girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (7)

29. ben 3ü hiç oynamadım. bu yüzden karşılaştırma yapamayacağım ama ben bu oyunu çok seviyorum ya. koskoca kızım üniversiteye gidiyorum, canım sims oynamak istiyor. yeni taşındığımız için evimizde şuan internet yok, daha da bir sardım oyuna. son sürümde veterinerin olduğu bir yer var adını unuttum. ben oradan ev aldım. ve etrafında bir sürü kedi-köpek dolanıyor. bir baktım “stray” kediler dolu. gördüklerimin hepsini aileme ekledim. şuan 5 kedim oldu. gerçek hayatta o kadar çok istiyorum ki bir kedi sahiplenmek. onlar da o kadar tatlı ki.. orada kedim oldukça seviniyorum. şimdi ise yaşlandılar, oynayınca günleri azalıyor diye oynamıyorum ki ölmesinler. internet bağlandığında ilk işim onlara hile yapmak olacak..

15 mayıs 19:05

28. ilk sims’ten beri oyunun aşığı olan biri olarak tabii ki de ilk çıktığında almıştım, hala da oynuyorum. Aklımda birkaç eklenti paketini daha almak var. Oyunda yapabileceklerinizi genişlettikçe daha zevkli olduğunu düşünüyorum. Bence önceki sims versiyonlarından doğal olarak çok çok daha güzel, daha gerçekçi ve daha gelişmiş bir oyun. ben şahsen bunun kalitesinden sonra dönüp de sims 3 oynamak istemem. Ama tercih meselesidir bilemem.

He beni tek rahatsız eden şey evler arasında ya da şehirde vs. Kolayca geçiş yapamamanız. Yani o müzikli sims ekranı geliyor en ufak bir travelda anlatabildim mi bilmiyorum. O olmasaydı oyun daha akıcı olabilirdi tek eleştirim budur. Bebeğimsin the sims 4 <3

Ama bebek yapmak için simleri öpüştürdüğümüz sims’i de özlemiyor değilim :d 

25 şubat 01:47

27. Yaklaşık 30-40 lesimin olduğu oyun. Bebekleri ve büyükleri bir eve toplayıp kapıları siliyorum. Sonra son seste müzik açıyorum, dolayısıyla uyuyamiyorlar. Tuvalet yok yemek yok. Hepsi ölüyor sonra hayalet olarak geri geliyorlar.

24 şubat 21:55


26. Cok fena şeyler yaptim bu oyunda ben

Iki aileyi ayni eve soktum ve birinci ailenin babasi ile ikinci ailenin annesine ilişki yaptim,onlar sevgili olup wohoo yaparken o adamin karisini o yatak odasina getirtip izlettiriyodum kadin surekli aglamaya falan baslamisti yataga girip falan fjdkdkkd en sonunda ne mi oldu o aldatan adam utançtan öldü deyim yapmiyorum cidden öldü didknddjkdjdjd

24 şubat 21:12

25. ilk çıktığından beri crack yapamadığım için oynayamadığım oyun. çok istedim oynamayı, ama bir türlü nasip olmadı. 8 yaşımdan beri sims oynayan biri olarak tek bir şey söyleyebilirim ki, evet grafikler gelişmiş 3’e göre daha güzel. create a sim demosuna bakabildim sadece ücretsiz olduğu için. simlerimizin baldırından tutun da ayak boyuna kadar ayarlayabilmek hoş, ama ben genel olarak sims 4’ü beğenmedim nedense. grafik okumuyorum bu konuda yorum yapmamam gerekir aslında ama 3’ün grafikleri bana daha canlı geliyordu, nasıl anlatsam simler güzel ama ev ortamı olsun bilmemne olsun daha çizgi film gibi duruyor. 3 için the sims resource’dan çok mükemmel eşyalar saçlar indirirdim onlar bile güzeldi. tüm ek paketlerini de oynadım hepsi güzel. sims 4 bizimle değilsin.

24 şubat 14:07

24. sims 2 nin ruhu kesinlikle bu oyunda yok. ama son gelen paketle veteriner olma fikri falan güzel. ama tabii sürekli değil bir yerden sonra insan sıkılıyor. hıncını alıyor tabiri caizse. ah o sims 2 deki memory ler sonra soy ağaçları... ne sims 3 ne sims 4 o sims 2 ruhunu veremedi. yıl olmuş 2018 hala dönüp dönüp sims 2 oynuyorsam gerçekten bu sims 4 olmamış diyebilirim.

24 şubat 13:25

23. Simlerin onca gelişmeye rağmen hala Görüntülerinin gerçeklikten uzak olmasının sebebi Oyunu oynayanların karakterlerine çok bağlandıklarından ölümlerinden etkilenmemeleri içinmiş.

3 aralık 2017 18:54


22. Eve gidiyim de bi klinik acayim

3 aralık 2017 17:26

21. Asla bi sims 2 olamamıştır . O mağaza kabinlerinde az mı woohoo döndü be :(

3 aralık 2017 03:11

20. sevemediğim belki çözemediğim bir noktası olan oyun

sims 2 den direk buna geçtim..sims 2 de bir genci kıt kanaat (yalan ya motherlode yapa yapa parmaklarım nasır tutmuştu) üniversiteye yolladığımda geri dönüp ailesinde entrikalar çevirebiliyordum

sims 4te o aileye dönemiyorum mesela. ben mi gerizekalıyım? denedim ettim eski halleriyle çıkıyor. çocuk hala orada ama büyümemiş gibi..

ihtiyaçlar da daha hızlı azalıyor sanki. hileyle bile yetişemiyorum kalabalık bir aileye

2 aralık 2017 07:26