yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  35. Bu ürünü 2 aydır kullanıyorum.Fakat kalıcı bir etkisini göremedim.Evet sürdüğünüz gün blur efekti veriyor,canlı bir parlaklık bırakıyor yüzde.Hatta düzenli kullandığım zamanlar yüzümün Ne kadar canlı durduğuna dair iltifatlar almıştım ancak sonrası yine komedonlu bolca gözenekli bir yüz.Ayrıca en fazla 30-40 liralık değeri olan bir Ürünün Tr deki kozmetik satış hesaplarında 100 küsür üstü liraya satılmasına anlam veremiyorum.Döviz kurunu 10 liraya endekslemiş hepsi sanırım.Kısacası uzun dönem yatırım yapılabilecek bir ürün değil bana göre.

  25 ağustos 00:14

  34. 2 şişesini bitirdiğim serum, zaten beyaz tenli olmamdan dolayı cilt beyazlatıcı bir etkisini gözlemlemedim, salisilik asit serumu ile birlikte, sivilce ve siyah noktalar üzerinde etkisini olumlu buldum. kolayca sürülüp hemence emiliyor. fiyatına göre performansı çok iyi

  19 nisan 17:46

  33. dönemsel olarak çenemde ve ağız kenarımda çıkan minik yağ bezeleri ve sivilceleri kurutmak için kullandığım ürün.

  ne yaparsam yapayım çene bölgemdeki minik sivilceleri durduramıyordum ancak son zamanlarda bu ürün yardımıma yetişti. normalde cildim kuru, günlük rutinime direkt dahil etmek isteyeceğim bir ürün değil ama dönemsel sivilcelerim için çene bölgeme uygulamaya başladım. minik yağ bezelerinin kuruyup dökülmesini sağladı. çıkmış olan büyük sivilcelerden ziyade sivilceye dönecek olan komedonların üzerinde daha etkili diye düşünüyorum.

  18 mart 20:19

  32. Uzun uğraşlarım sonucunda edinebildiğim ama tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşatan serum.

  Cildim akneye meyilli karma/yağlı, bu ürünü yaklaşık 10 gün boyunca kullandım ve yanaklarımda ucu olmayan hafif ağrılı sivilceler çıkmaya başladı. Öncesinde bu şekilde sorun yaşayan bir kaç kişinin yorumunu da okuduğumdan serum yüzünden olabileceğini düşündüm direkt. Bir süre kullanmayı bırakıp cildimin toparlanmasını bekledim ve sonra tekrar kullanmaya başladım. Yine aynı sorunla karşılaşınca emin oldum.

  Kısaca benim cildime hiç ama hiç yaramadı. Üzdün beni niacinamide...

  28 şubat 23:37

  31. 8-9 gündür kullanıyorum bu ürünü ve bir şeyler değişmeye başladı gibi. yurtdışı seyahatimde the ordinary standıyla karşılaştıktan sonra büyük bir sevinç ve heyecanla standa koştum. görevliye T bölgesinde olan siyah nokta ve gözenek problemimin olduğunu söyledim (o da benimle hemfikir oldu zaten) ve bana bu ürünle birlikte yine the ordinary'nin magnesium ascorbyl phosphate 10% kremini önerdi. sabah akşam özellikle T bölgesine kullanmamı söyledi ve tabii güneş koruyucuyu ihmal etmemem gerektiğini hatırlattıktan sonra denemeye başladım. su bazlı kolay emilen ve cildi aydınlatan, lekeleri, gözenekleri gözle görülür şekilde azaltmayı vaadeden bir ürün. bu kısa süre zarfında hepsini anında gördüm diyemem ama cildimi aydınlattığını ve gözeneklere iyi gelmeye başladığını görebiliyorum, aksatmadan kullanmaya devam edeceğim. keşke türkiye'de bir mağazada görebilsek seni the ordinary o kadar çok istiyorum ki.

