yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • oylar (24)
  • medya (1)
  3

  51. Siyah nokta ya da gözenek konusunda başarısız olsa da kendisiyle ilgili müthiş bir şey keşfettim: Regl zamanı deri altında çıkan ağrılı sivilceyi hiç var olmamış gibi geçiriyor. Bitince ben tekrar almayacağım ama sürekli bu sorunu yaşayanlar deneyebilir.

  22 mayıs 18:46

  1

  50. sivilce ve lekelerime iyi gelmesi için aldım ama iyi gelmeyi bırakın yüzümde deli gibi alerji yaptı ve onlarca sivilce çıkardı. belki dönemseldir diyip farklı bir zamanda tekrar denedim tekrar aynı şey oldu, sürdükten ertesi gün annem yüzüme bakınca korktu resmen noldu sana diye.

  24 nisan 17:16

  2

  49. bir yıla yakın düzenli kullanıp elle tutulur bir faydasını göremediğim serum. geçen yıl şubat'ta londra'dan almıştım, haftada birkaç kere kullanımla herhalde bir 9-10 ay gitmiştir. bende ne sebum azaltma, ne gözenek küçültme gibi bir etkisi oldu. gündüz kullandığım zamanlarda da anlık bir etkisi olmadı yani o gün içindeki yağlanmayı azaltmadı. ton düzenleme alanında da herhangi bir etkisini görmedim.

  cilt bakım rutinimde niyasinamid içeren başka ürünler epey süredir var, belki o yüzden çok ekstra bir fayda görmemiş olabilirim diye düşünüyorum. ama sırf niyasinamid değil; çinkodan umutluydum daha ziyade. bu yüzden o kadar uzun süre istikrarlı kullandım zaten lakin bir sonuç elde edemedim. olumsuz bir etkisi de olmadı, yerine su sürsem ne olursa o oldu.

  23 nisan 20:30


  48. Faydasını kesinlikle gece yatmadan önce sürüp, sabah daha az yağlanmış bir cilde kalkarak gördüğüm üründür.

  Uzun süreli faydalarını henüz görmedim, şimdilik gece rutinimde benimledir.

  Gündüz sürdüğüm zaman cildimi yorduğunu hissediyorum.

  20 nisan 16:51

  3

  47. Şişenin neredeyse yarısına geldiğim için artık yorum yapabilirim. Niacinamide sivilce ve siyah noktalarda etkili bir içerik diye tercih etmiştim ama bu ürün cildime ortalama bir duruluk katmaktan başka bir işe yaramadı. Bitirir bir daha da almam. Bu arada ben yurtdışından arkadaşıma aldırmıştım. O fiyata denenebilir, tr fiyatı içinse hiç gerek yok.

  16 nisan 19:51

  5

  46. çenemde bir sürü siyah-beyaz nokta var,ürünü 3 gündür kullanıyorum,ilk kullandığım günün sabahında çenemde ağrılı bir sivilce oluşturdu,büyüklü küçüklü bir sürü sivilce çıktı.onları mı kusturuyor acaba düşünmekteyim. ciddi anlamda kocaman sivilceler uzun zamanlı böyle irinli sivilce çıkarmamıştım,gene to lactic acidle beraber dönüşümlü kullanacağım sonuna kadar.gelişmeleri editlerim mutlaka denemek isteyenler için.

  1 aylık kullanım sonrası gelen edit: ne yazık ki bende hiçbir işe yaramadı.

  13 nisan 15:14 25 mayıs 10:53

  3

  45. benim için beklentilerimin altında kalmış üründür.

  cildim yağlı, akne, komedon ve siyah noktaya yatkın. böyle olunca yağlandırmayı azaltsın, siyah noktalara iyi gelsin mantığıyla kullanmaya başladım. az da olsa aknelerden kalma lekelerim var. lekeleri de geçirdiğine dair vaadi var. fakat 3 haftalık kullanım sonucu dramatik bir etkisinin olduğunu düşünmüyorum. hiçbir alanda pek bir fark hissetmedim.

  ayrıca trendyol fiyatları inanılmaz uçuk. yurtdışı fiyatının 5 - 6 katına satılıyor resmen. türkiye sınırları içerisinde de hak ettiği fiyata satılsaydı bir umut denenebilir derdim ama özel olarak bütçe ayırmaya gerek yok gibi düşünüyorum.

