4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (1)
3

12.  Dağılması çok kolay, yüzde beyaz iz bırakmıyor lakin süslüde okuduğuma göre alkol varmış ve üçüncü sıradaymış o nedenle bir daha almam. Olumsuz diğer özelliğide su gibi olduğu için yeterli sürmedim hissi oluşuyor ve bol bol sürüyorsunuz bu da çabucak bitmesine sebep

22 haziran 16:36

11. Bugün%15 indirimle edindim. Güneş kremlerinin o ağır yağlı yapısından nefret eden benim gibiler için su gibi varla yok arası bir ürün. Bu hafta tatile çıkıyorum etkinligini de yazarım dönünce

17 haziran 16:10

10. sen allah'ın ne güzel bir lütfusun öyle! eskiden daylong kullanıyordum ama bilen bilir daylong çok iyi bir koruyucu olmasına rağmen yağlı bir cilt bırakıyor gerisinde. hele ki karma-yağlı cilt tipleri için özellikle makyaj öncesi hiç kullanılabilir bir güneş koruyucu değil. sonra youtube'ta gezerken canım niyans'çım <3 bunu önerdi hangi videosunda hatırlamıyorum. önce gidip denedim 1-2 saat gezinip ona göre karar veririm diye düşündüm ama 5 dakika içerisinde sürdüğüm bütün kremi cildim emdi. Bende 1 alana 1 bedava indirimi bulduğum anda arkadaşımla beraber kaptım kendisini. Bazen bunu sürüp elime 1 damla wet n wild photo focus fondöten damlatıyorum ve ışıl ışıl oluyor cildim.

hastasıyım.

sonra gelen edit: fiyatı uçmuş arkadaşlar. hem de gereksiz uçmuş. evet çok güzel ama 170 tl vermeye asla değmez.

5 haziran 15:34 20 temmuz 16:10


9. su gibi bir güneş kremi. sürdükten sonra hemen emiliyor, ciltte beyaz beyaz durmuyor. kullandığım süre boyunca cildimi yağlandırmadı ama matlaştırmadı da. zaten böyle bir vaadi yok. üzerine çok rahat makyaj yapıp çıktığım bir ürün oldu. severek kullanıyoruz efendim.

2 mayıs 10:23

5

8. dün edinip beğendiğim güneş kremi.

Daha önce yüz için yalnızca diadermine'in güneş kremini kullanmıştım, o da sivilceye orta kararda yatkın olan cildimi bir günde sivilceye boğmuştu. Bu krem ise losyon formunda, hemen emiliyor ve yüzde iz/parlama bırakmıyor. (Gerçi benim burnum hep parlar o yüzden %100 doğru bir gözlem olmayabilir) ambalajı da sade ve şık duruyor, uzun süre dayanacakmış gibi hissettim. Günlük kullanım için arayan süslülere önereceğim bir ürün oldu.

Güncel fiyatı 119₺ fakat şu an sadece internet sitesine özel indirim var.

27 nisan 19:40

7. iki gün önce elimdeki azaldığı için the body shop'a gittiğimde öğrendiğim üzere indirimli fiyatı 40 ml için 85 lira olmuş olan ve elimdekini bitirdikten sonra beni alternatif aramaya iten güneş kremim. ben aldığımda indirimle 65 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. ürünü çok seviyorum, ne sivilce ne parlama sorunu yaşadım. korumasından da baya memnundum. yağlı cilt için güneş kremi bulmak işkenceyken birkaç ayda bu kadar fiyat bindirmeleriyle mağazadan elim boş çıktım. arayış içindeyim ama güneş yanıklarına ve lekelenmeye inanılmaz müsait bir cildim olduğu için bunun gibi tüm beklentilerimi karşılayan bir ürün bulamazsam o kadar parayı minnak ürüne bayılacağım sanırım. üzüyorsun the body shop.

28 haziran 2017 23:19

6. mart ayının başında indirimle 76,40 tl'ye aldığım, şu an ise blogger ojem rujum bilmemneyimin favorisi denilerek fiyatı 99,99 tl'ye dayanmış güneş kremi. sanırım benim aldığım dönemde de indirimsiz fiyatı 90 tlydi ve kimsenin favorisi falan değildi, yani ürün 1,5-2 ay içinde 10 tl birden zamlanmış.

gerçekten çok hafif, yok gibi, sivilce yapmayan ve koruması da iyi olan bir güneş kremiydi. kullandığım süre içinde başta çok memnundum, fakat sonra cildimi rahatsız etmeye başladığını hissettim çünkü içerisinde fazlaca denatüre alkol barındırdığını sonradan cildim hassaslaşınca fark ettim ve yalnızca bitirmek için kullandım.

ürün 40 ml, ben güneş kremini iyice korusun diye biraz bol kullanan bir insanım bu yüzden 2 ay gibi bir sürede bitti ürün. alkol barındırdığı ve saçma sapan fiyat politikası yüzünden de bir daha almayı tercih etmedim. şu an (gbkz: missha all around safe block essence sun spf 45 güneş kremi) kullanmaya başladım, bir süre daha kullandıktan sonra bunu da yorumlayacağım.

15 mayıs 2017 18:29


5. 62 liraya indirirmden aldığım güneş kremim.Şu ana kadar aldığım en pahalı krem olsa gerek.Karma ve sivilceye meyilli bir cildim var.Şuan bir sivilce çıkarmadı ve çıkaracağınıda düşünmüyorum.Losyon hatta su gibi bir şey.

23 şubat 2017 18:53

4. 1 aydır düzenli kullanıyorum ve tek bir sivilce dahi çıkarmamış olan güneş kremidir kendisi. Losyon olduğu için çok rahat emiliyor, biraz pahalı olmasının dışında bir dezavantajını görmedim. Biterse tekrar alacağım.

Edit: 2. kutumu aldım.

10 ekim 2016 10:06 28 kasım 2016 21:03

3. yağlı ciltli olduğum için güneş kremleri bana çok ağır geliyor. güneş kremleri ne kadar yağsız hafif yapılı da olsa yüzde bir şey olduğu hissedilir ya işte bu üründe o his yok. sürünce hemen emiliyor matlaşıyor ve varlığını hissetmiyorsunuz. parlaklık veya beyazlık da olmuyor. denizde korur mu bilmiyorum çünkü suya dayanıklı ibaresi yok. fakat pek çok kez gündüz güneş altında kullandım güneşten gerçekten de korudu, zamanla ağırlık yapmadı çok memnun kaldım. Tek sorun fiyatı sanırım, ben indirimden almıştım.

29 eylül 2016 20:53