yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (5)

  62. valla the ordinary artık alamıyorum, (gizlinot: malum yurt dışına gidemiyoruz, stoklar da bitti evdeki) trendyolda falan satılanlara da güvenemiyorum diye mecbur denedim aldım. 3 hafta olacak ama hiçbir etkisini görmedim. tonik, niacinamide serum, arbutin serum ve aha bha peeling aldım. hiçbir etki yok yani bir maska bu kadar mı başarısız olur.... 

  24 kasım 21:07

  61. Eski performansı alamadığım marka. Son aldığım ürünlerin çoğu öncekilere göre farklıydı, uzun süre kullanamadan bıraktım. Belli ki formülasyon ve içerik değişmiş. Benim için iyi marka kategorisinden çıkmıştır.

  Bir daha almayacağım cilt bakım markası. 

  19 kasım 14:56

  60. C vitamini ve niacinamide olanını asla önermem çünkü kabarcık halinde sivilcelerle yanağımı mahvetti. Bunu kullanmadan önce birkaç tane vardı. Hatta geçmek üzereydi. Elimde testerı var diye süreyim dedim ve cildim mahvoldu.

  19 kasım 04:03


  59. bu markanın 2 adet serumunu kullandım biri kırmızı aha peelingi diğeri ise arbutin içerikli brightening serumu. ikisinden de hiçbir şey anlayamadım etkisini hiç göremedim. kırmızı olanı çok düzenli kullanmadım aklıma geldikçe sürüyorum ama sarı şişeyi düzenli kullandım olumlu veya olumsuz hiçbir etkisi olmadı. yaz bitene kadar kırmızıyı da kullancam ama bir daha alacağımı sanmıyorum. yalnızca göz altı için olan serumunu merak ediyorum çünkü çok fazla göz altı torbası ve mor halka problemi olan bi arkadaşımda iyileşme görüp sebebini sordum, bu serumu kullandığını söyledi. ondan da fayda görmezsem bir daha bu markadan alışveriş yapmam. bu kadar bilinip satış yapmalarını da ordinary muadili gibi görünmesi ve tr de orijinal ordinary bulmanın güç oluşuna bağlıyorum. sahte ihtimali olan ürüne para vermektense sanırım ben de dahil çoğu kişi bu markayı tercih ediyor.

  19 temmuz 13:42

  58. bana da ordinary çakması gibi geliyordu ama yerli marka işte ne güzel diye düşünüp uzunca bir direnme döneminden sonra c vitamini ve niacinamide serumlarını alarak başladım. (daha önce iki tane güneş kremini denemiştim ve nefret etmiştim bu arada ama bir de serumlarına bakayım dedim). keşke ikisini aynı anda rutinime sokmasaydım çünkü birinden biri bende inanılmaz sivilce yaptı. yani 3 tane ağrılı olmak üzere 6-7 tane sivilce çıkardım. ki benim cildim yağlı olmasına rağmen sivilceye meyilli değildir. regl döneminde tek tük bir tane falan çıkar, hiç çıkmadığı da olur. liseden beri bu kadar sivilce görmemiştim yüzümde.

  c vitamini ve niacinamide serumu kullanıp sivilcelenen süslü varsa lütfen bana bi el atsın bu ürünler yüzünden olduğuna emin olayım. mecbur ikisini de değiştiriyorum.

  19 temmuz 13:26

  57. Benzer ürünlerin 1500 tl den başladığı piyasada 3 ürününe 375 tl verince acaba işe yarayacak mı korkusu sardı beni. Sonuçları paylaşacağım.  

  Yerli girişimleri destekleyeceğim. İthallere bir sürü para verip sonuç almadığım oldu. Bari bu defa yerliye şans vereyim.

  15 mayıs 19:39

  56. Bu marka ile denebunu kutusunu alarak tanıştım. Bir hyalüranik asit serum ve birçok tester ile geldi. Bu arada aha bha içeren mavi toniğini almıştım. Bu ürünlere parfüm koymadıklarında ölüyorlar mı bilmiyorum. Hyalüranik asidini yeni açtım buram buram parfüm kokuyor. Aha bha toniği de o kadar parfümlü ki yüzüme sürerken gözlerimden yaşlar akıyor artık saçıma bacaklarıma vs kullanarak bitireceğim. Artık almayı düşünmüyorum parfümleri rahatsız ediyor. Hyalüranik asit önerileri için dm kutuma bekliyorum süslüler. 

  19 şubat 16:01


  55. aşırı merak ettiğim ancak ürünleri psikolojik sınırımın üstünde fiyatlandırıldığı için kullanmadığım yeni yetme bir marka.

  şu kırmızılısını aşşırı merak ediyorum süslüler muhtemelen şubat gibi alır denerim diye düşünüyorum

  13 aralık 2021 18:08

  54. bu marka bana aşırı dandik ve güvensiz geliyor. trendyolda çok satılıyor olması da bu şüphelerimi artırıyor. öncelikle bi kere ordinary yi bu kadar taklit etmek zaten imajını gözde düşürüyor. ambalajları da sanki aliexpress teki sahte ürünler gibi geliyor bana. iyi deneyimi olan varsa beni yeşillendirebilir

  bi de luv it! diye bir marka varmış, (daha az güven verici bir isim olamazdı ldkjgfjkdhl) bu ikisi purest solutions ile trendyolda çok popüler görünüyor, ikisinin altındaki yorumların hep aynı şekilde destan gibi olması tesadüf mü? roman gibi yorum yazmış insanlar, hepsi sahte bence

  12 aralık 2021 18:07 16 aralık 2021 07:24

  53. toniğini ve aha+bha içeren kırmızı peelingini kullanıyorum ikisinden de çok memnunum. peelingi ilk kullandığımda suratımdaki siyah noktaların gerçekten gittiğini hissettim (gizlinot: ne kadarı plasebo etkisi kim bilir), toniği peelingi kullanmadığım akşamlarda kullanıyorum ve çok memnunum. cildimi tahriş etmeden güzel bir şekilde arındırıyor.

  bu iki ürünün yanında üç tane tester göndermişlerdi. peptit solüsyonlarını denedim ancak çok bir etkisini göremedim. serum arbutinlerini de en kısa zamanda denemek istiyorum.

  15 ekim 2021 13:11