yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (5)

  55. toniğini ve aha+bha içeren kırmızı peelingini kullanıyorum ikisinden de çok memnunum. peelingi ilk kullandığımda suratımdaki siyah noktaların gerçekten gittiğini hissettim (gizlinot: ne kadarı plasebo etkisi kim bilir), toniği peelingi kullanmadığım akşamlarda kullanıyorum ve çok memnunum. cildimi tahriş etmeden güzel bir şekilde arındırıyor.

  bu iki ürünün yanında üç tane tester göndermişlerdi. peptit solüsyonlarını denedim ancak çok bir etkisini göremedim. serum arbutinlerini de en kısa zamanda denemek istiyorum.

  15 ekim 13:11

  54. Normalde içeriklerini ve etkilerini sevdiğim bir markayken son çıkardıkları yeşil %10 niacinamide serumuna çok hype'lanmışken içeriğinde parfüm ve limonene olmasıyla beni hüsrana uğratmış markadır. Aynı zamanda yine yeni çıkan sarı c vit aydınlatıcılı serumunu da almak istiyordum ama içeriğinde başlarda fungal acne safe olmayan bir içerik var maalesef. Yine de yeni çıkacak enzim peelinglerini deli gibi merak ediyorum ve kısa zamanda %2 bha toniğini edineceğim.

  14 ekim 20:46

  53. ürünleri rossmann'da satışa sunulmaya başlanmış, denemek isteyip internet üzerinden almakla uğraşmak istemeyen süslülere duyurulur.

  ilgili medya:
  1
  27 temmuz 14:44


  52. hyaluronik serumunu deneyerek tanıştığım marka politikalarını çok seviyorum. İçeriği temiz ve öz! Keşke tüm ürünlerini deneyebilme şansım olsa

  6 temmuz 12:45

  51. Trendyolda aha/bha peeling + glycolic acid tonik seti, tek tek alındığda daha uyguna gelen ilginç marka. Yalnız trendyol üzerinden takip ettiğinizde 100 tl ve üzeri için 15 tl indirim kuponu veren de marka aynı zamanda. Bu ikisini sipariş ettim, 1 ay kullandıktan sonra burada ya söverim ya överim. 

  28 haziran 22:28

  50. Bu markayla bir süredir haşır neşir olduğumdan fikirlerimi belirtmek istedim. AHA-BHA peeling, niacinamide ve arbutin serumlarını kullanıyorum yaklaşık 3 aydır,ürünler hakkındaki yorumlarımı kendi başlıklarına yazarım zaten. Ben üç ürünü de trendyol hesaplarından satın aldım, indirimli şekilde 98 liraya almışım şimdi kontrol ettim.

  Cilt bakım ürününe 98 birim para veriyor olmak bizim ülkemizin sorunu, ancak şu anki kurla 12 dolar bile etmiyor. E bu insanlar bahçelerinde üretmiyorlar ki hammaddeyi, daha ucuz nasıl yapsınlar? Bence fiyat politikaları oldukça makul, the ordinary ile de gayet yakın birbirine.

  Hala eğer yurtdışına çıkabilirsem the ordinary'nin sevdiğim ürünlerinden birer ikişer alırım fakat yakın zamanda pandeminin bitmeyeceğini düşünürsek serumlarımı burdan almaya devam edebilirim.

  minik not: Niacinamide ürünü için revolution skincare daha başarılı gelmişti bana, onunla devam ederim

  26 nisan 19:21

  49. Müşteri ilişkileri berbat bir firma. 19 Nisan'da verdiğim siparişim sitelerinde hala tamamlandı olarak gözüküyor. Whatsapp hatlarına, xxxx numaralı siparişim ne zaman kargolanacak yazdım, kargoya verilince sms gelecek size dediler.  19 Nisan'da verilen siparişim neden hala kargoya verilmedi diye sordum, sipariş numarası istediler. E zaten ilk mesajla belirtmiştim, kontrol etmeden öylesine bir cevapla geçiştirdiler. Hala yazıyorum cevap yok, aynı gün l'occitane ve trendyoldan sipariş verdim ikisi de elime dün ulaştı. Bir ürünü kargolayamayan firmadan bir daha alışveriş yapmam.

