yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (3)

  55. karantina günlükleri diye bir video yüklemiş, videoda bol bol geziyor. sürekli geziyor. her yere gidiyor.

  maskelere gereksiz diyor ve yine geziyor.

  kendisine karantinanın sözlük anlamına bakmasını öneririm.

  25 mart 13:59

  54. Herkes her yerde evden çıkma evde kal uyarıları yaparken bu kız kuaförlerde gezip bunu bir de utanmadan paylaştığı için takipten çıktım. Çekiliş yapmış bir de kuaföre, izolasyon önlemlerinden dolayı da istediğimiz zaman kullanabileceğimizi belirtmiş. Sagolsun ya!

  17 mart 16:30

  53. Yavrucum senin derdin nedir diye sormak istiyorum kendisine. Mira ve polina verdikleri enerji bakımından bana çok benzer geliyorlar. Belli ki kendilerini destekleyen, arkalarında duran bir aileleri var bu bir. İkincisi de maddi durumları iyi duruyor. Bakın bu iki madde çokomelli. Yani hayata 2-0 önde başlamışlar zaten. Fiziki olarak da güzel kızlar, etti mi sana 3-0.

  Gelgelelim bu kızlar da hep bir savrukluk, kırılganlık ve depresiflik var gibi. Eminim ki bize yansıtmadıkları belli başlı problemleri vardır hayatlarında ama çoğu kişinin sahip olamadığı avantajlara sahipler.

  Yapması gereken şey vizyonu geniş tutup kendini kültürel olarak baştan ayağa donatıp dünyanın tozunu attırmakken,

  Mira tamamen toksik bir ilişkide sömürüyordu tüm enerjisini. Smoothie ve onuralpden ibaret gibi duruyordu.

  Kimler gelir kimler gider be mira, önüne bak artık

  Edit:

  (dikkat uzun yazı)

  Aslında bu kıza ilişkisi konusunda bir şey demek istemiyordum çünkü banane sonuçta. Ama yakın bir zamanda onunkine çok benzer bir ilişkiden çıktım ben de, o yüzden dikkatimi çekti sanırım. Yaşayan bilir, başka birinin toksik ilişkisini gördüğünde anında tanıyorsun ve ne yapması gerektiğini biliyorsun ama iş kendine geldiğinde o girdaptan kendini kurtarmak zor oluyor. Yaşamadan da nasıl bir şey olduğu anlaşılmıyor cidden. "Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk" tadında keriz bir ilişki anlayışım vardı. Bu olay kerizlikten ancak karşı taraf da ilişkiye senin kadar sahip çıktığında ortadan kalıyormuş, onu anladım. Kendinden veriyorsan karşı taraf da verebilmeli, böylece kimse eksik kalmamış ve denge sağlanmış oluyormuş. Bazen farkında olmadan kendimize olan sevgi ve saygımızı karşı tarafın bize olan sevgi ve saygısı üzerinden tanımlayabiliyoruz. Giden gittiğinde, ya da olabildiğince uzaklara kaçtığımızda elimizde kalan yine kendi öz varlığımız. Önce olduğumuz insanı çok sevelim, saygı duyalım ve omzundan öpelim. Sonrasında aşk da olur başka şeyler de. Yıpratıcı bir ilişki yaşayan ya da bitirmiş olan kız kardeşlerim, geçiyor her şey. Valla.

  25 şubat 17:46 26 şubat 00:06


  52. Onuralp'le yine ayrılmış... ne diyeyim kendi düşen ağlamaz.

  23 şubat 19:23

  51. İçerikleri çok dolu olmayan ama bişeyler yapmaya çalışan bir kız. ilişkisi konusunda bir mürit, karşısındaki kişiye koşulsuz şartsız bağlanmış, onuralp nereye giderse o da onun arkasından gidiyor. Ama allah var çok güzel giyiniyorsun mira, üzerinde gördüğüm herşeyi alasım geliyor. Özellikle renk seçimlerin harika. 

  19 aralık 2019 20:21

  50. daha yeni erkek arkadaşından ayrılıp istanbula evine dönmüştü. bu kızı aklım almıyor cidden. çok ciddi bir karar verip okulunu dondurup erkek arkadaşı ile izmire taşındı sonra işler yürümedi ve ayrıldı. şimdi de evlilik teklifi almış.aşk insanı kör eder ama bu kadarı çok zararlı cidden.

  15 kasım 2019 13:04 15 kasım 2019 13:04

  49. Tatlı bir kız, çok güzel, çok bakımlı. İzlemeyi seviyorum. Doğal halinin videolardaki gibi olduğunu düşünüyorum, sadece videolarında hala ara ara çekingen geliyor. Mira'da sevmediğim şeylerden biri İngilizce kelimeler kullanması. Gerek yok, o kelimelerin Türkçe'si var.

  Uzun zamandır ayrıl barış yaşadığı sevgilisinden evlilik teklifi almış. Mira seviyor çocuğu belli. Çocuk akıllanmıyor gibi geliyor :) Umarım artık bu sallantılı ilişkisi de durulur mutlu olur. Bunu hakettiği hissini alıyorum bilmiyorum.

  Kısacası kendi halinde (hep böyle kalmasını diliyorum), tatlı youtuberlardan.

  14 kasım 2019 20:00


  48. Sevgilisi onuralp'ten ayrılmış, annesinin yanına taşınıp bir kumaşçıda işe başlamış. Kendi ayakları üzerinde durmak yerine bir hayalin peşinden koşup, tüm hayatını birine bağımlı kılarak kararlar almıştı sevgilisinin yanına taşınarak. Üzülmesin ki yol yakınken durumu fark edip, belki de fark etmek zorunda bırakılıp kendi hayatını şekillendirmeye başladı. Okuluna devam edip, kendine sadece mira olduğu için değer verecek bir  adamla birlikte olmasını diliyorum. Hayatı hep güzel şeyler getirir umarım bundan böyle.

  11 kasım 2019 19:40

  47. ya son videolarını izledim de izmire taşındığı, altında o kadar kötü yorumlar var ki. hayatını bu kadar açmasa keşke diye üzüldüm haddime değilken.

  ilişkisi hakkında herkes söz sahibi olmuş durumda. kendisi de video yükleyerek - ki gerçekten aşırı başarısız videolar, keşke bıraksa bu işi - herkesi dahil ediyor.

  nedense çok samimi bi şekilde üzülerek izliyorum yüklediği videoları.

  3 eylül 2019 13:48

  46. Sevgilisini elinde tutmak için bedenini kullanan kız. Bikini videosunu sevgilisi geri dönsün diye yapmış resmen. Hemen kaldırdı barışınca. Kaybettiğin hatuna dön de bir bak istedim mi demek oluyor bu şimdi yani? Keşke kaldırmasaydın mira. Bu tür içerikler bence çoğalmalı youtube türkiye de. Neden kıyafet paylaşılıyor da bikini paylaşılmıyor? Bu davranışından ötürü seni tebrik etmiştim ama amacın farklıymış. 

  23 ağustos 2019 20:27

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar