyatı haketmeyen ürün.

12 mart 23:55

39. geçtiğimiz ay tanıtım boyu olan 400 ml boyunda 'shea' olanını -tanıtıma özel fiyat- 49.90'a almıştım. Kokusunu aşırı seviyorum. bence yapısı da çok güzel, isminin hakkını verir derecede butter kıvamını taşıyor:) zaten kocaman bir kavanoz herhalde 3 yıl kullanırım.

12 mart 14:07