yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (2)

  17. Komedi çıtamın çok yüksek olması sebebine bağladığım, beni hiç güldürmemiş olan dizi. Çok övülünce izlemeye karar verdim ama ilk üç bölüm bile zor gitti. Başkası adına utanmak vs. evet ama beni güldüren bir durum değil sanırım bu. Benim için sinir bozucuydu desem daha doğru. Zira günlük hayatta da çok ve boş konuşanlara hiç tahammülüm yoktur.

  22 eylül 23:03

  16. favori bölümüm kesinlikle michael ve jan'in akşam yemeğini konu alan dinner partydir. bir saniye bile ciddi kalamıyorum izlerken

  19 şubat 17:09

  15. Eşimle birlikte 4 kere baştan sona izledik sanırım şimdi de her akşam rasgele bir bölüm açıp izliyoruz son bi kaç aydır, kopamıyorum. 1 yıl öncesine kadar telefonda izleyen insan falan görünce direkt sohbet başlatıyodum şimdilerde netflixe düştü bi çok insan izliyor. Bu biraz üzüyor beni swh. Esprilerimizin, gündelik hareketlerimizin bir kısmı muhakkak karakterlerin bi hareketine gönderme vs oluyor. Favori karakterim tabii ki dwight. Ama andy, angela, kelly, toby de bence süper karakterler. keşke biri dese ki git office'te çalış öyle bir ortamın olsun, 2 dk düşünmem. Peki ya todd packerdan nefret edenler

  19 şubat 14:28


  14. netflixe geldikten sonra izlemeye başladım. ilk sezonu çok iyi değil dizi ikinci sezonla güzelleşiyor. 8.sezondayım bitecek diye arada bir izliyorum. Favori karakterim dwight schrute.

  19 şubat 13:12

  13. Sanırım en sevdiğim dizi. Beklenmedik bir anda minicik bir replikle ya da sadece kameraya atılan bakışla kahkahalar artırabilir, başkası adına utanma duygusunu dibine kadar yaşatır (gizlinot: teşekkürler Michael scott), gerçek hayatta tanısam nefret edeceğim (gizlinot: Angela) karakterlerle bile empati yaptırır bazen. En sevdiğim sahnelerinden birkaç tanesini de paylaşayım,özleyenler de görüp hasret giderir :)

  (link: https://youtu.be/WaaANll8h18 identity theft is not a joke, Jim!)

  (link: https://youtu.be/1mipOFszqNE Michael'a that's what she said deme yasağı)

  (link: https://youtu.be/9Ht_GI2zOxo Fire drill)

  (link: https://youtu.be/Xnk4seEHmgw Jim'in dwight'a yaptığı tüm şakalar)

  8 ocak 2021 11:24

  12. Geçenlerde acaba sözlükte başlığı var mıdır dedim. Sonra yok yav yoktur diyip geçmiştim ki bugün karşıma çıktı. Jenerik müziği bile mutlu eden Harika bir sitcomdur. Espirileri kaliteli ve ayrıntılarda gizlidir. Çoğu amerikan yapımı gibi bir tane punch-line etrafında gelişmez. 2 dakikalık bir sahnede 20 tane komik şey vardır ki çoğu zaman punch-line diğer espiriler arasında kaybolur.  Sahneyi 5 kere izlersiniz ama hala youtube yorumlarında fark etmediğiniz ya da çok önemsemediğiniz bir şey görür gülersiniz. 

  Ama biraz da duygusal ve hüzünlü tarafından bahsetmek istiyorum. -spoiler yok yazımda- Final bölümünde o kadar hüzünlenmiştim ki uzaklara dalmıştım ve üzücü bir şey bile yoktu. karakterlere çok alışıyorsunuz ve 9 sene sanki onlarla yaşamış gibi hissediyorsunuz. En son dizi biterken deyim yerindeyse çocuğunu mezun eden ana baba gibi kalıyorsunuz çünkü her karakterin öyküsü çok özel ve tamamlanmış şekilde bitiyor. İzlemeyen herkese önerimdir. 

  30 aralık 2020 18:28

  11. 2021 ajandası konusunda bana ilham olmuş açık ara en sevdiğim dizi olur kendisi. Karakterleri çizmek, diyaloglar yazmak inanılmaz eğlenceliydi, defalarca izledim, defalarca da izlerim.

  (link: https://www.instagram.com/reel/CJZLG_Pho9y/?igshid=11u8e02xhus3k Ajanda videosu çektim bakmak isteyen olursa)

  29 aralık 2020 23:49


  10. 'identity theft is not a joke jim.' repliğini unutamadığım kendimi sürekli mockumentary'de rol alıyormuşum gibi etrafa sıkılmış bakışlar atmama ve göz devirme hareketi yapmama sebep olan dizidir. 

  ---spoiler---

  .

  .

  .

   toby flenderson aslında the scranton strangler'dır.  ve hiç kimseyi öldürememiştir. 

  ---spoiler---

  29 aralık 2020 22:32 29 aralık 2020 22:33

  9. Dün akşam bitirdiğim 9 sezonluk komedi dizisi. Bundan sonrası spoiler içerebilir.

  ----spoiler----

  Bence dizinin son 2 sezonu gerçekten gereksizdi. 7.sezonun sonunda Michael Scott gidiyor ve dizi resmen zirveden yere çakılıyor. Bundan sonrasını sırf Dwight için izledim diyebilirim. 8. Ve 9. Sezonlarda sanki Michael bir yere gitmiş de her an gelecekmiş gibi bir boşluk, nasıl desem bir patronsuzluk havası hakimdi. Hele 8.sezondaki o ceo, sonra kendi kendini patron ilan eden nellie karakteri cidden gereksiz ve sinir bozucu karakterlerdi.

  Bunun dışında ben herkesin aksine jim ve pam'in ilişkisini hiç sevmiyordum. Bu karakterleri ayrı ayrı da sevmiyordum aslında. Neyse swh.

  Benim favori karakterim tabiki de Dwight'tı. Kendimi gördüğüm karakterler ise toby ve andy oldu. Toby'nin sürekli mutsuz ve istenmeyen kişi oluşu, andy'nin naparsa yapsın aşkta kazanamayışı... Bir de değinmeden geçmek istemediğim birisi daha var ki o da Ryan........... Bu adam her hareketiyle benim eski sevgilim yemin ediyorum. Ben de kelly'den hafif akıllıcayım. Onlar sonunda kavuştular da biz noluruz bilemiyorum...

  ----spoiler----

  Edit: favori bölümüm 7.sezondaki Dwight'ın jim'i kardan adamlarda korkuttuğu bölümdü. Ben daha önce bundan daha çok güldüğüm bir şey hatırlamıyorum.

  27 eylül 2020 11:23 27 eylül 2020 11:26

  8. keşke şimdi keşfetseydim dediğim dizi. kesitler paylaşan bazı hesapları takip ediyorum ve tekrar 'fire drill' bölümüne denk geldim. ilk sahnesini kaç kere başa alıp kahkahalarla izlediğimi hatırlamıyorum. aynı bölümde çok iyi replikleri de vardır. burada dursun; 'today, smoking is gonna save lives.', 'The fire is shooting at us!' ve birçokları.

  izlemeyenlere tavsiyedir. başlangıçta karakterlerin yerine utanmak zorlayacak ama alışacaksınız ve değecek. son olarak dizi tarihinin efsane karakterlerindensin Creed Bratton

  24 temmuz 2020 22:47

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar