yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (4)

  43. Sevgilisi için şehir değiştirmiş ve okuluna ara vermiş, İzmir’e taşınmışlar. 

  bugün 00:34

  42. Arada sadece güzelliği için videolarını açıyorum. Çok güzel bir kız, ses tonuna da bayılıyorum. gözüm gönlüm açılıyor. sonra bir iki dakikada sıkılıp kapatıyorum. Çünkü boş içerikler ve hayatlar.

  15 ağustos 23:09

  41. Bence kıskanmayın,çok güzel kız.

  Ama sıkıcı videoları var.

  15 ağustos 22:48

  40. burada bir süslü sevgilisinden ayrılınca denemeli bikini videosu çekti yazmıştı. şimdi de sevgilisiyle barışınca videoyu silmiş. videonun eski sevgilisini hedef aldığı da böylece kanıtlanmış oldu herhalde :) 

  bir de burun alın geçişini tuhaf bulduğum ve bu sebeple burnunu lana del rey’e benzetmek için estetik yaptırdığını düşündüğüm youtuber. 

  15 ağustos 10:26

  39. Kendisinden daha güzel mavi gözlü ve aynı zamanda sarışın kadınlar var demek istediğim ünlümsü.

  Kendi gözleri mavi olabilir ama daha mavi görünsün diye resmen ya photoshopun netleştir özelliğini kullanıyor ya da renk düzenleyici özelliğini. Bir mavi gözlü olarak söylüyorum ki ışıktan ışığa renk çok değişiyor ama bu bayan sürekli aynı cam gibi parıl parıl gözlerle fotoğraf çekiyor. Photoshop yaptığını kabul etse aslında sırtından büyük bir yük kalkabilir.

  21 temmuz 21:45

  38. 10 yıldır lens kullanıyorum. asıl derdim miyopluk ama renkli lense de bir ara merak sardım, sonra koreli kızların circle lenslerine merak sardım . çok fazla lens kullandım kısacası. yüzde yüz emin olduğum şey gözleri lens. gözleri lens olduğu halde bunu kabul etmeyen youtuber.

  25 haziran 22:09

  37. Youtube video çekmeye başladığında ne kadar güzel, duru bir kızdı mira. Saçları, yüzü, hali tavrı. Şu an geldiği noktada tek bir tane doğal, orijinal detayı kalmadığını düşünüyorum. Yaşından fersah fersah uzakta artık. Gözleri lens mi değil mi bilemiyorum ancak porselen gibi duran o dişler, o assolist kirpikler, solaryumun verdiği o basit ten rengi, kendisini bir on yaş büyük gösteren o saçları... Bu halini beğeniyor olabilir, kimilerine göre kusursuz fevkalede güzel görünüyor olabilir bence kendine yaptığı o şeylerle(!) aşırı plastik görünüyor. İnsan kusurlarıyla güzel. Belki küçük bir ben, bir doğum lekesi, hafif ayırık dişler, doğal dağınık kaş ne bileyim işte. Bir kere kendi saç rengi harikaydı, inanılmaz fresh gösteriyordu mira' yı. Ayrıca Smoothie kuaför, spor salonu üçgeninde sıkışıp kalmış gibi buradadan bakınca. Bu genç yaşta yapabileceği harika şeyler varken gerçekten olmak istediği yer bu mu bence biraz düşünmesi gerekiyor.

  25 haziran 17:18

  36. güzel kız olduğu için takip ediyordum, ama gerçekten dayanamayacağım. 80-90 yaşındaki insanlar tekerlekli sandalyelerde sandığa gittiler, avrupadan arabayla günlerce yol kat ederek insanlar oy kullandı, milyonlarca insan tatilden döndü, ne için? 

  kusura bakmasın kimse, güzel bir gelecek hashtag positivevibes yazarak gelmiyor. sandığa gitmeden oyunu yakmak ne demek allah aşkına? hangi partiye oy verirse versin bu siyasi iklimde oy kullanmamayı aklım almıyor. biz canımızı dişimize takarak oy, pusula kovalıyoruz, insanlar tatillerini bir gün ileriye almayı bırak seçim günü oy vermeden yola çıkıyor. batıda bizim yaşımızdaki hiçbir genç seçimle içli dışlı olmayabilir, ancak bizim yaşadığımız ülke buna müsade etmiyor. sandıktan gözümüzü ayırdığımızda, oy kullanmadığımızda geleceğimiz gidiyor, bunun örneklerini kaç kere yaşadık geçmişte. mira ise resmen seçimin olduğu gün yola çıktı oy kullanmadan, nitekim yanındaki çok karakterli sevgilisi de. bu yazdıklarım sadece miraya değil oyunu yakan her bir seçmene, ancak herkes şunu bilsin pozitif olalım, enerji saçalım, herkes olumlu düşünsün zırvalarıyla kimse doymuyor miracım. 

  24 haziran 23:01

  35. Çok önce bir soru cevap tarzı videosunda üniversite sınavına zorla girdiğini asla girmek istemediğini söylemişti ne alaka anlam verememiştim hala da anlam veremiyorum okula da zoraki gidiyor gibi üniversite diplomasına sahip olmak bu kadar mı kötü bişey anlamıyorum. 

  24 haziran 14:46

  34. yenilenen istanbul seçimlerinde oy vermek yerine sevgilisiyle tatile gitmiştir, videolarda her şey güzel olacak demeye benzemiyor gerçek hayat mira uyan artık uyuduğun rüyalardan güzel kızım...

  24 haziran 14:15

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar