0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

4. bunu 6 aydır falan sabah-akşam düzenli olarak kullanıyorum, %35 lik bir miktar kaldı şişede.. fakat hiçbir faydasını görmedim. fos çıktı. göz çevresi şişkinliğine iyi gelir diye almıştım, nanay...

10 aralık 2017 12:56

3. markanın en çok beğendiğim ürünlerinden biri oldu.

yukarıda yazılmış olduğu gibi göz altındaki şişlikleri indirme ve pigmentasyon eşitleme vaatleri bulunuyor. benim göz altı şişliği sorunum yok; tam tersine göz altlarım oldukça çöküktür dolgu gerektirecek kadar. o yüzden şişlik konusunda hiç yorum yapmadan diğer etkisine geçiyorum.

ürünü kullanmaya başladığımdan beri göz altı morluklarımda açılma var. bu kesinlikle koşup tüm göz altı kapatıcılarımı attıracak kadar bariz değil, ancak etkisinden yine de çok memnun kaldım. iki göze de birer damla kullanıyorum(gizlinot: aslında tek damla iki göze yeter gibi ama ben bol kepçe insanıyım); kısa bir süre içinde kuruyup hafif bir germe etkisi veriyor. bu germe etkisi nedeniyle nemlendirmekten ziyade hafif kuruttuğunu bile söyleyebilirim. bir miktar bekleyip üzerine yüz kremimden geçip rutini tamamlıyorum.

normalde bir ürünü almadan önce elimden geldiğinde jstor, pubmed, ya da direkt üniversite veritabanında ilgili çalışmaları okuyup, aktif içerik bilgisi/uzun vadede kullanım konularında makale bulmaya çalışırım. bu ürünü alırken çok bir beklentim yoktu, fiyatı da oldukça makul olduğu için bir araştırma yapmadan satın aldım. bu yüzden bu ürünün içerisindeki aktif maddelerin uzun vadede bir etkisi var mı, yoksa anlık çözüm mü sunuluyor kafein ile hiçbir bilgim yok. uzun süredir kullanmadığım için bu konuda ekleyebileceğim bir deneyimim de yok. insanların "ince deri" bahanesi ile çoğunlukla kandırılarak, çok yüksek kar marjlarına sahip göz kremleri almaları zorlanırken, bu 7 dolarlık serum beni tatmin etti. uzun vadede değil ama anlık çözüm sunuyorsa bile fiyat-performansı dikkate aldığımda tekrar tekrar kullanacağım gibi duruyor. anneme de alacağım hatta bir adet, olgun ciltte etkisini merak ediyorum.

7 temmuz 2017 13:59 7 temmuz 2017 14:02

2. bir sise bitirmis biri olarak soyleyebilirim ki sisliklerde gercekten ise yariyor. gunde iki kere kullanarak bana yaklasik 6 ay kadar yetti (ilk ciktiginda siparis vermistim), bol kullaniyor olabilirim. goz cevreme bir guzellik guzellik geldi sanki, esim de aynisini soyledi gecenlerde. morluklar uzerinde cok belirgin etkisini goremedim, bu benim duzenli uyuyamiyor olusumla ilgili bence, ama sisliklerimi azaltmasi bile yenisini almam icin yeterli bir sebep.

7 mayıs 2017 01:14


1. the ordinary markasına ait göz çevresi için kullanılan solüsyon. ürünün vaadi göz çevresinde renk dengesizliğini ve şişlikleri gidermek.

eklemeden edemeyeceğim, beni ordinary ürünleri için teşvik eden ve yorumlarına güvendiğim (yazar: lillian) 'a ayrıca teşekkür etmek istiyorum, kendisi eğer bu ürünü kullanırsa yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

içerik listesi şu şekilde,

Aqua (Water), Caffeine, Propanediol, Maltodextrin, Glycerin, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Hyaluronic Acid, Oxidized Glutathione, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Polypodium Vulgare Rhizome Extract, Cetraria Islandica Thallus Extract, Sphagnum Magellanicum Extract, Urea, Hydroxyethylcellulose, Polyacrylate Crosspolymer-6, Xanthan gum, Lactic Acid, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Propyl Gallate, Dimethyl Isosorbide, Ethoxydiglycol, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

ben bu ürünü sabah kalktığımda yüzümü yıkadıktan sonra her bir göz altım için küçücük bir damla olarak göz altı nemlendirici kremim ve gözaltı güneş kremimden önce kullanıyorum. emilmesi 20-25 saniye sürüyor, ancak emildikten sonra altına krem, gözaltı kapatıcısı uygulamanızda hiçbir sorun yok. ben gözaltımda şişlik yok sanıyordum, bu ürünü kullandıktan sonra anladım varmış. şişliklerimi çok ciddi şekilde indiriyor, gözaltlarım sanki 15-16 yaşımdaki gözaltlarım, ürün şişlikler konusundaki tüm vaatleri yerine getiriyor. bunun dışında gözaltımdaki koyuluklarda biraz olsun açılma gözlemliyorum ancak bunu konuşmak için biraz daha ürünü kullanmak doğru olacaktır. ürün gündüz ve gece kullanıma uygun, ben çok memnun kaldım. 30 ml ürünü gözaltım gibi küçük bir alanda bitirebilirsem yenisi de tereddütsüz satın alırım.

18 nisan 2017 22:18