girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. Markalar neden bu kıza paket gönderiyor? "Çok begendim çok teşekkurler gerçekten::)" paylaş-paylaş. Paylaş ki daha çok paket gelsin. Zaten herkese gönderiyorsunuz yeni çıkan her şeyden herkesin haberi oluyor ve Başak'ın tek yaptığı çok güzel çok çok teşekkurler. Tanım: tüketim çılgını vasıfsız biri.

10 ağustos 12:36

5. Kankisi sevgili kediciğimiz (gbkz: fashiolala )’nın muhtemel gözaltısı için ne düşündüğünü çok merak ediyorum. Kesin bütün yorumlarını falan siler. 

Tanım: zaradan copy paste giyinen kişi

12 temmuz 15:52

4. "Zara' nın kölesiyim" diye tshirt bastırıp gezmesine 2 vakit kalmış instagramer. Aldığı/ paylaştığı tshirtlerin çoğu benim evde pijama diye giydiğim tshirtler. Çanta ve ayakkabı konusunda zevkini beğendim yalanım yok ama kıyafet zevki pek uyuşmuyor bana.

Bir de aşırı merak ediyorum necidir, kimlerdendir yani kısaca bu alışveriş aşkını hangi para körüklüyor zira aldığı en ucuz şey 89tl falan yani. Bir başka merakım pr paketi neden geliyor bu kıza? Paylaştıkları sadece huda ve zara yani. nivea neden krem yolluyor mesela? Neye dayanarak yani?

+Kendisini ezelden beri takip edenler mesaj atarsa sevinirim bu kızı incelemek istiyorum.

27 nisan 18:23 27 nisan 18:36


3. hayatta tek amacı satın almak olan kişi. bana sorarsanız instablogger falan değil. aldığı şeyin paketini göstermekle bir şey olunmuyor malesef. çıksın yüzünde göstersin aldığı ürünü bizde aa buymuş diyelim. muhtemelen kendisinde kilosundan ötürü kompleks var. yanlış anlamayın ben de zayıf değilim. ama böyle bir şeyle uğraşıp kendisini saklaması bilemiyorum komik.

ayrıca kendisi için theworldofbasak2 diye bir sözde moda sayfası açmış. yalnız şunu söylemekte fayda var, zara'da her gördüğün ürünü beğenip oraya koymakla yetenekli yada yaratıcı olunmuyor.

29 aralık 2017 00:19

2. Fashiolalanın önerdiği bir mac ruju alıp çok güzelmiş falan diyip fashiolalıyı etiketlemişti.ben de “bir hafta önce önerdi evet,şimdi de satış sayfasına koymuş” yazdım diye ikisi birden bana saldırıp engellemişlerdi asdssdf

25 kasım 2017 03:28

1. sadece agresyon ve tüketime teşvik var.

zaradan alışveriş yapmayınca ölecek hastalığına yakalanmış , geçmişler olsun.

24 kasım 2017 19:46