  4 nisan 22:40


  44. Kesinlikle çok iyi bir ürün. Çok güzel bir şekilde emiliyor. Sivilce ve lekelerime iyi geldiğini gözlemledim. 60 ml'lik olarak da satılıyor, bayağı uzun süre yetiyor. Tek dezavantajı Ç vitaminiyle aynı rutinde kullanılamaması. Onun dışında kesinlikle önerdiğim bir ürün.

  31 mart 06:20

  5

  43. Önceleri çok kuru olan cildim yağlanmaya başladığından beri ne yapacağımı bilemedim, öğrenene kadar da gözenek, siyah nokta ve yağlanma problemim oluştu. Bu ürünü yurtdışı seyahatim sırasında 60 tl gibi bir fiyata edindim. Türkiye'de neden 180 tl gibi fiyatlara satıldığını da anlamıyorum. Umarım resmi şekilde satılmaya başlar Türkiye'de de. 

  Neyse, ürünün etkilerine gelecek olursak; yağlanma sorunumu sıfıra indirdi. 1 aydır kullandığım için gözeneklerimde ve siyah noktalarımda henüz bir etkisini göremedim ama yağlanma olmadığı için onlara da uzun vadede küçülme sağlayacağını düşünüyorum. Yağlanmayı engelliyor fakat cildim çöl gibi de olmuyor. Sebumu bu şekilde dengelemesini sevdim. Ayrıca yanaklarımda çok fazla kızarıklık vardı, onları da gerçekten yatıştırdı. Ben sabah akşam tonikten sonra 1-2 damla olarak kullanıyorum. Hyaluronik asitle kullandığımda köpürüyor maalesef. Cilt tarafından kolay emiliyor fakat cildin üzerinde silikonumsu bir tabaka bırakıyor. Nemlendirici uygulayınca geçiyor bu silikon hissi. 

  Ben bu ürünü çok çok sevdim. Özellikle yağlanma problemi olanların bakmasını öneririm. Yurtdışına giden biri olursa tek isteyeceğim ürün bu olur sanırım.

  24 şubat 16:02 24 şubat 16:03

  4

  42. öncelikle cilt tipimden bahsedeyim. karma,kuru,egzamalı ve alerjik bir cilde sahibim. ben bu ürünü ablama amerika'dan aldırttım büyük umutlarla ama maalesef anlaşamadık. cildim sivilceye değil ama komedona çok yatkın bunu belirtmekte fayda var. ben bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra çene bölgem de kistik sivilceler çıktı.

  hadi dedim bu ürün yapmadı hormonlar farklı şekilde çalışmıştır yada ilk başta sivilceleri gün yüzüne çıkartıp daha sonra iyileştirir ama maalesef öyle olmadı. bu arada cildim niacinamide içeriğine çok aşık ve çok severim ama formüle edilmesi bana uygun değil. Ben de çisem'in niacinamide videosunu izlediğimde cildi aydınlattığı için kararan cilt bölgemde kullandım ve tamamdır dedim olay buymuş.

  koltuk altımda cilt koyuluğum var ve bu ürün bana harika geliyor. cildimde alamadığım verimi koltuk altım için aldım. Eğer bu ürün size de iyi gelmediyse ve cildiniz de koyu bölgeler varsa uygulayabilirsiniz. Alerji durumu oluşturmadı ama sivilce çıkmayan bünyem de sivilceye sebep oldu. ama yine de bu ürünü beyazlatma konusunda başarılı buluyorum. umarım kullanan hiç kimse de soruna neden olmaz.

  30 ocak 23:10 30 ocak 23:34