sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • oylar (4)
 • medya (1)

15. fazla parfüm ve alkollü, kuru cildimde sivilceye sebep olmuş kremdir.

5 aralık 2018 01:22

14. Losyon hatta beyaz bir su denebilecek Kadar ince yapıda bir ürün. Gün içinde ne bir yağlanma yaptı, ne makyajımı bozdu. Sivilce de yapmıyor. Daha ne istiiim 

5 eylül 2018 18:15

3

13.  Dağılması çok kolay, yüzde beyaz iz bırakmıyor lakin süslüde okuduğuma göre alkol varmış ve üçüncü sıradaymış o nedenle bir daha almam. Olumsuz diğer özelliğide su gibi olduğu için yeterli sürmedim hissi oluşuyor ve bol bol sürüyorsunuz bu da çabucak bitmesine sebep

22 haziran 2018 16:36

12. Bugün%15 indirimle edindim. Güneş kremlerinin o ağır yağlı yapısından nefret eden benim gibiler için su gibi varla yok arası bir ürün. Bu hafta tatile çıkıyorum etkinligini de yazarım dönünce

edit: güzel koruduğunu düşünüyorum, sivilce de yapmadı ben çok memnunum

17 haziran 2018 16:10 18 eylül 2018 15:51

11. sen allah'ın ne güzel bir lütfusun öyle! eskiden daylong kullanıyordum ama bilen bilir daylong çok iyi bir koruyucu olmasına rağmen yağlı bir cilt bırakıyor gerisinde. hele ki karma-yağlı cilt tipleri için özellikle makyaj öncesi hiç kullanılabilir bir güneş koruyucu değil. sonra youtube'ta gezerken canım niyans'çım <3 bunu önerdi hangi videosunda hatırlamıyorum. önce gidip denedim 1-2 saat gezinip ona göre karar veririm diye düşündüm ama 5 dakika içerisinde sürdüğüm bütün kremi cildim emdi. Bende 1 alana 1 bedava indirimi bulduğum anda arkadaşımla beraber kaptım kendisini. Bazen bunu sürüp elime 1 damla wet n wild photo focus fondöten damlatıyorum ve ışıl ışıl oluyor cildim.

hastasıyım.

sonra gelen edit: fiyatı uçmuş arkadaşlar. hem de gereksiz uçmuş. evet çok güzel ama 170 tl vermeye asla değmez.

5 haziran 2018 15:34 20 temmuz 2018 16:10

10. su gibi bir güneş kremi. sürdükten sonra hemen emiliyor, ciltte beyaz beyaz durmuyor. kullandığım süre boyunca cildimi yağlandırmadı ama matlaştırmadı da. zaten böyle bir vaadi yok. üzerine çok rahat makyaj yapıp çıktığım bir ürün oldu. severek kullanıyoruz efendim.

2 mayıs 2018 10:23

5

9. dün edinip beğendiğim güneş kremi.

Daha önce yüz için yalnızca diadermine'in güneş kremini kullanmıştım, o da sivilceye orta kararda yatkın olan cildimi bir günde sivilceye boğmuştu. Bu krem ise losyon formunda, hemen emiliyor ve yüzde iz/parlama bırakmıyor. (Gerçi benim burnum hep parlar o yüzden %100 doğru bir gözlem olmayabilir) ambalajı da sade ve şık duruyor, uzun süre dayanacakmış gibi hissettim. Günlük kullanım için arayan süslülere önereceğim bir ürün oldu.

Güncel fiyatı 119₺ fakat şu an sadece internet sitesine özel indirim var.

27 nisan 2018 19:40

8. bir aydan fazla süredir kullandığım ve beğendiğim güneş kremi. tatil mevsimi olduğu için deniz kenarında da kullandım ve performansı gerçekten çok iyi. güneş altındayken bile hiç bir şekilde bronzlaşmadı yüzüm. içeriğini incelemedim, ne kadar temiz içerikli bir üründür ve zararı yararından fazla mıdır bilmiyorum. bi ara onu da inceleyip eğer temiz içerikliyse tekrar alırım. günlük hayatta da kullanmaya uygun bi güneş kremi çünkü. yüzde yağlı bir his ve görüntüye sebep olmuyor.

8 eylül 2017 21:54

7. iki gün önce elimdeki azaldığı için the body shop'a gittiğimde öğrendiğim üzere indirimli fiyatı 40 ml için 85 lira olmuş olan ve elimdekini bitirdikten sonra beni alternatif aramaya iten güneş kremim. ben aldığımda indirimle 65 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. ürünü çok seviyorum, ne sivilce ne parlama sorunu yaşadım. korumasından da baya memnundum. yağlı cilt için güneş kremi bulmak işkenceyken birkaç ayda bu kadar fiyat bindirmeleriyle mağazadan elim boş çıktım. arayış içindeyim ama güneş yanıklarına ve lekelenmeye inanılmaz müsait bir cildim olduğu için bunun gibi tüm beklentilerimi karşılayan bir ürün bulamazsam o kadar parayı minnak ürüne bayılacağım sanırım. üzüyorsun the body shop.

28 haziran 2017 23:19

6. mart ayının başında indirimle 76,40 tl'ye aldığım, şu an ise blogger ojem rujum bilmemneyimin favorisi denilerek fiyatı 99,99 tl'ye dayanmış güneş kremi. sanırım benim aldığım dönemde de indirimsiz fiyatı 90 tlydi ve kimsenin favorisi falan değildi, yani ürün 1,5-2 ay içinde 10 tl birden zamlanmış.

gerçekten çok hafif, yok gibi, sivilce yapmayan ve koruması da iyi olan bir güneş kremiydi. kullandığım süre içinde başta çok memnundum, fakat sonra cildimi rahatsız etmeye başladığını hissettim çünkü içerisinde fazlaca denatüre alkol barındırdığını sonradan cildim hassaslaşınca fark ettim ve yalnızca bitirmek için kullandım.

ürün 40 ml, ben güneş kremini iyice korusun diye biraz bol kullanan bir insanım bu yüzden 2 ay gibi bir sürede bitti ürün. alkol barındırdığı ve saçma sapan fiyat politikası yüzünden de bir daha almayı tercih etmedim. şu an (gbkz: missha all around safe block essence sun spf 45 güneş kremi) kullanmaya başladım, bir süre daha kullandıktan sonra bunu da yorumlayacağım.

15 mayıs 2017 18:29