girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (349)
  • medya (9)

349. oldum olası sevdiğim,animal testing karşıtı marka.master pazarlama dönem projemi bile bu marka üzerinden yapmıştım.yaratıcılar bir kere,ürünler kesinlikle güzel.nemlendirici mi diyor,sonuna kadar nemlendiriyor evet,tum gun o nemi hissediyorsunuz.doğal içerik konusunda da bence gayet gerçekçiler,doğal içerikler bazen rahatsız edici kokar ya,aynen öyle oluyor ama sorun değil,ben çok beğeniyorum.verdiğim paraya acımam,her mağazasını gördüğümde de girip bi geziniyorum,white musk serisine de hastayım hasta <3

31 ağustos 12:03

348. 1+1 ve 2+2 kampanyalarına beraber girişmek üzere arkadaş aradığım marka. istanbul içinde ilgilenen süslülerle arkadaş olmayı çok isterim ^^

30 ağustos 12:15

347. kendisini l'oreal grubundan bu sene brezilya merkezli natura firmasının satın almasıyla artık 100% cruelty-free görülen marka.

l'oreal grubundayken de the body shop hayvanlar üzerinde test yapmıyordu ama l'oreal grubundaki bazı diğer markalar çin gibi yasaların hayvanlar üzerinde test şartı koyduğu ülkelerde satış yaptıklarından "dolaylı yoldan yine hayvanlar üzerinde test yapan firmaya gidiyor paranın bir kısmı" diye bir çekince vardı bazılarında. natura firmasının the body shop'u almasıyla o kalkmış oldu.

19 ağustos 12:44


346. Satış stratejisini anlayamadım ben bu markanın. Mağazasından ürün almam çünkü indirimleri genelde online tanımlıyorlar. Mağazalarını da kapatmaya başladı zaten. Online alışveriş yaparken sayfayı yenilediğinizde bir anda fiyatlar değişebiliyor, 3 al 2 öde indirimi yerine 2 al 2 öde geliyor, %40 indirim veriyor birden ve bunlar bir gün içinde değişebiliyor. Bir hafta önce sözde indirimle toplamda 140 tlye aldığınız ürünler, fiyat değişiklikleri nedeniyle 100 tlye gelebiliyor sonradan. İşin en kötü tarafı almak istediğiniz ürünler tükenebiliyor ve uzun süre yenilenmiyor. Resmen şans işi. 

Tanım: değişen fiyatlarından memnun olmadığım, yeni koku serisini başarılı bulduğım kozmetikçi. 

6 ağustos 19:18

345. Az önce capitol mağazasından çıktım, 3 al 2 ödeden alınacak şeylerin fiyatları arşa ulaşmış. Zaten bir ihtiyacım da yoktu, merak ettiğim şeyler vardı ama elzem değildi. Body butterlarını seviyorum, koklayayım dedim bir kaç tane kullanmadıklarımdan, almayı da düşünüyordum bir süredir. Sordum nedir fiyatı? 90 lira. Dedim uçuşa geçmişsiniz, daha bir sene olmadı 54’e aldım. Kız dedi ki, o aslında 100 liraydı, indirdiler. Sağolsunlar dedim çıktım. Herkes bir high end tribine girmiş, tavırlar falan hep, paran varsa gir al, yoksa öff şeklinde. Ama ben de kendimi enayi gibi hissetmek istemiyorum. 1 seneden az süre önce yarı fiyatına aldığım şeye iki katını vermek istemiyorum. Bilsem ki ederi budur, bu zaten bu fiyatta bir şey, ona göre alabilirim de, ama hal böyleyken gıcığımdan almam. 

27 temmuz 14:53

344. pirinç ginseng maskesini kullanıyordum ve memnundum.dün mağazada spa serisi hariç tüm ürünlerde 3 al 2 öde kampanyası olunca maskeyi yedeklemeyi düşündüm ama ben aldığımda 129 tl olan fiyatı 169 tl ye fırlamış.nasıl ya dedim.dolar kurundaki artış yansıdı dedi satış elemanı.

hiç bir şey almadan çıktım.üzgünüm the body shop.o kadar para etmez ürünlerin.

17 temmuz 08:52

343. Kafeinli çok güzel bir kremi vardı pek bir işe yaramasa da verdiği ferahlığı baya seviyordum. Bir de çilekli seyahat boy duş jeli ve vücut kremi setini almıştım onlar da güzeldi. Sadece aldığım bb kremi çok kötüydü vıcık vıcık ve yağlı bir kıvamı vardı.

15 temmuz 03:05


342. İçeriklerine baktığımda Yves Rocher'den daha kötü olduğunu görebildiğim; kokuları da genel olarak Yves Rocher'dan basit ve uçucu olan ama sanırım Shaya mağazalarından olduğu için inanılmaz derecede reklamı yapılan, ürünlerine zam gelen, high end bir markaymış gibi empoze edilmeye çalışılan ancak birkaç ürün dışında bir numarası olmayan cruelty free kozmetikçi.

14 temmuz 14:10

341. body ve lip butterlarını severek kullandığım marka, bittikçe alıyorum çünkü kuru cildime iyi geliyor. birde vücut kokularından birini kullanıyorum, normal parfümler alerji yapmasına rağmen buranın vücut kokuları burnuma sokmadıkça hapşurtmuyor. başka ürünlerini denemedim ama banyo ürünlerini denemek istiyorum. makyaj konusunda başarılı bir marka olduğunu duymadım.

yılda iki kez büyük indirimler yapıyor bu marka. birini yılbaşında yapmıştı biri de geçen aydı. birde internet sitesinde bazı dönemlerde indirimler oluyor ki her indirim olduğunda süslü sözlükten haber alabiliyorsunuz. ürünlerini denemek istiyorsanız indirimleri bekleyin derim.

14 temmuz 13:28

340. Body butter’larının kokuları yoğun ve inanılmaz güzel. Sürerken yalama isteği uyandırıyor. İlginç şekilde kalıcı da. 

14 temmuz 03:12