  27 şubat 21:37

  30. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. hormonel sivilcelenme sorunum olabiliyor. çıktığında direkt sivilce üzerine uyguluyorum gün içinde söndürüyor genelde. gözenekler üzerinde henüz bir etkisini gözlemleyemedim. izleri de biraz siliyor gibi. kullanmaya devam edeceğim.

  8 şubat 10:35

  29. Sebum üretimini azaltan, leke ve gözenek görünümünü iyileştireceğini vaad eden serum. Türkiye’de satılmadığından bir instagram butiğinden aldım. tabii biraz pahalıya geldi. 1 şişe kullandım. Yaklaşık bir buçuk sene 80 tl gibi bir fiyata almıştım. Şu an 100 küsürlü fiyatlara satılıyor sanırım. Sürdükten sonra bir süre yapış yapış kalıyorsunuz. Oldukça sıvı bir ürün. Kesinlikle yağlanmayı azalttı. Ama lekelerimde hafifleme gözlemlemedim. Bunu sürdükten sonra makyaj yapıyordum. Makyaj yapmakta zorlanıyorsunuz. Hakkında kararsız olduğumdan 1 şişe daha alıp tekrar deneyeceğim. Tek başına bence yeterli değil, başka asit, serum veya kremle desteklemek lazım.

  7 şubat 14:20 7 şubat 14:22

  28. ben yaklaşık bir senedir kullanıyorum. dönemsel olarak çene bölgemde sivilcelenme olabiliyor. sivilce çıkacağını farkettiğim zaman ve sonrasında sadece sivilceli bölgeye uyguluyorum çünkü kurutup soyuyor cildi. baya etkili bence, izlere de iyi geliyor.

  7 şubat 10:46

  27. 4 haftadır çene bölgemde oluşan sivilde izleri için kullanıyorum ve çok memnun kaldığım bir ürün oldu.

  Hormonal olarak çene bölgemde büyük sivilceler çıkabiliyor, maalesef bazen iz kalıyor ve uzun süre geçmiyor. Araştırmalarım sonucu hemen bu ürünü edindim, her akşam yatmadan gece nemlemdiricimden önce sivilceli bölgelere uyguladım ve izlerim büyük oranda azaldı.

  Ben sadece sivilceli olan bölgelere kullanmayı tercih ediyorum çünkü cilt emdiği zaman çok kuru bir his bırakıyor, kuru ciltliyseniz eğer sadece sivilceli olan kısımlara uygulamanız daha uygun olacaktır.

  6 şubat 16:45

  26. Yaklaşık 2 hafta önce kullanmaya başladım. Sabah nemlendiriciden önce ve akşam yüz temizliğini yaptıktan sonra. İlginç bir şekilde bende kızarıklık yaptı ve iritasyona sebep oldu.

  Açıkcası her cilt tipine uyan bir serum olduğu ve özellikle kızarıklıklara iyi geldiği için neden böyle bir yan etki yaptığını anlayamayıp biraz araştırdım ve gördüm ki, acid içeren bir temizliyiciyle birlikte kullanıldığında ve ya bir ürünün içinde herhangi çeşit bir acidle bulunuyorsa, tepkimeye girerek hassas ciltlerde iritasyona sebep olabiliyormuş. Bunu ögrendikten sonra yüz temizleme jelime baktım ve gerçekten içinde acid olduğunu gördüm. Bu heryerde yazan bir bilgi değil ama bence alıcıların satın alırken bilgilendirilmesi gerekiyor.

  Sonuç olarak serumu akşam kullanmayı kestim, sabah yüzümü sadece suyla yıkadıktan sonra kullanıyorum. 2-3 gün içinde tüm şikayetlerim geçti. Şuanda çok memnunum. Özellikle sabah nemlendiriciyle birlikte kullandıktan sonra highlighter sürmüşçesine satenimsi bir etki bırakıyor cildimde ve etkisi bütün gün sürüyor. Birlikte kullanılan ürünlere dikkat edilmesini tavsiye ederek herkese öneriyorum.

  15 aralık 2018 02:55