yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (4)

  51. Bu markayla bir süredir haşır neşir olduğumdan fikirlerimi belirtmek istedim. AHA-BHA peeling, niacinamide ve arbutin serumlarını kullanıyorum yaklaşık 3 aydır,ürünler hakkındaki yorumlarımı kendi başlıklarına yazarım zaten. Ben üç ürünü de trendyol hesaplarından satın aldım, indirimli şekilde 98 liraya almışım şimdi kontrol ettim.

  Cilt bakım ürününe 98 birim para veriyor olmak bizim ülkemizin sorunu, ancak şu anki kurla 12 dolar bile etmiyor. E bu insanlar bahçelerinde üretmiyorlar ki hammaddeyi, daha ucuz nasıl yapsınlar? Bence fiyat politikaları oldukça makul, the ordinary ile de gayet yakın birbirine.

  Hala eğer yurtdışına çıkabilirsem the ordinary'nin sevdiğim ürünlerinden birer ikişer alırım fakat yakın zamanda pandeminin bitmeyeceğini düşünürsek serumlarımı burdan almaya devam edebilirim.

  minik not: Niacinamide ürünü için revolution skincare daha başarılı gelmişti bana, onunla devam ederim

  26 nisan 19:21

  50. Müşteri ilişkileri berbat bir firma. 19 Nisan'da verdiğim siparişim sitelerinde hala tamamlandı olarak gözüküyor. Whatsapp hatlarına, xxxx numaralı siparişim ne zaman kargolanacak yazdım, kargoya verilince sms gelecek size dediler.  19 Nisan'da verilen siparişim neden hala kargoya verilmedi diye sordum, sipariş numarası istediler. E zaten ilk mesajla belirtmiştim, kontrol etmeden öylesine bir cevapla geçiştirdiler. Hala yazıyorum cevap yok, aynı gün l'occitane ve trendyoldan sipariş verdim ikisi de elime dün ulaştı. Bir ürünü kargolayamayan firmadan bir daha alışveriş yapmam.

  22 nisan 15:13 22 nisan 15:16

  49. bir markanın vizyonunu tamamen yabancı bir markanın ürünlerini taklit etmeye yönelik kurmasının çirkinliği bir yana,

  bir de ürünleri neredeyse o taklit ettiği ürün fiyatına satma pervasızlığı.

  böyle bir markayı destekleyerek ülke ekonomisine katkıda filan bulunulmaz arkadaşlarım.

  sen o markanın o formülasyonları yaratmak için yaptığı arge yatırımının hiç birini yapmayacaksın, birebir kopyalayacaksın, ama o masrafı yapmışcasına fiyatlandıracaksın ürününü. bu müşteriyi aptal yerine koymaktır. bu hafif tabirle kurnazlıktır. ağır tabirleri varın siz düşünün ben yazmayayım.

  biz böyle "yerli malı" diye tenezzül ettikçe bu çirkinliklere, bizim sırtımızdan geçinmeye devam edilir, bu ülke de asla hiç bir şey üretemez. arifoğlu'nun güzelim yağları kremleridir kaliteli yerli malı, gülbirlik'in tertemiz gülsularıdır. bu yerli malı taklitçiliktir, olsa olsa yerli malı güzel ürünlere haksızca rekabet edip gerçek güzel markalarımızın yoluna dolaylı olarak taş koyan bir saçmalıktır.

  ekleme: bir de şimdi sitedeki ekip sayfasını gördüm. fecaat. sevdikleri filmleri filan paylaşmışlar. "creative team" filan da der bunlar kendilerine ahahaha. ne alaka ya? o kadar insana ne gerek vardı, birebir çakma ürün yapıyorsunuz, fazla gaza gelmiş olabilir misiniz ya? kim ne yapsın "ürün taklit etme takımı"nızın sevdiği filmi kitabı? ben utanırdım adımı sanımı paylaşmaya. nasıl bir imaj kasmak bu. haçiko'ya bağış yapınca filan dengelemiş mi oluyorsunuz çakma ürün imajınızı. yazık.

  16 nisan 00:11 16 nisan 00:27


  48. kadınlar gününde trendyolda indirime girince aha, bha toniğini satın aldım.

  çok beğendim, gerçekten özenli paketlenmiş tester olarak da kırmızı peeling yollanmıştı. ilk defa asit kullanacağım için toniğini aldım direkt peeling ile başlamak istemedim oranları yüksek olduğu için ancak onu da merak ediyordum mutlu oldum.

  open date etiketine kadar düşünülmüş ürünler.

  paketi açtığımda bu ürünü alarak haçikoya bağış yaptınız yazısını görmek de ayrı bir mutlu etti doğrusu.

  edit: içeriklerinin 1-1 aynı olması gibi bir durum yok dikkatle incelerseniz asit oranları ve içerikler küçük farklılıklar gösteriyor. tabii ki ordinary muadili olarak çıkmış piyasaya paketleme bile benzer ancak bence zekice bir hareket olmuş 9 euroluk ürünü burada 300 liraya kakalamaya çalışan insanları kudurtmuşlar gibi duruyor. bu ekonomide nasıl bir fiyatlandırma bekleniyordu anlamadım. toniği hala kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı da eklemek isterim, peeling ihtiyacı duymadan bebek poposu gibi bir cilt yarattı ilk kez asit kullanmama rağmen hiç bir iritasyona sebep olmadı.

  12 mart 23:02 16 nisan 01:15

  47. Kırmızı peelingini aldim memnunum yanında yollanan tester tonigi de beğendiğim için trendyol indiriminden aldim

  12 mart 11:53

  46. kırmızı renkli aha bha peeling'ini kullandığım marka. peeling hakkındaki yorumlarımı başlığına yazacağım. sadece alışveriş yaparken sitesinden değil de trendyol'dan yapmanızı öneririm, orada fiyatları daha uygun. 30 lira fark eden ürünler var. 

  12 mart 11:33

  45. Siparişim İstanbul'a bir günde geldi, 3 tester ve %10 indirim kodu da eklemişler. Müşteri memnuniyeti açısından geçer not alıyorlar, keşke fiyatlar da ordinary nin yurtdışı fiyatları gibi olsa da verdiğimiz paraya bir değil üç ürün alabilsek.

  29 ocak 17:16


  44. Stokları yenilemişler. Trendyol'da da ürünleri 10 lira falan fazlaya satılıyor. Karşılaştırmadan almayın.

  28 ocak 15:56

  43. cildimi alıştırma sürecim bitince satın aldığım peeling solüsyonunu kullanmaya başlayacağım marka.

  yerli üretim olmasına rağmen neden bu kadar pahalı olduğunu da anlamış değilim ayrıca. gümrük vergisi yok, kur farkı bilmem nesi yok ama ithal ürünlerle aynı fiyata satılıyor. niacinamid serum fiyatlarına bakarsanız dediğimi anlarsınız; revolution skincare ve the purest solution'ın ürünü kafa kafaya, üstelik birisi yerli üretim. aynı ürün doa kozmetik'te 50 lira üstelik.

  bilemiyorum, umarım kullandığımda faydasını görürüm. fakat wow bir etkisini bile görsem, aynı solüsyonu doa üretirse gider ondan alırım açıkçası.

  ilgili medya:
  1
  26 ocak 14:29

  42. 30 aralık 2020de sipariş verdiğim 18 ocak 2021 tarihinde hala siparişimi kargoya vermemiş olan firma.

  Not: Ürünü kendi sitelerinden aldım . Trendyolda teslimat tarihleri 2-3 gün yazarken kendi sitelerinden alanlara ürünleri göndermiyorlar sanırım.

  18 ocak 17:00