yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • oylar (30)
  • medya (2)
  2

  56. İndirimde seyahat boyunu almıştım. Bir suredir deniyorum. Sürdüğüm anda yanma yapiyor. Yapısının tanecikli olmasi hiç hosuma gitmiyor (bundan bahsedeni görmedim. Benimki bozuk degildir ins) pul pul dokuluyo zaten tanecikler. Kucuk boy olmasina ve haftada bir kullanmama ragmen bir ayda kurudu sanki. Ovmeyen blogger kalmadi diye almıştım ama olumlu bi etkisini goremedim (karma-hassas ciltliyim)

  24 ocak 22:43

  55. 75 ml'si 269,90 ₺'dir. Arada kontrol edeyim bakalım iyice çığrından çıkacak mı?(gizlinot: swh)

  edit: 299.90 olmuş.

  13 aralık 2020 19:07 28 ocak 20:08

  2

  54. Deneyip memnun kalmadigim maske. Çok agresif ve yüzden çok zor çıkıyor. Yalnızca çok yağlı ciltlerin sevebileceğini düşünüyorum.

  12 aralık 2020 23:19


  4

  53. yoğun parfümü dışında çok sevdiğim, en sevdiğim kil maskesiydi, mıknatıs gibi çekerdi ne varsa. sonra zam yaptılar...

  edit: zamla birlikte f/p olarak tatmin olmuyorum artık, daha uygun fiyatlı yakın performanslı ürün bulunabilir.

  12 aralık 2020 19:54 12 aralık 2020 19:56

  5

  52. Önceki entryimden de anlaşılacağı üzere en sevdiğim kil maskemdi. Gözeneklerimin içinde ne sebum varsa hepsini emerdi; kendisiyle aşk yaşıyordum. 1 yıllık asitle temizleme serüvenimin ardından geçenlerde yeniden sipariş ettim ve amanın yüzüm alev alev yanıyor; formülünü mü değiştirdiler, yoksa 1 yıldır asit kullanmaktan cilt bariyerim mi zayıfladı bilmiyorum. Cildim son 1 yıldır hiç olmadığı kadar iyi aslında q10 li ürünlerle takviye gerekiyor sanırım bu hassaslığı kırmak için.

  12 aralık 2020 19:37

  51. indirim zamanı en mini boyundan bir tane alıp denemek, şans vermek istedim. Yağlı ve gözenekleri açık cildim var. T bölgeme sürdüm (çene, alın, burun ve biraz da yanaklar). Ben banyodan sonra cildim temiz ve yumuşakken, gözeneklerim iyice açılmışken kullandım. Çok yoğun parfümü olması biraz rahatsız edici. Şu ana kadar sadece 1 kez kullandım. Bitene dek haftada 1 uygulamayı düşünüyorum. Güzel temizliyor, sorun yok. Verdiği his hoş. Ancak çenemde maskeyi sürdüğüm bölgede sonrasında çok büyük bir deri altı sivilce çıktı. Alakalı mı bilmiyorum. Aldığım mini boy bitene kadar devam. Bittiğinde editleyeceğim.

  edit: Mini boy (15 ml) bitti. minicik olmasına rağmen tam 6 kez maske yaptım. Ben ilk yaptığımda sadece t bölgeme sürmüştüm ama sonrakilerde tüm yüze uyguladım. Tek kelimeyle muh-te-şem. Cildi bu kadar temiz hissettiren başka maske kullanmadım. Üstelik minicik kutudan 6 kere maske çıkması da şu an güncel fiyatına bakınca (70 TL / 6 = 11.6 TL) gayet makul. kesinlikle öneriyorum. Kapağını sıkı kapatmayınca kuruduğunu duydum. Ben bundan dolayı ve maliyet olarak da daha uyguna geldiğinden 15 ml ile devam edeceğim.

  9 ekim 2020 11:34 16 aralık 2020 16:20

  5

  50. Uzunca bir süre indirimini kovalayıp sonunda %50 indirimle alabildiğim maske. 

  Mentollü ve granüllü bir yapısı var. Temizlerken peeling etkisi yapıyor, kilin mucizesinden zaten bahsetmeye gerek bile yok. Mentolü biraz yakıyor ama katlanılamayacak gibi değil. Sonuç olarak siyah noktalarımı büyük ölçüde geçirdi. 

  Önceki girdilerde de bahsedildiği gibi biraz agresif yapılı bir maske. Siyah noktaları temizlerken cildin bütün nem tabakasını da alıyor. Sonrasında çok iyi nemlendirmek lazım. 

  İndirimsiz fiyatı 200 lira. Bence bir maske için çok yüksek, indirimde yakalamasam almazdım. Bittikçe indirim kovalayarak tekrar alacağım bir maske oldu. 

  17 ağustos 2020 10:43


  2

  49. ben parasını kesinlikle haketmediğini düşünüyorum. Karantinaya girmeden hemen önce almıştım ve bu süreçte düzenli olarak kullandım, gözle görülür kalıcı hiçbir etkisini görmedim. yüzü inanılmaz yakıyo, bu ilk hoşuma gitti t bölgem çok yağlı olduğu için agresif maskeleri seviyorum sanki dha çok etki ediyomuş gibi hissediyorum. Ama inanılmaz yakıyo. ben maskeyi yaptıktan sonra sıcak suyla yıkadığım havluyla temizliyorum maskeyi üstüne hemen burun bandı yapıştırıyorum. bu işlemden sonra tabii ki burnum daha pürüzsüz oluyo, ama bu sonuca daha ucuz bir kil maskesiyle de rahatlıkla ulaşabilirim. marifet bu maskede değil yani. zaten iki gün sonra da burnumun üstü eski halini alıyo

  3 haziran 2020 00:33

  48. Bir süredir kullanıyorum ve hakkında birkaç şey yazmak istedim.

  Cildim karma, gözeneklerim bayağı yoğun. Kapalı komedon ve kistik akne problemlerim var. Bu ürünü ilk sürdüğümde yüzümü inanılmaz yakıyor. 15 dk tutup yıkıyorum ve bu sırada sertleşmiş oluyor. Açıkçası çıkarması da biraz zor. Çıkardıktan sonra cildimin gerçekten nefes aldığını hissettim, fakat sadece o kadar. Başka olumlu bir etkisini deneyimlemedim. Ben ürünü 2 al 1 öde kampanyası varken almıştım. Sanırım şu an güncel fiyatı 199 tl. Sanırım bir daha almam.

  22 mayıs 2020 17:19

  3

  47. Çok fazla youtuberda gördükten sonra denemek için almıştım. Yağlı ve sivilceye meyilli bir cilde sahibim. Bende direkt sivilce yaptı. O yüzden sadece burnum için kullanmaya başladım. Siyah noktaları güzel temizliyor, düzenli kullanımda burnunuzdaki temiz görünümünü fark edebiliyorsunuz. Ama bidaha alır mıyım derseniz almam.

  18 mayıs 2020 21:56