girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (316)
  • medya (9)

316. (gbkz: bereketligece) koduyla tüm ürünlerinde %40 indirim yapmış ama ben bir türlü ödeme kısmına geçemiyorum. bir the body shop bir de mac online hasta ediyor beni zaten.

22 mayıs 22:15

315. 1 ay öncesi güneş kremini aldım. Alırken içim cız etti verdiğim paraya. (Tbs'den daha çok beğendiğim markaların güneş kremlerine versem içim cız etmezdi. Yoksa aradaki fark çok olmamakla birlikte bu ürün çıkalı yıllar olmuyor geçen senelerde 60 lira olan ürün birden 110 lira olunca veresim gelmedi açıkcası). Neyse ki çok beğendim bir daha alır mıyım? Alırım. Parlama yapmıyor makyaj altında yağlandırma da yapmadı hafif bir ürün tam aradığımdı.

Vücut kremleri çok övüldüğü için hindistan cevizlisini almıştım. Memnun kalmadım fiyat/performans açısından. Nemlendirmesi yeterli gelmesi ayrıca kokusu değişiyor. Onun yerine Rossmann'daki Wellness markasınınkini keşfettim daha uygun fiyatlı kokusu kalıcı ve cildimi yumuşacık yapıyor.

24 nisan 02:03

314. hindistan cevizi sütlü vücut losyonu muhteşem olan marka. ben ingiltere'den almıştım ve türkiye'de online sitede maalesef göremedim. normalde kokulu vücut losyonları gün içerisinde ağırlaşır diye kullanmayı sevmezdim ancak bu ürün mis gibi hafif bir hindistan cevizi kokusu bırakıyor gün içerisinde. bayılıyorum. 

23 nisan 21:46


313. Bu markanin uzun suredir 24 hour intense moisture for dry skin with seed oil from hand-picked morninga urununu kullaniyorum. Dus sonrasi misler gibi kokmak istiyorum, vucudum yogun bir sekilde nemlensin, yumusacik olsun derseniz bence bu urune bir sans verin. Genelde hassas bir cildim olmasina ragmen bu urunde herhangi bir sorunla karsilasmadim. Az bir miktarda kullanimla tum vucudunuz uzun bir sure tum gereken nemi aliyor. Kolay emilen ve ferah bir yapisi var. 4-5 ay once aldim ve hala kullaniyorum. Fiyati 59 TL olmasi lazim. 

23 nisan 21:18

312. eskiden çok sevdiğim ancak hem çalışanlarının soğukluğu hem de garip fiyat politikaları yüzünden gittikçe soğuduğum bir marka.

eskiden her ürününe bir şans verirken ve seve seve kullanırken artık sadece iki tane ürününe para veriyorum. bir tanesi bademli el kremi, bir diğeri de argan yağlı body butter.

yurt dışında çok pahalı olabilen bir marka ayrıca, türkiye' de yine de çok uygun aslına bakarsanız.

23 nisan 21:03

311. Çay ağacı toniğini 10 lira zamlandırmak yetmemiş üstüne 5 lira daha koyup 65 lira yapmışlar. 5 ayda bu kadarı da fazla. İndirimde almayı düşünüyordum ama artık asla almam. Böyle bir fiyat politikası görmedim. 

23 nisan 01:30

310. "%40 indirim" diye bas bas bağırıyorlardı dün. ben de sepete bir ürün attım, kodu giriyorum giriyorum kabul etmiyor. yani kod da çok basit bir şey ha, "megagece" mi ne, yanlış yazacak kadar şey olamam diyorum bir yandan. en son baktım olmuyor, anasayfaya döndüm, o kossskoca %40'lı afişin dış kısmında, altta karınca duası ile eklenmiş "seçili ürünlerde geçerlidir" i gördüm. madem böyle bir şey yapıyorsun seçili ürünlerde diye belirt di mi, yok, müşteri salak çünkü. üç beş tane body butter, duş jeli koymuşlar olay bu kadar. bazen çok sevesim geliyor bu markayı (bkz. cruelty free olması ve hayvan deneylerinin yasaklanması için kampanya yürütmesi), ama bazen de öyle şeyler yapıyor ki sinir ediyor insanı.

22 mart 15:41 22 mart 15:42


309. Tonikleri 49.90'dan 59.90'a çıkmış. %40 indirim yapmış bu gecelik, bir bakayım dedim. Bir tonik attım sepete, kargoyla 40 küsüre geldi. Daha kasımda 29 tlye kargo dahil aldım. Bu kadar da olmaz. 40 küsür liraya gider dermokozmetik bir ürün alırım. Bilemiyorum yani...

21 mart 19:12 21 mart 19:13

308. Çok değil 1 yıl kadar önce 30 tlye iki body butter almıştım ne ara bu kadar pahalandı. Alternatiflere yönelme vakti gelmişte geçmiş bile 

13 mart 22:41

307. Son zamanlardaki fiyatlarına ve kampanyalarına asla anlam vermediğim marka. fiyatlar inanılmaz uçmuş. ama haftanın nerdeyse her günü 3 al 2 öde, iki alana iki bedava gibi kampanya yapıyorlar. madem herkes indirmde alışveriş yapıyor o zaman fiyatları abartılım her gün indirim olsun diye düşündülerse, çok itici oldu böyle.

13 mart 15:39