2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)
3

4. Fiyatından ve içeriğinden dolayı performansı çok kötü diyemesem de, nemlendirmesi bana yeterli gelmedi. Dolayısıyla yağla karıştırıp kullanıyorum bu aralar. Özel olarak yurtdışından getirtmeye değer bir ürün olduğunu ben de düşünmüyorum. Bundan çok daha iyi nemlendiriciler var piyasada.

17 mart 18:32

3. bitsin diye gözünün içine baktığım nemlendirici. (elimde ürün varken yenisini almak istemiyorum) aslında koyu kıvamıyla bereketli bir ürün de değil ama beğenmedim ya aksi gibi bitmiyor. nemlendirmesi fazla olmayan, ekstra bir özelliği bulunmayan öylesine bir ürün benim için. yurt dışından sipariş etmek için uğraşmaya, beklemeye kesinlikle değmez.

20 ekim 2017 09:21

1

2. THE ORDİNARY ÜRÜNLERİNİN DENEDİKLERİMİN İÇİNDE EN VASAT OLANI. YAPISI VE KIVAMI YAPIŞ YAPIŞ DEĞİŞİK BİR YAPI. NEMNLENDİRMESİ BENCE 3/10, EVET FİYATI ÇOK UYGUN AMA DRUGSTORE LARDA O KADAR UYGUN FİYATLI VE GÜZEL NEMLENDİREN NEMLENDİRİCİ VARKEN BUNA PARA VERMEK İSRAFTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL.

ÇEVREMDE MERAK EDENLERE  VERDİM (SALAK GİBİ FAZLA ALMIŞTIM BİR DE) HİÇ MEMNUN KALAN OLMADI.

29 temmuz 2017 19:52


1. (yazar: rubysparks) uktesi.

bu nemlendirici, ellerinizin arasında hafifçe ısıtıp sürdüğünüzde ve öncesinde altına serum uyguladığınızda daha iyi sonuç veriyor. cildi çok kuru olanlara nemi yeterli gelmeyebilir ama ben memnun kaldım. 5 pound'a almıştım ve fiyatını hakeden bir ürün. belki yine bir ordinary ürünüyle birleştirip kullanınca asıl performansını veriyordur.

11 mayıs 2017 16:57