girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (313)
  • medya (8)

313. "%40 indirim" diye bas bas bağırıyorlardı dün. ben de sepete bir ürün attım, kodu giriyorum giriyorum kabul etmiyor. yani kod da çok basit bir şey ha, "megagece" mi ne, yanlış yazacak kadar şey olamam diyorum bir yandan. en son baktım olmuyor, anasayfaya döndüm, o kossskoca %40'lı afişin dış kısmında, altta karınca duası ile eklenmiş "seçili ürünlerde geçerlidir" i gördüm. madem böyle bir şey yapıyorsun seçili ürünlerde diye belirt di mi, yok, müşteri salak çünkü. üç beş tane body butter, duş jeli koymuşlar olay bu kadar. bazen çok sevesim geliyor bu markayı (bkz. cruelty free olması ve hayvan deneylerinin yasaklanması için kampanya yürütmesi), ama bazen de öyle şeyler yapıyor ki sinir ediyor insanı.

22 mart 15:41 22 mart 15:42

312. Tonikleri 49.90'dan 59.90'a çıkmış. %40 indirim yapmış bu gecelik, bir bakayım dedim. Bir tonik attım sepete, kargoyla 40 küsüre geldi. Daha kasımda 29 tlye kargo dahil aldım. Bu kadar da olmaz. 40 küsür liraya gider dermokozmetik bir ürün alırım. Bilemiyorum yani...

21 mart 19:12 21 mart 19:13

311. Çok değil 1 yıl kadar önce 30 tlye iki body butter almıştım ne ara bu kadar pahalandı. Alternatiflere yönelme vakti gelmişte geçmiş bile 

13 mart 22:41


310. Son zamanlardaki fiyatlarına ve kampanyalarına asla anlam vermediğim marka. fiyatlar inanılmaz uçmuş. ama haftanın nerdeyse her günü 3 al 2 öde, iki alana iki bedava gibi kampanya yapıyorlar. madem herkes indirmde alışveriş yapıyor o zaman fiyatları abartılım her gün indirim olsun diye düşündülerse, çok itici oldu böyle.

13 mart 15:39

309. fiyatlandırma konusunda değişik kafalar yaşayan marka, renkli, albenili, güzel kokulu seriler yapan, tatlış bir yer lakin, fakat, ama o fiyatlar ne yahu! 3-5 liralık minik ürünleri bir kutuya sokup, yanına da kutu ezik gözükmesin diye bir lif ekleyip 40 lira etiket basabiliyor, moringa serisini alayım dedim içinde duş jeli sabunu filan olan kutusu 110 liraydı -- pffs

10 şubat 23:45

308. ilk üniversitemdeyken her hafta girip parfüm, krem, tonik ne denk geliyorsa aldığım yer. şu an 2. okulumu bitiriyorum, fiyatları yüzünden kapısından girmeyeli belki 2 sene oldu. ayrıca çok sıkıcı geliyor, o parayı verdikten sonra cildine gerçekten iyi gelecek ürünler alıp, hakkını veren parfümler bulabilirsiniz.

10 şubat 23:24

307. Body shop'ın hemen hemen her ürününü seviyorum. Kızlar yalnız size bi tavsiye; mutlaka Argan yağını deneyin. Saç ve vücut için kullanılabiliyor. Ben saçlarımda kullanıyorum, saçları bayağı besliyor. saç bakım rutinimde ilk sırada.

10 şubat 02:34 ed.10 şubat 15:36


306. geçen hafta buradan çay ağacı yağı ve toniği aldım.

biri bitip biri başlayan kırmızı kocaman sivilcelerim için her gün sabah akşam kullandım daha şuan sonuç inanılmaz, bu kadar kısa sürede tamamen pürüzsüzleşti cildim diyebilirim, çıkacak sivilceye de engel oluyor. denemediğim ilaç, dermokozmetik ne var ne yok hepsi bir kenara çay ağacı serisi bir yana artık.

10 şubat 01:57

305. iki krem alacaktım, fiyatlar indirimle haliyle ufak çaplı bir spazm geçirtti bana. dolar bu kadar yükseldi mi gerçekten diye dövüz bürosuna gittim. sen bilirsin badi şop, gittim vazelin krem aldım kendime gratisten, oh mis.

9 şubat 23:02

304. Bursa koruparkta mağazası olan marka.Gittiğimde uğradığım yer.Bence fiyatları biraz yüksek.İndirimde bile pahalı bulduğum ürünleri var.Bi duş jeli nasıl 30 tl'den fazla olabilir ,hala anlamiş değilim.4-5 kullanımlık vücut peelingleri 20-25 tl.Bana oldukca pahalı geliyor.Tamam,kokuları güzel olabilir yinede pahalı geliyor.

.

Parfümlerinin hepsini denemedim.Denediklerim arasında en beğendiğim white musk adlı parfüm.İndirimde 70-80 tl civarı.Ama kalıcı değil.Sıkıldıktan 2 saat sonra koku kalmıyor.Uçup gidiyor.Bu kadar çabuk uçan parfüme 70 lira ve üstü vermek mantıksız geliyor.

.

Makyaj malzemeleri ile ilgili bilgim yok.Çok dikkat çeken koleksiyonları olduğunu düşünmüyorum.

.

Meşhur maskeleri var mesela.Çoğu kişi kullanıyor.Fiyatları 100 tl 'den fazla.Madem 100 tl'den fazla para vereceğim.Üstüne az daha para ekler ,gider eczaneden bildiğim dermokozmetik markalardan alırım.Onlar daha güvenilir geliyor bana.

9 şubat 21:04