2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

5. İnstagramdan bir sayfadan sipariş etmiştim ve o zamanlar 70 lira gibi bi fiyatı vardı yanılmıyorsam. Ben de lierac'a bilmem neye aynı fiyatı 5 ml için vermekten bıktığımdan (evet gerçekten 5 ml şaka gibi sıkmaya korkuyor insan pört deyip hepsi çıkacak diye), dedim 30 ml ürüne bu fiyat verilir. Aldım, ilk zamanlar bi hevesle düzenli kullandım. Baktım bi fark yok saldım ben de. Şuan sadece geceleri yatmadan yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum. Yapısı bana bir garip geldi, emilmiyor. Mesela akşam sürüyorum, sabah yüzümü yıkarken suyla temas edince göz altlarım kaygan kaygan oluyor. Bu arada benim göz altı halkalarım genetik değil, sonradan oluştu iş hayatı, öğrencilik, sabahlamak derken. Özelikle uykusuz ve yorgun olunca daha belirgin oluyorlar. Bu ürün bana çare olmadı yani, sevemedim. Bitince tekrar almam zaten.

ilgili medya:
1
20 eylül 17:28 20 eylül 17:29

2

4. Bir senenin sonunda bitirmek üzere olduğum (sadece sabahları kullanıyorum) göz çevresine yönelik kafein içerikli göz serumu. Kullandığım süre boyunca bir faydasını göremedim. Göz altı morluklarına iyi gelmesini zaten beklemiyordum ancak kafein içeriğinden dolayı şişlikleri indirmesini ve bir serum olarak göz çevremi nemlendirmesini beklerdim ama o da olmadı. Bir daha alacağım bir ürün değil.

12 mayıs 16:28 12 mayıs 16:29

3. bunu 6 aydır falan sabah-akşam düzenli olarak kullanıyorum, %35 lik bir miktar kaldı şişede.. fakat hiçbir faydasını görmedim. fos çıktı. göz çevresi şişkinliğine iyi gelir diye almıştım, nanay...

10 aralık 2017 12:56


2. markanın en çok beğendiğim ürünlerinden biri oldu.

yukarıda yazılmış olduğu gibi göz altındaki şişlikleri indirme ve pigmentasyon eşitleme vaatleri bulunuyor. benim göz altı şişliği sorunum yok; tam tersine göz altlarım oldukça çöküktür dolgu gerektirecek kadar. o yüzden şişlik konusunda hiç yorum yapmadan diğer etkisine geçiyorum.

ürünü kullanmaya başladığımdan beri göz altı morluklarımda açılma var. bu kesinlikle koşup tüm göz altı kapatıcılarımı attıracak kadar bariz değil, ancak etkisinden yine de çok memnun kaldım. iki göze de birer damla kullanıyorum(gizlinot: aslında tek damla iki göze yeter gibi ama ben bol kepçe insanıyım); kısa bir süre içinde kuruyup hafif bir germe etkisi veriyor. bu germe etkisi nedeniyle nemlendirmekten ziyade hafif kuruttuğunu bile söyleyebilirim. bir miktar bekleyip üzerine yüz kremimden geçip rutini tamamlıyorum.

normalde bir ürünü almadan önce elimden geldiğinde jstor, pubmed, ya da direkt üniversite veritabanında ilgili çalışmaları okuyup, aktif içerik bilgisi/uzun vadede kullanım konularında makale bulmaya çalışırım. bu ürünü alırken çok bir beklentim yoktu, fiyatı da oldukça makul olduğu için bir araştırma yapmadan satın aldım. bu yüzden bu ürünün içerisindeki aktif maddelerin uzun vadede bir etkisi var mı, yoksa anlık çözüm mü sunuluyor kafein ile hiçbir bilgim yok. uzun süredir kullanmadığım için bu konuda ekleyebileceğim bir deneyimim de yok. insanların "ince deri" bahanesi ile çoğunlukla kandırılarak, çok yüksek kar marjlarına sahip göz kremleri almaları zorlanırken, bu 7 dolarlık serum beni tatmin etti. uzun vadede değil ama anlık çözüm sunuyorsa bile fiyat-performansı dikkate aldığımda tekrar tekrar kullanacağım gibi duruyor. anneme de alacağım hatta bir adet, olgun ciltte etkisini merak ediyorum.

7 temmuz 2017 13:59 7 temmuz 2017 14:02

1. bir sise bitirmis biri olarak soyleyebilirim ki sisliklerde gercekten ise yariyor. gunde iki kere kullanarak bana yaklasik 6 ay kadar yetti (ilk ciktiginda siparis vermistim), bol kullaniyor olabilirim. goz cevreme bir guzellik guzellik geldi sanki, esim de aynisini soyledi gecenlerde. morluklar uzerinde cok belirgin etkisini goremedim, bu benim duzenli uyuyamiyor olusumla ilgili bence, ama sisliklerimi azaltmasi bile yenisini almam icin yeterli bir sebep.

7 mayıs 2017 01:14