yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (13)
  • medya (1)

  24. Kullanmaya birkaç hafta önce başladım ancak benim cildimde baya iyi sonuç verdi. Sivilcelerimin olduğu yerlere sürdüğümde hafif bi yanma hissi oldu ancak hemen geçti ve sabah uyandığımda gözle görülür bir farkla sivilcelerim baya sönmüş olarak uyandım. Haftada 1-2 kez akşamları kullanıyorum.

  Asitlerden biraz korkuyorum ben ve hangi asit hangisiyle kullanılmaz çok iyi bilgi sahibi olmadığım için başka bir şeyle karıştırmıyorum. Bu tonikten sonra agresif olmayan bir serum sürüp nemlendiricimi uyguluyorum. Sabah da cildimi temizleyip üzerine güneş kremimi uyguluyorum.

  17 eylül 14:13

  3

  23. Cildim maalesef AHA / BHA ile anlaşamadığı için birkaç kullanım sonrası yarım bırakmıştım. Sonra tiktokta bir de ne göreyim. Meğer bu serum kuruyup çatlamış topuklarda, dirseklerde, hatta koyulaşmış koltuk altlarında işe yarıyormuş. O zamandan beri bu amaçla kullanıyorum. Kesinlikle faydasını gördüm.

  5 ağustos 01:34

  5

  22. Haftada 1-2 kez kullanıyorum, kullanım sonrası yüzümü çok yumuşacık ve pürüzsüz yaptığını farkettim. Yüzüme uyguladıktan sonra yüzüm ilk yapış yapış oluyor, bu hissi sevemedim. Fakat sabahına o hiss gidiyor, yerine yumuşacık bir cilt geliyor.

  Fakat boyu çok büyük, 240 ml. Açıldıktan sonra 12 ay süresi var, annemle ben birlikte kullanıyoruz ama bitecek gibi değil.

  30 aralık 2021 17:24


  21. Haftada iki kere kesin kullanıyorum zaten fazlası da önerilmiyor.

  Cildimdeki lekelern açılmasında etkisi oldu

  8 ekim 2021 23:25

  5

  20. mayıstan beri kullanıyorum haftada 1-2 şeklinde. çok nazik bir şekilde lekelerimin rengini açtı, glikolik asitin gözenekleri küçültücü etkisi de varmış ama ben öyle bir şey gözlemleyemedim. komedonlar ve koyu lekeler içni birebir bir tonik. 

  5 ekim 2021 15:30

  5

  19. Omuzlarımda çıkan sivilce ve lekeleri için almıştım. İnanılmaz iyi geldi. Lekeler baya açıldı ve sivilce sorunum da neredeyse bitti. Baya bereketli bir ürün. Yüzüm için de kullanıyorum. Yüzümde çok problem yok ama o kadar güzel renk eşitliği ve yumuşaklık yarattı ki. Kesinlikle tekrar alacağım bir ürün oldu.

  16 temmuz 2021 15:45

  18. Yaklaşık 1 senedir düzensiz olarak kullandığım ordinary ürünü. 

  Mağazasında ki kadın gece yatmadan önce ve haftada en fazla 2 kere kullanmam gerektiğini söylemişti. Böyle olunca kullanmayı unuttuğum çok oldu. 

  Bir kaç aydır düzenli kullanıyorum ve etkilerine gelirsek cildimi sildiğim zaman geriyor gibi ama sabah uyandığımda yumuşak bir ciltle uyanıyorum sanki bir kaç aydır cilt tonum daha güzel gibi düşünüyorum. Beğendiğim bir ürün oldu almaya devam ederim. 

  30 mayıs 2021 21:40


  4

  17. 3 aydır kullandığım aha ürünü toniğim. Öncesinde asit kullanmadığım hassas cildim için kullanmakta tereddüt etsem de sonunda dayanamayıp ürünü aldım. Başta cildimin belli bölgesinde deneyip bir sorunla karşılaşmayınca haftada 2 gün sadece gece rutinimde olmak üzere yüz ve boynuma uygulayarak kullanıyorum. Ben ürünü pamuk yardımı ile cildime yediriyorum. Başta batma hissi oluyor ama çok yoğun değil ve kısa süre içerisinde de geçiyor.

  Ürünün etkilerine gelecek olursam, kullandığımın ertesi sabahı işe cildim inanılmaz derecede aydınlık ve neme doymus oluyor. Lekelerim derinde öldüğü için geçiremese de cilt eşitsizliğini gidermekte yardımcı oluyor. Benim için ürünün en güzel yanı işe verdiği aydınlık ve duruluk hissi. Bu etkilerine rağmen aha ürünü olması sebebi ile kullanım şıklığımı artırmakta tereddüt ederek haftada 2 gece olmak üzere devam ediyorum. Ürünün cildime etkisini gördükten kısa süre sonra eşim de benimle beraber kullanmaya başladı. Yağlı ciltli eşimin cildindeki en belirgin etkisi işe siyah noktalarını oldukça azaltmasıdır. Ayrıca onun cildinde de ürün kullanımından sonra daha berrak bir görüntü oluştuğunu söyleyebilirim. Sonuç olarak, etkisinden oldukça memnun kaldığım ve ileride de kis ayları boyunca kullanmaya devam edeceğim bir tonik.

  30 ocak 2021 13:50

  16. Kasım ayından beri kullanmakta olduğum %7 oranında glikolik asit içeren canım serumum.

  Ben her iki veya üç günde bir olmak üzere kullanıyorum. Sürdüğüm gecenin ertesi sabahı yüzüm aydınlanmış ve cilt rengim eşitlenmiş biri şekilde kalkıyorum. Fakat nasıl olduğunu anlamadığım şekilde burnum ekstra yağlanmış oluyor.

  Düzenli kullanımda lekelerin rengini kesinlikle açıyor. Cilde daha pürüzsüz bir görünüme veriyor, tavsiye ediyorum.

  20 haziran 2020 12:04

  15. Beğenerek kullandığım kimyasal peeling toniği. Şu anlık 240 ml'lik olarak satılıyor. Pamuk diskler ile uygulanması bence daha iyi oluyor çünkü ellimle uygulayınca hem elimde hem yüzümde yapış yapış bir his bırakıyor. Her akşam kullanılabilir deniyor ama genelde üşengeç olduğumdan ve kimyasal peeling yaptığından haftada 2-3'ü geçmiyorum.

  29 mart 2020 21:04