yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • medya (7)

  132. Ben Bulgaristan’a sık gidip gelmek durumda olduğum için oradan alıyorum ve çok uygun fiyata geliyor neredeyse 5 6 kat fark oluyor burada satılan fiyatlara kesinlikle değmediğini düşünüyorum.

   Ayrıca sipariş üstüne getiriyorum ilgileniyorsanız dolap hesabıma veya burada mesajlara yazabilirsiniz sizin için 70 civarına getiririm süslüler 💫

  (Dolap ismim @feraayb) 

  bugün 12:53 bugün 12:54

  131. Niacinamede , hyaluronic, ve büyük boy nemlendiricisini geçen ekimde almanyadan 6,7,8 euro gibi komik bi rakama almıştım. O zaman euro 6.50 falandı. Gerçi euro şuan ki gibi 9 olsada bu ürünler maximum 200 tl ye benim olacaktı. Trendyolda ki fiyatları görünce şok üstüne şok geçirdim. Kremim bitmek uzere serumlar yarıda, yaza kadar bitiririm. Kuzenlerimden yenilerini isterim euro olarak hep aynı fiyatta çünkü. Memnunum ordan aldığım fiyati hak ediyorlar. 1 senedir yüzümde 3 ayda bir bir tane sivilcem çıktı. Tabi 20 kilo verip sağlıklı beslenmemle de alakalı olabilir bu. Ama asla trendyolda ki yani türkiyede satılan rakamları hak eden ürünler değil. Suratınıza sürünce o kadar fazla bi mucize beklemeyin yani

  24 kasım 20:59

  130. Şu anda kendi sitesinde black friday indirimindedir ve fiyatları daha da iyidir, stoklar salisilik asit ve reservatrol+ferulik asit serumu hariç dolu, shippingi olan yerlerdeki süslülere duyurulur. 

  20 kasım 21:11


  129. Herkes deli gibi şöyle iyi geldi, böyle faydalı diyip duruyor ama bir allahın kulu yok ki neyi ne için alalım, nereden başlayalım danışalım. Çok rica ediyorum varsa güvenilir bir danışman, beni yeşillendirin. Almak istiyorum, alamıyorum. 

  18 kasım 15:53

  128. Bugün trendyolda kırmızı peeling ürünün fiyatını görünce şok geçirdiğim marka. 7.5 dolarlık ürünü 300 liraya satıyor satıcı(gizlinot: Dolandırıcı), bir de lütuf gibi 400 liradan indirim yapmış. Ama arz-talep meselesi birileri burdan alışveriş yapıyor ki satıcı da nasıl olsa satılacak %400 kar koyayım diyor.

  23 ekim 22:02 23 ekim 22:02

  127. Ocak ayında Floransa Douglas'dan aldığım hyaluronic acid2+b5 ile alpha lipoic acidi uygun bir fiyata elden çıkarmak istiyorum. İkisininde kapakları açılmadı, isteyen olursa iletişime geçebilir.

  17 ekim 13:51

  126. arkadaşım geçen yaz amerikadan getirmişti hyalüronik asidini düzenli kullandım. hiçbir etki göremedim açıkcası yüzüme jelimsi su sürüyorum gibi. 1 yıl kullandım daha uzun vade etkilerini bilemiyorum. 50 lira gibi bi fiyata gelmişti bunun sebebi orada gratis gibi drug storelarda 6 dolara satılması. şöyle düşünün orada bunu 6 liraya alıyolar fakat ülkemizde muhteşem ekonomimiz (!) ve fırsatçı kendi vatandaşını kazıklayan satıcılarımız sağolsun 200 liraya ediniyorsunuz. amerikada yaşayan arkadaşlarım bu ürünlerin yüzüne bakmıyor kızlar... çünkü bu gratisten garnier yüz kremi almak gibi bir şey onlar için. sadece toniğini öneriyorum çünkü geceden sürdüğümde gerçekten siyah noktalarımı kusturdu.

  12 ekim 05:24 12 ekim 12:45


  125. Selam süslüler elimdeki hyaluronic acid serumunu 130₺ye satıyorum ilgilenenler mesak atabilir 

  19 ağustos 16:03

  124. Sevgili süslüler 

   Görsel ekledim.  Marka ile tanışmam tamamen tesadüf ve şanslı bir dönemimde oldu. Bu güne kadar yüzümde dönemsel bir kaç sivilce ve siyah nokta dışında bir problem yaşamamış birisi olarak birden bire stres sonuçlu sivilceler belirmeye başladı. tesadüfe marka ile tanıştım ve o dönemde yurtdışındaydım bir çok ürününü satın aldım.

    Argireline solution

  Azelaic asit 

  Kuşburnu yağı

  Hyaluronic asit 

   Niacınamide 

  Borage seed oil 

  lactic asit 

  Aha kırmızı maske 

   Aktif olarak kullandıklarım ise Hyaluronic azelaic ve niacınamide nemlendirme kısmında ise borage seed. Kursburnu yağından iki tane almıştım ama beğenmedim, altındaki ürünü soyuyor. 

  Fotoğraflarda bir tanesinde, her ikisinde de sivilcelerim var ama baya azalmıştı 1 ay gibi bir süre içinde. En son hali ise hiç sivilcem kalmadı ve eski izlerim dışında iz kalmadı. Özellikle rozalı ve kırmızı olan cildime azelaic çok iyi geldi gerçekten. Kendinize uygun olan ürünleri araştırıp almanızı öneririm ama kesinlikle Türkiye piyasasından ve özellikle trendyoldan değil. Bazı ınstagram sayfaları çok uyguna getirebiliyorlar. 

  ilgili medya:
  2
  18 ağustos 19:05 18 ağustos 19:11

  123. valiz içerisinde hangi üründen kaçar adet var diye bakıp el koymayacaklarını bilsem, gerçekten yurtdışına çıkıp çıkıp getireceğim herkese bu ürünlerden. Şuan için sadece yakın arkadaş çevreme söz verebildim çünkü isteyen çok gerçekten ve haklı olarak bu fiyat da verilmez. kendi sloganı uygun fiyatlı cilt bakımı olmasına rağmen burda gösterilen fiyatlar komik gerçekten. sözde "indirim"deyken trendyolda, aynı satıcının indirimli olmayan fiyatla ve indirimli fiyatla oynayıp aşşırı indirim yapılmış gibi gösterdiği fotoğraflar var elimde. kimsenin bir yaptırım uyguladığı yok, ürün türkiyede satılan bir marka değil çünkü. gelse de hiç umudum yok yine "uygun fiyatlı" olacağından. vergidir şudur budur suyunu çıkarırlar yine. olur da getirme imkanım olursa söz yazacağım buraya

  14 ağustos 00:05