sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (80)
 • medya (8)

80. Bu oyunu oynayıp da eşlerini birbirine aldattırmayan, karakterleri havuzda boğmayan var mı acaba :d ben aldatma işine girmedim o konuda yaralı olduğum için ama havuzda da boğamadım ya kenara abanıp çıkıyorlar. Dışına duvar ördüm havuzun ama gene boğulmadı dokuz canlı kerata. Ama kararlıyım parmak arası terlikli tombul sarışın dayıyı boğacam :D

Kardeşim yedi kocalı hürmüz yapmıştı, adı hürmüz olan koca totolu ve koca memeli bi kadın tasarlamış, yedi sevgilisiyle aynı evde yaşıyordu, evde de hep jartiyerle geziyordu :d erkekler hep birbiriyle arkadaş ama hiçbiri diğerinin kadın karakterle ilişkisinden haberdar değildi. Erkeklere de isim yerine numara vermişti. 

30 nisan 10:02 30 nisan 10:15

79. En sevdiğim oyun. Birincisinden beri hepsini oynamış biri olarak en sevdiğim hala birincidir, bir sürü ek paketle harika simler yaratıyordum. Anlayamadığım şey küçüklüğümden beri eninde sonunda eşlere birbirlerini aldattırıp havuzda boğarak öldürüyordum. Gerçekten de bilinçaltını sorgulatan bir davranış. 

29 nisan 11:00

78. Bir keresinde adama metres yaptırıp ona da ayni arsa içinde ev yapmıştım. Bir süre yasak aşk yaşadık. Karısı farkedince adama metresini terkettirip evden kovmuştum. Metresim ve ondan olan çocuğumu hala görmeye gidiyorum. Allahım nasıl bir bilinçaltım varsa oyuna yansımış

29 nisan 10:44

77. özellikle 3. versiyonunda en sevdiğim aktivite; bir adet flirty afet bir kadın yaratıp mahalleye salmak. bu kadını evli bekar demeden herkesle başgöz etmek, ve tüm ilişkilerini aldatma ile bitirmesini sağlamak. sonra kadının az bişey yaşlanması, sonra e bari çocuk yapalım niyetiyle düzgün adam arayışına çıkmak. reputationın ebesini öptüğümüz için kimsenin yüzümüze bakmaması, telefondan evlatlık almak.sonra yaşlı zengin bir adamı kafalayıp evine konmak, adamı havuzda boğmak. neden? çünkü manyağım evet.

aytıca the sims 2 deki hikayeleri hiçbir versiyonda bulamadığımdan; son 2 yıldır hem 3 hem de 4üm olmasına rağmen ısrar ve inatla the sims 2 oynuyorum. vakit bulursam tabii..

29 nisan 09:57

76. En hoşuma giden şeyde yarattığım kadın simi evlendirdikten sonra başka adamdan gizli gizli ona çocuk yaptırtmaktı.Al sana entrika hahaha.(gizlinot: Çok sevdiğim oyun ikisi hala bilgisayarımda durur...)

28 nisan 13:26

75. kesinlikle can sungur'dan izlenmesi gereken oyun serisi (gizlinot: swh)

21 nisan 11:09

74. The sims 2 başlığını bulamadığım için nereye yazacağımı bilemedim. Bu oyunu çocukken bilinçsizce oynuyordum, detaylarıyla çok ilgilenmiyordum. Yıllar sonra uzun bir aradan sonra tekrar oynamaya başladım, bu sefer hikayeleri ilgimi çekti. Karakterlerin aralarındaki bağlantı gerçekten mükemmel. Her karakterin de ilgi çekici bir hikayesi var. Bunlardan biri de Grim Reaper'a (azrail) aşık olan ve onu görmek için seri cinayetler işleyen Olive Specter'ın hikayesi. Bella Goth kadar bilinmiyor fakat onun hikayesi kadar ilginç olduğunu düşünüyorum.

Olay Uzaylıların ve insanların birlikte yaşadığı ve erkeklerin uzaylılardan hamile kalması gibi tuhaflıkların yaşandığı Strangetown'da geçiyor. Oyunu bilen süslüler hatırlıyordur: Bu kasabada arkasında mezarlık olan bir ev vardı, bu evde yaşlı bir kadın (Olive Specter) yeğeniyle birlikte yaşıyordu. Olive Specter'ın anılarına baktığımızda gençlik yıllarında birkaç insanın ölümüne tanık olduğunu ve ardından grim reaper ile yattığını görüyoruz (yaşanan ilk ölümlerde tanıştıkları düşünülüyor). Daha sonra bu evde ardı arkası kesilmeyen ölümler yaşanmaya devam ediyor, Olive'in kocası da ölenlerden biri. Hatta oyunun diğer karakterlerinden General buzz grunt, çocuklarının annesi olan biricik eşi bu evde korkunç bir şekilde öldüğü için Olive'den nefret ediyor.

