yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (7)
  • medya (1)
  5

  18. Karma, akneli ve hassas cildimde sivilce yapmayan çok sevdiğim güneş kremidir kendisi. Su gibi bir kıvamı var, yağlandırma yapmıyor ve cilde çok güzel bir ışıltı katıyor ayrıca makyajın üstüne yenilemek de çok kolay. Maalesef yenisini alamıyorum çünkü markanın stoklarında yokmuş hatta İngiltere stoklarında da yokmuş o yüzden gönderilemiyormuş. Kremim bitmek üzere bunun yerine güneş kremi önerebilecekleri mesaj kutuma bekliyorum.

  20 ağustos 16:37

  17. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum alerjik ve akneli meyilli cildimde herhangi bir sorun yaratmadı. Yapısı çok hafif. Sadece son zamanlarda gözeneklerimde genişleme olduğunu fark ettim bu ürünle ilgili olabilir.

  28 mayıs 09:49

  16. 2018 baharında 1+1 kampanyasıyla iki adet alınca tanesi 50 tl gibi bir fiyata denk gelmişti, yağlı ciltli bi insan olarak konforlu olacaksa verebileceğim bir rakamdı. Aldıklarımı bitirdim tekrar alayım diyordum ama şuan 40 ml güncel fiyatı 170 tl, 60 ml 230 tl olmuş.

  Çok beğendik diye de kazıklanmak istemeyiz, 1 senede 70(+-) tl zam mı yapılır?

  21 mayıs 10:05

  15. Yağlı ve karma ciltler için mükemmel bir ürün. Losyon kıvamında ve ciltle inanılmaz hızlı bir şekilde bütünleşiyor. Aynı zamanda nemlendirici kullanmaya da gerek kalmıyor. Milyonlarca ❤️❤️❤️❤️

  17 mayıs 17:44

  14. benim gibi yağlı yada karma cilt yapısında olan süslüler seve seve kullanacaktır. Çok ince yapılı yüzünüzde varla yok arası losyon gibi. Gün içinde çok kolay yenileyebilirsiniz de. Sivilce yada herhangi bir komedon oluşturmuyor. Ben iki senedir yaz kış kullanıyorum.

  15 mayıs 17:19

  13. bugün itibariyle 3.kutumu sipariş ettiğim güneş koruyucusu. cildim karma dolayısıyla kışın neyse de yazın oldukça hafif bir ürün istiyorum. avene, la roche posay, daylong gibi markaların güneş kremlerini kullandım daha önce. evet onlar da tam koruma sağlıyorlar fakat cildime hepsi yağlanma, parlama ve pütür pütürlük yaptı. yapısı tam bir losyon gibi, sürer sürmez emiliyor. ben yazın altına nemlendirici bile geçmiyorum. yaşadığım şehir dolayısıyla o sıcağa, denize, havuza yazın dayanıp cildimi korudu. (gizlinot: tüm yaz vücudum bronzlaşmış, yüzüm hayalet gibi gezdim) lekelerim konusunda da bir sıkıntı çıkarmadı. tek eksi yanı fiyatı süslüler fakat the body shop sürekli indirim yapan bir marka. 2 al 1 öde veya tüm ürünlerde %40 denk getirirseniz bir şans verebilirsiniz.

  edit: arkadaşlar ürün üretimden kalkmış. bunun yerine 30 faktörlük yüz spreyi gelmiş. ml olarak daha az ve baya uçuk fiyatlı. ilk sıktığınızda alkol kokusunun keskinliği hemen alıyorsunuz. elimdeki bitince başka bir koruyucuya geçiş yapacağım.

  28 mart 21:44 4 eylül 01:16

  12. Losyon hatta beyaz bir su denebilecek Kadar ince yapıda bir ürün. Gün içinde ne bir yağlanma yaptı, ne makyajımı bozdu. Sivilce de yapmıyor. Daha ne istiiim 

  5 eylül 2018 18:15

  3

  11.  Dağılması çok kolay, yüzde beyaz iz bırakmıyor lakin süslüde okuduğuma göre alkol varmış ve üçüncü sıradaymış o nedenle bir daha almam. Olumsuz diğer özelliğide su gibi olduğu için yeterli sürmedim hissi oluşuyor ve bol bol sürüyorsunuz bu da çabucak bitmesine sebep

  22 haziran 2018 16:36

  10. Bugün%15 indirimle edindim. Güneş kremlerinin o ağır yağlı yapısından nefret eden benim gibiler için su gibi varla yok arası bir ürün. Bu hafta tatile çıkıyorum etkinligini de yazarım dönünce

  edit: güzel koruduğunu düşünüyorum, sivilce de yapmadı ben çok memnunum

  17 haziran 2018 16:10 18 eylül 2018 15:51

  9. sen allah'ın ne güzel bir lütfusun öyle! eskiden daylong kullanıyordum ama bilen bilir daylong çok iyi bir koruyucu olmasına rağmen yağlı bir cilt bırakıyor gerisinde. hele ki karma-yağlı cilt tipleri için özellikle makyaj öncesi hiç kullanılabilir bir güneş koruyucu değil. sonra youtube'ta gezerken canım niyans'çım <3 bunu önerdi hangi videosunda hatırlamıyorum. önce gidip denedim 1-2 saat gezinip ona göre karar veririm diye düşündüm ama 5 dakika içerisinde sürdüğüm bütün kremi cildim emdi. Bende 1 alana 1 bedava indirimi bulduğum anda arkadaşımla beraber kaptım kendisini. Bazen bunu sürüp elime 1 damla wet n wild photo focus fondöten damlatıyorum ve ışıl ışıl oluyor cildim.

  hastasıyım.

  sonra gelen edit: fiyatı uçmuş arkadaşlar. hem de gereksiz uçmuş. evet çok güzel ama 170 tl vermeye asla değmez.

  5 haziran 2018 15:34 20 temmuz 2018 16:10