2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (2)
  • medya (1)

5. yüzü iyice temizledikten sonra sürülmesi daha uygun, bir müddet sonra topaklanma durumunu yaşamadım ancak hemen yedirmeniz gerek, yüzde beklemiyor yani. bb kremden fondöten hissi beklemek yanlış, çünkü bunların kapatma ozelligi az. ürün çok sıvı ve mümkünse resimdeki şekilde degil tam tersi tutulması önerimdir çünkü kapagi açar açmaz ürünün yarısı akmış oluyor. makyaj bazi olarak kullanılabilir (vegan üründür)

8 ağustos 19:11

4. tester olanı mağazada denedikten sonra dokusuna, kokusuna ve kapatıcılığına hayran kalmıştım. iki numarasını heyecanla sipariş ettikten sonra kullanmaya başladım. herşey çok güzel bu kremle ilgili ama en önemli ve en kötü yanı ise cilt tonuyla hiç bütünleşmemesi. sarı alt tonlular koşarak uzaklaşmalı bu üründen. pembe alt tonlu mu ondan da emin değilim ama yapay bir rengi var. bu konuda kendilerini geliştirirlerse bir daha şans verebilirim.

25 haziran 17:29

2

3. Öncelikle cildim karma ve yazın yağlanmaya meyilli, akne problemlemim var. Ben 01 rengini aldım ancak renk ilk sürdüğünüzde sarı alttonlu aydınlık görünür iken oksitlenip pembe alttonlu oluyor ve aydınlık görüntü kayboluyor. Ayrıca altına herhangi bir güneş kremi veya nemlendirici sürmeden yüzüme uyguladım ve yaklaşık 10 dakika sonra yüzümü terletti. Cildime kesinlikle oturmuyor. Pudraladığımda dahi o terlemeler minimal de olsa devam etti. Kuru bir bitişi yok. Aksine pudralama ihtiyacı olan bir bitişi var yağlı ciltler için. Çay ağacı yağı kokusunu  sürerken alıyorsunuz ama sonra kayboluyor. Misshanın bb kremlerini kullanıyorum genelde ama ona göre biraz daha uygun fiyatlı bir alternatif olur mu diye denedim ama olmadı. Tavsiye etmem ayrıca içinde spf de yok:(

23 haziran 15:16


2. Benim alnımda maalesef ciddi ciddi döküntülere sebep olan bb krem kokusu rahatsız edici değil ama ten ürünlerinde koku hassasiyeti olanlara göre olmayabilir bence mağaza da falan deneyip öyle alın.

23 nisan 2017 18:34

1. 01 light rengi için konuşursak, the body shop'ın açık ten renk ürünlerinde her zaman yaşattığı sıkıntı olarak, gene fazla pembe olmuş bb cream. bence renk işine biraz daha özenmeleri gerekiyor. all in one bb creamde de en açık renginde benzer sıkıntılar vardı. açık değil bildiğin turuncumsu pembe bir şey oluyordu. oksitleniyor mu artık ne oluyorsa garip duruyor.

dikkat ederseniz girdimde beyaz ten gururumu okşarken aynı zamanda beyaz teni normalleştirdim.

31 ocak 2017 15:49