Kesin olmamakla birlikte büyük bir kitleye göre bu ölümler tesadüfen olmuyor. Olive, Grim Reaper'ı görmek için seri cinayetler işliyor. Kasabanın neredeyse yarısını onu görmek için kurban etmiş çünkü grim reaper Sadece biri öldükten sonra gelebiliyor. ilginç bir şekilde sadece yeğenini öldürmemiş. Ayrıca grim reaper ile olan birlikteliğinden bir erkek çocuk dünyaya getiriyor: Nervous subject. Anılarına baktığımızda sosyal hizmetlerin bu çocuğu Olive'den aldığını görüyoruz. Geriye boş bir çocuk odası ve oyuncakları kalmış. "Gergin denek" (gizlinot: Swh)anlamına gelen adını çocuğu evlatlık alan ve bilimle uğraşan Lori-Circe beaker çiftinin koyduğunu görüyoruz Bu çift Nervous'ı çocuk sevgisiyle yanıp tutuştukları için değil, denek olarak kullanmak için evlat ediniyorlar. Nervous korkunç deneylere maruz kalarak büyüyen mutsuz bir çocuk oluyor. O zenginliğine rağmen çocuğunu asla geri almayan bencil seri katilimiz Olive, öldüğünde herkesi şaşırtıyor. yeğenine kalacağı düşünülen mirasın tamamı Nervous'a kalıyor.

21 nisan 01:39 21 nisan 01:55

73. (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-itiraf?i=811148 şu girdimde) de bahsettiğim gibi tekrar yüklediğim oyundur. içindeki küçük detaylarla her seferinde beni şaşırtan oyundur ayrıca.

evime gelen misafirin bir kutu çikolata getirmesi, bahçemdeki arı kovanına Claire isimli bir ayının dadanması (gizlinot: hatta kulağında pembe kurdelası bile var) gibi...

şimdi ise bahçemdeki üzümlere, lahanalara köstebek dadandı. sims 3de 2de de 4de de bahçe yapan, birşeyler eken bir insanımdır ama daha önce hiç öyle köstebek falan bastığını görmedim açıkcası. (gizlinot: medya ekliyorum )

Gerçekçiliğiyle yeni sims oyunlarına 10 basan oyundur.

edit: benim gibi sims'e bayılan süslülere (gizlinot: hele de pleasantview hikayesine) bir amme hizmeti olarak (link: https://youtu.be/2A_txjDuSCY bu seriyi) paylaşıyorum. bella goth nasıl kayboldu (gizlinot: veya kaçırıldı), caliente kardeşlerin maceraları ve favorim cassandra goth'un şansızlığı ve daha niceleri...

kesinlikle çok başarılı ve izlemesi çok eğlenceli.

ilgili medya:
1
23 haziran 2018 20:14 23 haziran 2018 20:24

72. biri the sims i 3 boyutlu hale getirmiş. yani the sims i de diğer yeni sims oyunları gibi 3 boyutlu halde oynayabiliyoruz.

tabii official olmadığından onlarca bug bilmem ne var ama bella goth ı yakından görme deneyimi paha biçilemez. (link: https://www.youtube.com/watch?v=TpqtW3eDQC0&t=43s link) te the sims 3d versiyonu ve bugları var. gülmekten yarıldım. (gizlinot: türkçe altyazı da mevcut bu arada ) ayrıca kanalda daha başka komik sims videoları da var sims hayranlarına tavsiye ederim.

2 nisan 2018 17:50

71. Telefonuma mobil versiyonunu indirdim, birkaç gündür boş vaktimde kafa dağıtmak için oynuyorum. Şimdilik üç sim'im var, ortalama evlerde yaşıyorlar, yan kasabadan arkadaşları var. İlk simim stacy biseksüel ve hem kadın (gizlinot: mitchell) hem de erkek (gizlinot: Adam ) iki kişiyle beraber. Mitchell'i cadı akademsine filan yollayıp adam'a büyü yaptırmak istiyorum. Öyle karışık bir şeyler ama her karaktere kendimden bir şeyler katmaya çalışıyorum. Düşünmeyi engellemek için güzel bir yol bence.

Şahsen iki gündür aklım karışık.

11 eylül 2017 22:59

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar