girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

18. Serinin favori oyunudur benim için. Ek paketleriyle, ccleriyle bayılırım. Sims vakitlerim vardır benim, böyle birden gelir, tüm gün deliler gibi oynarım. 4. Oyun benim için bir 3 değildir. Isınamadım hiç. Çocukluğumdan beri favori oyunlarımdandır sims 3. Kız kardeşime de bulaştırdım o da müptelası oldu. (gizlinot: Oyunla ilgili en muazzam detay, simleri ne kadar kilolu yaparsanız yapın, bacaklarının arasında boşluk oluyor ve kolları ince oluyor hshdhsjjs)

16 mart 23:28

17. simste bile torpilsiz zengin edemiyorum kimseyi. allahım sanalda bile şansım yok. koca arsa aldım belimizi doğrulttuk çok şükür üç beş meyve ağacımz vardı. kızları okuttuk büyüttük. ama yine de istediğim standarda kavuşamadık. gençliğim eridi gitti.

25 şubat 21:19

16. son zamanlarda tek aileye değil herkese sarmış durumdayım evlendirip barklandırıp bir teyzevari baş göz etme hevesiyle kasabamın genetik mirasını yüceltmek isterken bebeği doğunca çıktığım eve sonra tekrar girdiğimde bebek, toddler farketmeden soy ağacında gözüküp evde yok olmuştu. mezar taşı falan yok gazeteye bakınca ölmüş diye haberi çıkıyordu.(gizlinot: gazete önemli. el kadar bebe için yıldırım düştü öldü bile dedi :()bebekleriniz kayboluyorsa durduk yere, gazetede de havuzda boğuldu, yandı diye haberler varsa story progression kapatınca düzeldi.artık bebeler yerinde mükemmel genetiğimiz de koruma altında. (gizlinot: swh)

25 şubat 02:10 25 şubat 02:58


15. Bütün ek paketleri yüklü olan bir kaç ay önce çılgınca oynadığım oyun. Favorim Islo paradiso ,muhteşem bir kasaba yalnız çok kasıyordu. Eğer bundan muzdarip olan varsa içinizde bütün o denizde yüzen evleri edit town kısmına gelip silin , oyun birden akmaya başlıyor süslüler 

25 şubat 00:52

14. Sırf twinbrook gibi bir kasabasi olduğu için gözümde yeri başkadır. O southern charm dedikleri şeyi çok güzel yansıtmışlar. Sonra bi de pets eklentisiyle gelen appaloosa plains kasabası ve tabii o atlar canım atlar. Bir de sims 2 gibi memory özelliği olsa oynamak kesinlikle daha eğlenceli olacak.

24 şubat 23:25

13. Oyunu ilk defa şifresiz oynadım a dostlar. Bilmem kaç kuşak sonra 100.000 simoleonum oldu. Evin kızını zevgin olsun diye goth ailesinden biriyle evlendirdim djdjdj sonra o eve taşındılar ve ne mi oldu? Sadece 1.000 simoleonu vardı simin ve benim paracıklar da gitti. Adamda ne yetenek ne para varmış benim kızım hem zengindi hem de yeteneklerini geliştirmiştim zhzhhd sonra yazdım tabi milyon tane "motherlode"yi. Mutlu mesut devam ettim.

24 şubat 23:20 24 şubat 23:24

12. the sims serisinin en iyi oyunudur. en uyuz olduğum kısmı ise yavaş çalışması ve sims 2'nin ana oyununda olan bazı özelliklerin sims 3de eklenti olarak ayrı satılması. birde ek olarak create sim kısmı sims 4 gibi olabilirdi.

5 kasım 2017 23:52


11. cuma günü işten gelip, aralıksız tam 7 saat oynadım o sıcakta bacaklarım yandı dizimde laptopla. (ybkz: cuma gecesi evde oturmak) Baya ilerlemiştim. Robotumun bi sürü skillerni fullemiştim. Ben ölmüştüm. Çocuklarım büyüyp, yaptığım yatırımlardan gelen paramı yiyorlardı bi güzel. Ölen çocuğumun ruhunu çağırıp, yeniden kariyer kastırıyordum.

Sonra sen oyun takıl ve çat diye kapan. Hiç de kaydetmemiştim. O kadar ilerleme gitmiş, yok olmuş. Sonra da ne uğraşacağım bi daha deyip, kapatıp yattım :(

3 temmuz 2017 08:23 3 temmuz 2017 08:23

10. bir dönem cüzdanıma motherlode yazılı kağıt bırakmamı sağlayan oyundur. çok seviyorum. bağımlısıyım ve asla sıkılmıyorum asla.

2 temmuz 2017 21:22

9. önemli not: bu hile bazı oyunlarda zarar vermiş sanırım.benimkinde bir şey olmadı ama yine de uyarayım.

(ctrl + shift + c ) + (testingcheatsenabled true) hilesi bebeğim olan oyun. bunu yazdıktan sonra shift tuşuna basılı tutarak posta kutusuna ve simin üzerine tıkladığınızda bir çok seçeneğiniz oluyor. ihtiyaçları da sıfırlayabiliyorsunuz

siyahi,parasız ve damsız ablamı loungeda içeri almayan görevliyi delete ettim mesela . sen kim köpeksin de beni almıyorsun dedim. sonra teleport yapıp ışınlandım. parasıyla oyun almışım ne demek giremezsin ?? ne demek !!

evlendirmek uzun sürdüğü ve hep kadın simime romantik olmak düştüğü için add to familye basıp eve atıyorum.diğer simi romantik yapıyorum. ben ne atıcam ilk adımı o atsın.

kadını kurtadamı kocasından ayırayım dedim vampir olan patronunun evine woohoo yaptırmaya gönderttim. sonra şerefsizlik bu ya try for baby yaptım hemen de sihirli müzik çaldı.üvey kızı da pek sevdi bizimkini .ama hala kocamı isterim diye tutturunca kıyamadım geri döndürdüm asdffg. iki dk haritaya tıklıyorum iş pişiriyorlar ne tutku ne aşkmış arkadaş saygı duydum. iyi ki vampirle olan try for babyi save etmeden çıktım. üniversitede kalan arada görüştüğü sevgililerinden ayırıp evinin kadını yapıcem.

vesikalı değil ya businessta okuttum ben onu. ama hem flirty hem irresistible hem charismatic traitlerini eklemeyecektim . neyse sileriz. çamaşır suyu sevdalısı,kızına hayırlı kısmet arayan,kolunda sallanan bilezikleriyle kocasını uğurlayan bir hanıma dönüşür.

2 temmuz 2017 00:30 2 temmuz 2017 00:31