yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar (26)
  • medya (2)

  52. indirim zamanı en mini boyundan bir tane alıp denemek, şans vermek istedim. Yağlı ve gözenekleri açık cildim var. T bölgeme sürdüm (çene, alın, burun ve biraz da yanaklar). Ben banyodan sonra cildim temiz ve yumuşakken, gözeneklerim iyice açılmışken kullandım. Çok yoğun parfümü olması biraz rahatsız edici. Şu ana kadar sadece 1 kez kullandım. Bitene dek haftada 1 uygulamayı düşünüyorum. Güzel temizliyor, sorun yok. Verdiği his hoş. Ancak çenemde maskeyi sürdüğüm bölgede sonrasında çok büyük bir deri altı sivilce çıktı. Alakalı mı bilmiyorum. Aldığım mini boy bitene kadar devam. Bittiğinde editleyeceğim.

  9 ekim 11:34

  4

  51. Haftada bir ilk başlarda beş dk, yüzüm alışınca on dk tutarak kullandım, kullanıyorum. Yüzde hafif bir yanma ve kızarıklık yaratıyor. Cildi hafiften geriyor ama temizlik hissi güzel. Ortalama bir ürün.

  20 eylül 21:18

  5

  50. Uzunca bir süre indirimini kovalayıp sonunda %50 indirimle alabildiğim maske. 

  Mentollü ve granüllü bir yapısı var. Temizlerken peeling etkisi yapıyor, kilin mucizesinden zaten bahsetmeye gerek bile yok. Mentolü biraz yakıyor ama katlanılamayacak gibi değil. Sonuç olarak siyah noktalarımı büyük ölçüde geçirdi. 

  Önceki girdilerde de bahsedildiği gibi biraz agresif yapılı bir maske. Siyah noktaları temizlerken cildin bütün nem tabakasını da alıyor. Sonrasında çok iyi nemlendirmek lazım. 

  İndirimsiz fiyatı 200 lira. Bence bir maske için çok yüksek, indirimde yakalamasam almazdım. Bittikçe indirim kovalayarak tekrar alacağım bir maske oldu. 

  17 ağustos 10:43


  2

  49. ben parasını kesinlikle haketmediğini düşünüyorum. Karantinaya girmeden hemen önce almıştım ve bu süreçte düzenli olarak kullandım, gözle görülür kalıcı hiçbir etkisini görmedim. yüzü inanılmaz yakıyo, bu ilk hoşuma gitti t bölgem çok yağlı olduğu için agresif maskeleri seviyorum sanki dha çok etki ediyomuş gibi hissediyorum. Ama inanılmaz yakıyo. ben maskeyi yaptıktan sonra sıcak suyla yıkadığım havluyla temizliyorum maskeyi üstüne hemen burun bandı yapıştırıyorum. bu işlemden sonra tabii ki burnum daha pürüzsüz oluyo, ama bu sonuca daha ucuz bir kil maskesiyle de rahatlıkla ulaşabilirim. marifet bu maskede değil yani. zaten iki gün sonra da burnumun üstü eski halini alıyo

  3 haziran 00:33

  48. Bir süredir kullanıyorum ve hakkında birkaç şey yazmak istedim.

  Cildim karma, gözeneklerim bayağı yoğun. Kapalı komedon ve kistik akne problemlerim var. Bu ürünü ilk sürdüğümde yüzümü inanılmaz yakıyor. 15 dk tutup yıkıyorum ve bu sırada sertleşmiş oluyor. Açıkçası çıkarması da biraz zor. Çıkardıktan sonra cildimin gerçekten nefes aldığını hissettim, fakat sadece o kadar. Başka olumlu bir etkisini deneyimlemedim. Ben ürünü 2 al 1 öde kampanyası varken almıştım. Sanırım şu an güncel fiyatı 199 tl. Sanırım bir daha almam.

  22 mayıs 17:19

  3

  47. Çok fazla youtuberda gördükten sonra denemek için almıştım. Yağlı ve sivilceye meyilli bir cilde sahibim. Bende direkt sivilce yaptı. O yüzden sadece burnum için kullanmaya başladım. Siyah noktaları güzel temizliyor, düzenli kullanımda burnunuzdaki temiz görünümünü fark edebiliyorsunuz. Ama bidaha alır mıyım derseniz almam.

  18 mayıs 21:56

  4

  46. dün deneyimlediğim kil maskesi.

  ilk önce oldukça parfümlü olması dikkatimi çekti, bir de reglydim başımın ağrısı tuttu bu biraz üzücü.

  ben büyük boyunu indirimden aldım 120 tl gibi bir fiyata geldi, ancak çok azını sürmeniz yeterli zaten sadece T bölgeme uyguladım o yüzden de küçük boyunu alıp denemenizde bir sakınca yok. evdeyiz zaten haftada bir uygularsanız bi süre gider diye düşünüyorum.

  güzel arındırdı, hemen kurumasını sevdim yarım saat beklemenize falan gerek yok yani. uzun kullanımda umarım siyah noktaları azaltır. yağlı ciltli insanların seveceğini düşünüyorum.

  21 nisan 19:50


  45. Eski sevgilime dogum günü hediyesi olarak geldiğinde içten içe kıskandığım maskedir.

  Sabununu da almışlardı yanında. Kullandıktan sonra yüzünün nefes falan aldığını söylemişti. Heyy gidi günler..

  10 mart 04:26 10 mart 04:26

  5

  44. uzun zamandır kullanıyorum. tanışıklığım denebunu exclusive kutusunun içinden çıkmasıyla başladı ve bir kampanya döneminde de %20 indirimli satın aldım. kuruya dönük karma cilt tipim için haftada bir defa duştan 15 dakika kadar önce uyguluyorum. kokusu çok güzel, temizlik kokuyor. ciltte 15 dakika içinde kuruyor, sonra duşta elimi ıslatarak suratımdan masaj yapar hareketlerle çıkarmaya çalışıyorum. tüm suratım ıslandığında da bol suyla yıkıyorum. bende suratıma uyguladığımda hiç yanma olmadı. duştan çıktığımda hafif kızarıklıklar oluyor ama tertemiz ve diri bir cilt ortaya çıkıyor. sonrasında tonik ve bolca nemlendirici uyguluyorum. bitse yine alırım, çok severek kullanıyorum.

  9 mart 16:51

  3

  43. Kötü bir maske değil ama, ben 200 liralık bir numarası oldugunu düşünmüyorum maalesef. İlk sürdüğümde yüzümde yanma hissi oluyor ama etkisi çabuk geçiyor. İçindeki tanecik gibi olan kömür parçacıkları ise yüze yapışıyor ve temizlemesi aşırı sinir bozucu. Elzem bir make degil, bitince hele de bu fiyatla alacağımı hiç sanmıyorum

  9 mart 10:03