yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (6)
  • medya (3)
  5

  18. Daha önce kullandığım ve çok memnun kaldığım için indirime girince deep berry rengini aldım. Tint tarzında ürünleri daha çok seviyorum. Fiyatı son yıllarda çok artmış olsa da benim vazgeçemediğim favorim diyebilirim. Yanaklara çok doğal bir renk veriyor. Ben dudaktaki duruşunu ve kalıcılığını da beğeniyorum. Daha çok dudaklarımda kullanıyorum zaten. Kokusu ve tadı biraz ilaca benziyor ama kalıcılığı çok iyi. Ayrıca bereketli bir ürün. Daha önce 1 yıl boyunca sık sık kullanmama rağmen yine de bitirememiştim. Yani seviyoruz kendisini.

  15 ekim 13:12

  5

  17. Benzer yapıda başka markaların da ürünlerini kullandım. Kalıcılığı başarılı. Maskeye vs transfer olmuyor. Az az sürüp, hemen parmaklarla yaymak lazım. Hızlı olmazsanız parça parça duruyor, ilk sürdüğünüz yerler. Dudakta kalıcığılığı yok gibi. Ben ürünü sevdim. Uzun süre de gidebileceğini düşünüyorum. Bendeki 003 red pomegranate. 

  6 ekim 19:49 6 ekim 21:23

  4

  16. Dudakta pek kalıcı olmayan ama yanakta saatlerce hareket etmeden duran aşşşşırı pigmentli ama dağıtması sıkıntılı likit yanak/dudak tintleri. Yanılmıyorsam adları ve paketlemeleri ara ara değişse de genelde kırmızı pembe ve turuncu renkleri fix oluyor. Turuncu olan tam bir sunburnt görüntüsü veriyor, kırmızı olanı özellikle dudakta çok seviyorum sadece içlere uygulanınca pouty lips efekti verip daha dolgun gösteriyor hele dudağın dışı pembemsi nude bir kalemle overline yapılırsa cherry on the top. Tekrar tekrar indirime girdikçe satın alırım çünkü benim için tintin gerçek anlamı budur ve başka markalarda maalesef bulamıyorum :( Tek sıkıntısı bence biraz patchy durması ama dediğim gibi maalesef başka bir muadilini bulamıyorum.

  1 ekim 11:54


  5

  15. Aşırı doğal duran ve kalıcılığı süper bir ürün. Bendeki renk dusty rose. Dudaktaki yapısını beğenmedim ama allık olarak gayet iyi. Benseki biraz az pigmentli gibi. İstediğim sonucu iki kat uygulayinca elde ediyorum.

  30 eylül 22:43

  14. Renk skalasını daraltıp üç tane saçma renk bırakmışlar lanet olsun ki. Dusty rose diye bir tonu vardı, ben biteceğini bilsem yirmi tane alır buzdolabında saklardım inanın. Renk şahaneydi, sürümü çok kolaydı, sim içermiyordu, kolay emiliyordu, kalıcıydı, sivilce veya siyah nokta da yapmıyordu yanağımda.

  Şimdi son kalan şişesinin dibinde bir kullanımlık bile olmayan miktarda ürün var, yanımda gezdiriyorum; benzer bir renk ve doku bulayım diye. Bütün likit ve krem allıklara baktım Türkiye'deki, sadece armani ile perricone md kaldı bakmadığım; hala benzerini bulamadım. (gbkz: maybelline cheek heat gel cream blush), rose flush rengi ve dokusu biraz yakın buna. Ama o da bunun kadar bütünleşmiyor ve kalıcı olmuyor ciltte.

  18 nisan 2020 22:02

  5

  13. dudak için değil yanak için harika ürün. sabah sürüyorum gece makyajımı silene kadar yanaklarım pembe pembe. Uçmuyor, dağılmıyor, nasıl sürdüysem öyle kalıyor. tabii bu sağlıklı bir şey mi onu bilmiyorum ama özellikle yoğun bir günde sürülebilir tazelemekle uğraşmamak için. dudakta bir etkisi ya da kalıcılığı yok. epey de gidiyor. dağıtırken dikkat edilmesi gerekiyor çünkü hemen kuruyuveriyor. minik minik sürüp dağıtıyorum ben ve çok doğal görünüyor.

  23 ağustos 2019 14:07 28 ağustos 2019 19:00

  12. pink hibiscus 001 rengini aldığım ve özellikte dudakta duruşuna bayıldığım makyaj mürekkebi. yanakta korka korka sürdüm ama kolay dağılıyor ve doğal, yaza uygun bir pembelik katıyor.

  5 nisan 2019 18:11


  11. likit ürün delisi kardeşim sayesinde keşfettiğim oldukça kalıcı allık. bu ürünleri dudaktan ziyade yanakta kullanmayı daha çok seviyorum ben. benetint muadili denmiş ama yapısı benetint değil de chachatint'e çok daha yakın. ben benefit'in likit allıklarından çok daha fazla sevdim. bir kere kesinlikle daha kalıcı, sabah sürünce akşama kadar kalıyor. dağıtması zor ama bu ürünleri kullanmanın en önemli taktiği zaten hızlı olmak. bir süre sonra o hıza ve dağıtmaya eliniz zaten alışıyor. benim gibi tembel olanlara, allık tazelemeye üşenenlere tavsiye ederim. renk skalası da oldukça geniş.

  11 eylül 2018 11:26

  10. gün içinde sizi asla terk etmeyen, rengini çok başarılı bir şekilde veren, yaz aylarının vazgeçilmezi, makyajsız cilde çok iyi giden ancak dudakta çok da bi esprisi olmayan minnoş allık.

  14 ağustos 2018 11:17

  9. Üstte benetint muadili demişler ama tbs daha önce çıkarmıştı bu ürünü.herkes bilmiyordu o zamanlar.nasıl ya yanağına mi sürüyorsunlar, kız o sivilce yaparlara rağmen kullanmıştım.sivilce oluşturmamıştı fakat gözenekleri olanların kullanmaması gereken bir üründü.

  8 haziran 2018 19:06