yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (23)
  • medya (0)
  5

  66. liseden bu yana çok severek kullandığım ve yerini bugüne kadar alabilen herhangi bir ürün olmayan body butter benim için. çok çok kuru bir cilde sahibim buna rağmen duştan sonra uyguladığımda inanılmaz nemlendiriyor, iki üç gün boyunca etkisi geçmiyor ve en önemlisi yağlı bir his bırakmayıp yoğun bir şekilde kokuyor.

  bugüne kadar argan, shea, coconut, mango, strawberry, moringa, ve british rose'lu olanlarını kullandım. bana göre çoğunun kokusu kötü :( denediğim ürünler içerisinde kokusunu beğendiğim yalnızca iki tane var moringa ve british rose. shea, coconut, argan daha çok nemlendiriyor ama kokularına tahammül edemiyorum bu nedenle yıllardır favorim british rose. aslında gül kokusunu da hiç sevmeyen biriyim bana inanılmaz islamic geliyor ama bu gerçekten güzel kokuyor ben bile bir gül kokusunu beğenip sevdiysem herkes beğenir sever diye düşünüyorum.

  20 mayıs 21:42

  65. body shop'u çok severim. maskesinden kesesine, peelinginden fırçasına her şeyini severek kullanıyorum. bir ihtiyacım olursa da ilk baktığım yerdir. ama kokuları ile şu body butterının alameti farikasını anlayamadım bir türlü. hem pahalı hem de bildiğiniz krem yani. gidip herhangi bir vücut kremi alsak o da aynı bence. parasına kesinlikle değmeyen tek body shop ürünü diyebilirim. enteresandır ki en öne çıkan da ürünü...

  21 nisan 2021 22:34

  4

  64. liseden beri bayıldığım müthiş bir nem veren fakat yeni zamlarla alınacak gibi olmayan vücut kremleri. body yoghurtları yaz için harika iken butterlar kis aylarında tercih edilmeli. ne yazık ki henüz muadillerini bulamadım.

  shea ve wild argan kışın, moringa, almond, mango ve green tea yazın mutlu eden kokular.

  21 nisan 2021 20:24


  5

  63. hindistan cevizli ve shea yağlı olanı çok severek kullandım. vücudum aşırı kuru ve uzun süre nemli tutan kullandığım en iyi vücut kremi bu. ayrıca kokuları da çok güzel. tırnaklarıma da sürüyordum, tırnak etlerini çok güzel nemlendirip tırnak yüzeyini parlatıyodu. (gizlinot: hatta hızlı uzatma bile gözlemledim)

  bikaç yıl önce almıştım, ikilisi çok uyguna geliyordu(gizlinot: iki tane 400ml olanı şu an bi tane küçük boyunun fiyatından uyguna almıştım) uzun süre de kullanmıştım. artık alamam bi tanesinin fiyatı bile aşırı pahalı.

  21 nisan 2021 13:39 21 nisan 2021 13:41

  5

  62. mangolusunun kokusuna bayılıyorum. ben küçükken anneannemin aynı bunun gibi kokan bir el kremi vardı. kokladıkça beni çocukluğuma götürüyor, o kadar hoş ki. ben dizlerimde ve dirseklerimde kullanıyorum. masa başı bir işte çalıştığım için dirseklerim normal birine göre daha fazla kuruyor ve yıpranıyor. ama bu body butter yumuşacık yaptı dirseklerimi. ama kola, bacağa uygulamak için pek pratik değil. sıvı formdaki yağlar ve losyonlar daha pratik ve tercih edilesi.

  21 nisan 2021 00:33

  5

  61. yılbaşında shealısı hediye gelmişti. 50 mllik küçük boyutuna rağmen 2 aydır bitmedi. üstelik istisnasız her gün bol bol kullandığım halde. hal böyle olunca hazır body shopta indirim varken wild argan oil olanının 200 mlliğinden sipariş verdim hemen. koku olarak kesinlikle shealı daha güzel. fakat argan yağlısının daha az bir miktarı kuru ellerimi nemlendirmeye yetiyor. kışın hem havadan hem de sık sık yıkamaktan kuruyan ellerimi bebek gibi yaptı. tek sıkıntısı pahalı olması :( uygun fiyatlı muadilini bulabilirsem girdimi güncelleyeceğim

  7 mart 2021 15:17

  60. Kıvamına ve kokusuna bayıldığım body shop ürünü.fakat oldukça pahalı olan fiyatlarına değer mi derseniz bence değmez.eğer denemek isterseniz kesinlikle shea yağlı ürünü öneririm kokusu diğer ürünlerine göre daha soft.

  7 ekim 2020 22:02


  59. Bir çok çeşidini denemiş olmakla beraber özellikle kış aylarının kurtarıcısı olduğunu söyleyebilirim benım en sevdiğim dokuda ve kokuda olaı shea'lı olanıdır koku hassasiyeti ve çok kuru cildi olan herkesin şans vermesi gereken bir üründür ben çok severek kullanıyorum

  14 mayıs 2020 16:35

  58. tanım: the body shop'un yoğun kıvamlı vücut kremi.

  mangolusu ve moringalısını kullandım. kokuları MUHTEŞEM ama fiyatı çok yüksek. sadece kokusu için alınacaksa butter yerine yoghurt olanarını deneyebilirsiniz, butterların kokuları tam yaz kokusu olmasına rağmen yapısı itibariyle kış aylarına daha uygun.

  4 mayıs 2020 13:45 8 haziran 2020 22:11

  57. bugün yılbaşı özel koleksiyonundan bir alana bir bedava kampanyası ile vanilyasını edindiğim müthiş kokulu body butter. kokusu kalıcı ve ürün uzun süre gidecek gibi duruyor. daha önce çileklisini kullanmıştım, nemlendirmesi ve kokusunun kalıcı olması süper. parasını hakettiğini düşünüyorum.

  19 kasım 2019 23:27