  22 nisan 15:13 22 nisan 15:16


  48. bir markanın vizyonunu tamamen yabancı bir markanın ürünlerini taklit etmeye yönelik kurmasının çirkinliği bir yana,

  bir de ürünleri neredeyse o taklit ettiği ürün fiyatına satma pervasızlığı.

  böyle bir markayı destekleyerek ülke ekonomisine katkıda filan bulunulmaz arkadaşlarım.

  sen o markanın o formülasyonları yaratmak için yaptığı arge yatırımının hiç birini yapmayacaksın, birebir kopyalayacaksın, ama o masrafı yapmışcasına fiyatlandıracaksın ürününü. bu müşteriyi aptal yerine koymaktır. bu hafif tabirle kurnazlıktır. ağır tabirleri varın siz düşünün ben yazmayayım.

  biz böyle "yerli malı" diye tenezzül ettikçe bu çirkinliklere, bizim sırtımızdan geçinmeye devam edilir, bu ülke de asla hiç bir şey üretemez. arifoğlu'nun güzelim yağları kremleridir kaliteli yerli malı, gülbirlik'in tertemiz gülsularıdır. bu yerli malı taklitçiliktir, olsa olsa yerli malı güzel ürünlere haksızca rekabet edip gerçek güzel markalarımızın yoluna dolaylı olarak taş koyan bir saçmalıktır.

  ekleme: bir de şimdi sitedeki ekip sayfasını gördüm. fecaat. sevdikleri filmleri filan paylaşmışlar. "creative team" filan da der bunlar kendilerine ahahaha. ne alaka ya? o kadar insana ne gerek vardı, birebir çakma ürün yapıyorsunuz, fazla gaza gelmiş olabilir misiniz ya? kim ne yapsın "ürün taklit etme takımı"nızın sevdiği filmi kitabı? ben utanırdım adımı sanımı paylaşmaya. nasıl bir imaj kasmak bu. haçiko'ya bağış yapınca filan dengelemiş mi oluyorsunuz çakma ürün imajınızı. yazık.

  16 nisan 00:11 16 nisan 00:27

  47. kadınlar gününde trendyolda indirime girince aha, bha toniğini satın aldım.

  çok beğendim, gerçekten özenli paketlenmiş tester olarak da kırmızı peeling yollanmıştı. ilk defa asit kullanacağım için toniğini aldım direkt peeling ile başlamak istemedim oranları yüksek olduğu için ancak onu da merak ediyordum mutlu oldum.

  open date etiketine kadar düşünülmüş ürünler.

  paketi açtığımda bu ürünü alarak haçikoya bağış yaptınız yazısını görmek de ayrı bir mutlu etti doğrusu.

  edit: içeriklerinin 1-1 aynı olması gibi bir durum yok dikkatle incelerseniz asit oranları ve içerikler küçük farklılıklar gösteriyor. tabii ki ordinary muadili olarak çıkmış piyasaya paketleme bile benzer ancak bence zekice bir hareket olmuş 9 euroluk ürünü burada 300 liraya kakalamaya çalışan insanları kudurtmuşlar gibi duruyor. bu ekonomide nasıl bir fiyatlandırma bekleniyordu anlamadım. toniği hala kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı da eklemek isterim, peeling ihtiyacı duymadan bebek poposu gibi bir cilt yarattı ilk kez asit kullanmama rağmen hiç bir iritasyona sebep olmadı.

  12 mart 23:02 16 nisan 01:15

  46. Kırmızı peelingini aldim memnunum yanında yollanan tester tonigi de beğendiğim için trendyol indiriminden aldim

  12 mart 11:53