sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (362)
 • medya (9)

362. markanın fiyatlandırmasını ürün kalitesine göre çok fazla bulmakla beraber, geçenlerde yılbası koleksiyonuna ait olan son kullanma tarihi geçmemiş olan bir ürün paketi aldım.

İçinden bir el kremi , bir vucut losyonu, bir body butter ve bir adet vucut peelingi çıktı.

Ve bunların tamamı için şaka gibi diyebileceğiniz bir fiyat, sadece 50 TL ödedim.

Banyoda vucut peelingini kullanmaya başladıktan sonra, inanılmaz bir yanma hissiyle karşılaştım, hani cayır cayır dediklerinden.

Neler olduğunu anlayamadan refleksle peelingi elimden atıvermişim.

Peelingi sürdüğüm yerler, göbeğimin üstü ve boynum şuan kıpkırmızı pütür pütür yanık gibi.

Mağazaya bu şekilde gittiğim ve ürünü gösterdiğimde ürün kullanılmış olduğu için iade almadılar.

Cilt doktorum sağolsun günde 1 adet hap ve 2 adet krem sayesinde tahrişler baya baya düzeldi.

Siz siz olun bunların indirimli olarak sattığı ürün paketlerini almadan önce tekrar düşünün.

Şikayet var sitesinde insanların başına gelen tahriş/ rahatsızlıkların fotoğraflarını gördükten sonra inanamadım.

1 nisan 15:07

361. İnternetten alışveriş yapmayı sevmediğim için indirimlerinde kendisinden alışverişi ancak mağazalarında yüzde 40-50 indirim varsa yapıyorum. Eskiden 5 -10 tl lere body butter vs bile bulurduk. Şu an fiyatları uçmuş durumda. Etiket fiyatından bir şey almak imkansız. Alsa alsa parası bol araplar alıyordur.

Velhasıl kendilerine kızgınım. indirim döneminde indirim reklamı bannerlarında yer alan himalaya kömür maskesini, sepete atınca indirim olmadı. Meğerse o seri indirime girmemiş. O zaman niye bannerda görsel kullanıyorsunuz diyorum. Cevap o ürün kampanya dahilinde değil. Tamam anladık ama neden görselde foto var. Böyle hacivat karagöz gibi atıştık telefondaki kızla. Heralde ajansın hatası bilemiyorum.

1 nisan 14:23

360. cilt bakım ürünlerinin içeriğine bakmadan alınmaması gerekiyor. gençlik serumu başlığı altındaki ürünlerde alkol, içerikler listesinde 3. sırada. ilk 6 da bulunan hammaddeler son derece sıradan ve birçok üründe bulunan içerikler. onun özü, bunun yağı dedikleri şeyleri ise eser miktarda kullanmışlar. fiyat olarak da anasının gözünü istiyorlar.

26 mart 09:25

359. İnternet sitesine özel, 2 alana 2 bedava yapmışsın da 250 ml sabun 70 TL. Mini boy hediye setinde 2 ürün var deneme boy gibi ve 80 TL... Yani indirim den çok bindirme söz konusu, ayıp.

14 şubat 10:53

358. Fiyat performans olarak baktığımda sadece dip indirim dönemlerinde (2 al 2 bedava vb) alınabilecek marka bana göre. o zaman da 2 adet ürün ödemiş çok para harcamış oluyorsunuz ayrıca gereksiz stok yapmış oluyorsunuz ama efsanevi güneş kremi ve kenevirli el kremi için yılda 1-2 kez kendisi ile yollarımız kesişiyor.

14 şubat 09:06

357. Gece indirimini kaçırmadığım için aşırı mutlu olduğum marka. Serumlarını severek kullanıyorum zaten bir de indirimle alınca daha da güzel oldu :)

9 şubat 14:11

356. Ankara mağazalarından birinde Sıcağı sıcağına yaşadığım bir rezaleti mevcut olan kozmetik şeysi.. gerekli yerlere şikayet ettim ve nette şöyle bir bakınca aynı dertten muzdarip olanlar olduğunu gördüm. şikayetim yetkili mercilere ulaşıp dönüş aldığımda bu girdiyi editleyeceğim ama o zamana kadar kendileri hakkında diyebileceğim tek şey :

v a s a t

keşke sen kapansaydın da lush kalsaydı ülkede.

29 ocak 00:14

355. seneleeeerce alışveriş yapmadıktan sonra indirimde kokularına bayıldığım sezonluk peppermint candy cane, banana ve pinita colada body butter’larını komik fiyatlara satın aldığım marka. (gizlinot: peppermint £4.20 imiş yani 28 lira yapıyor, banana £3 yani 20 lira, pinita colada da £7.5 yani 50 lira yapıyor, baktım, aynı body butter’lar tr sitesinde 100-120 lira arası) Vücut losyonlarından aynı randımanı alamasam da, body butter’ları pul pul olan bacak ve kollarıma ilaç gibi geldi. 

sanırım 2010 yılının spiced vanilla serisi vardı, o serinin koku anlamındaki güzelliğini ve verdiği yumuşaklığı başka hiçbirşeyde alamadım. sonra ambalaj değiştirip aynı isimle çıkardılar ama kokusu ve etkisi değişmişti. Bir de ocean ve be leaf parfümleri..

24 aralık 2018 22:30

354. 1 ay kadar önce shine lip liquid adlı bir dudak parlatıcısı aldığım marka. sugar glaze 001 olanı çok açık şeffaf bir pembe. hissiyatı güzel. sanırım indirimde 20 liraya almıştım. orijinal fiyatı 54 lira mı neydi. (gizlinot: of) argan, jojoba ve marula yağı varmış içinde. muzlu sütümsü hoş bir kokusu var. güzelcene de parlıyor. (gizlinot: :D)daha önce de tekli far almıştım. sapsarı olan bir tane. o gün binbir renkte tekli far arıyordum ve dükkanın önünden geçerken içeriye bir bakış atayım dedim. sonra, bam! tüm o bilindik renklerin içinde, orada duruyordu. tek başına. sapsarı bir far. çok da hoş bir sarı. 20 miydi 30 muydu hatırlamıyorum, alıverdim hemen. güzel iyi de biraz fazla tozutuyor (gizlinot: :() pigmentasyonu da iyi. daha iyi olabilir miydi, evet. ancak günlük kullanım için gayet yeterli. özellikle sıcak tonlu göz makyajında "fading" (gizlinot: türkçesini unuttum yav) efekti filan için yararlı oluyor. tek başına da sürülürse de siyah ya da kahverengi eyeliner ile çok tatlı bir makyaj yapılabilir. the body shop'tan aldıklarım bunlar. iyiler, indirimde bulursanız öneririm.

6 aralık 2018 21:30 6 aralık 2018 21:32

353. Daha önce %50 İndirimde online alışveriş yaptığım marka. Dün ilk kez indirim günü mağazasına denk geldim; organik ürünlere alerjik  bünyem için denemeden ürün almamam gerekiyor(yine de online kaçamaklarım oluyor tabi) haliyle 3-4 ürünün testerını istedim; hemen yardımcı oldular. bir ürün ve birkaç tester ile memnun bir şekilde mağazasından ayrıldım. Baktım hep olumsuz şeyler yazılmış; bu entryi girmeyi bir borç bildim. Ürünlerinden memnun kalacak mıyım? Sonraki editte görüşmek üzere...

24 kasım 2018 14:36