girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (3)

21. Ailenizle izleyebileceğiniz en iyi dizilerden biridir. Gece yastığa başınızı koyduğunuzda Jack gibi bir babanız olduğunu hayal edersiniz... Her bölümün sonunda bi bakmışsınız gözyaşlarınız yanaklarınızdan süzülüyordur. Kalbiniz sıcacık olur.

15 temmuz 13:27 15 temmuz 13:29

20. Kime sorsam yaa tam bir aile dizisi sıcacık diyordu bu dizi için. Benim Aklıma aile dizisi denince entrikalı, karakterlerin başına türlü türlü felaketler gelen yaprak dökümü geldi tabi ama yine de başladım. Sonra da laflarımı bir güzel yedim. Jack pearson ve ali rıza tekini nasıl kıyaslamışım diye kendime kızdım. Ali rıza beyi de hiç sevmem bu arada.

Öyle bir dizi düşünün ki kötülük yapan karakter yok. Ağlıyor muyuz, hem de nasıl ağlıyoruz. Ama bizi ağlatan şeyler hayatın gerçekleri oluyor. Beni en çok kardeş ilişkileri etkiliyor bu dizide. (Gizlinotlar Spoiler içeriyor) (gizlinot: Kevin’in oyunu bırakıp randall’ ın yanına gitmesi) (gizlinot: William öldüğünde kate’in randall’ı teselli etmesi) bu sahnelerde deli gibi ağlasam da hiçbiri 2x13 ve 2x14 kadar olamaz. (gizlinot: İzleyenler anlamıştır) tüm dizide sevmediğim tek bir karakter var. Evet, bildiniz, ta kendisi (gizlinot: Deja, sen olmamışsın kızım.)

15 temmuz 12:10

19. Bitmesinden korktuğum için ilk sezonu bitirip bıraktığım dizi.(gizlinot: Ki normalde bir diziye başlayınca bitirene kadar devamlı izlerim)

İlk sezon boyunca ağlamadığım bir tek bölüm olmadı galiba. Çok güzel, sımsıcak bir dizi.

Vee jack pearson, sen nasıl güzel bir adamsın. Adam ekrana her çıktığında istemsizce ben de böyle birisiyle evleneyim diye dua ederken buluyorum kendimi(gizlinot: Swh)

15 temmuz 11:38


18. güzel bir kurguya sahip sıcak bir aile dizisi. henüz 4 bölüm izledim ve hemen kendine bağladı. bazı sahnelerde gözyaşlarımı tutmam asla mümkün olmadı. gizli notta spoiler olacak. (gizlinot: özellikle randall'ın biyolojik babasının hastanenin önüne gelmesi, annesiyle olan konuşmaları, randall'ın çocukken yaşadığı sıkıntılar)

kesinlikle izlemeye devam edeceğim.

15 temmuz 11:27

17. 2. sezon finali yayınlanan biricik dizim.

-spoiler-

-spoiler-

-spoiler-

deja seni bu dizi boyunca ne zaman seveceğim çok merak ediyorum. galiba o gün o bölüm hiç gelmeyecek.

kevin in düğün konuşmasına ise bayıldım. "dördümüz nefes alıp verelim" dediği an falan çok duygusaldı. dizi bitince ben de derin bi of çektim.

kate in babasına çocukken "bir gün seninle evlenebilir miyim baba?" demesi :( buruk bir gülüş ve hüngür şakır ağlattı. jack pearson sen mükemmel bi insansın.

rebecca nın da kate e olan geri planda kalışı onu üzmemek için doğru düzgün düğüne hazırlanamaması falan aralarındaki o garip bağ beni çok üzüyor.

son olarak deja. şu dizide çok gereksizsin çok.

-spoiler bitti-

15 mart 16:10 15 mart 16:12

16. bir diziye bu kadar iyi adam fazla :) ne yapın edin eşinize sevgilinize ucundan kıyısından izletin.

2.sezonda da hem ağlattı hem güldürdü. ben bu dizinin kurgusunu da çok beğeniyorum. o anılar hiç rastgele değil, önemli şeylere bağlanıyor. o geçişler gerçekten harika. bir dizi bu kadar tatmin eder bir insanı. gerçekten hata bulamıyorum.

bu sezon da bozmadan ilerledi. umarım uzun soluklu olur. (gizlinot: 3.sezon onayı var gözüküyor.)

son olarak; aile ile izlenebilecek bir dizi.

26 şubat 12:42

15. Tatlı aile dizisi önerilerine kandım ben de. 3 bölümün üçünde de ağlattı (gizlinot: :/) depresif bir döneminizdeyseniz tavsiye etmem.

Edit: Alışkanlık yaptı. Her gün iki bölüm izleyip ağladıktan sonra uyuyorum (gizlinot: :/)

16 şubat 23:41 21 şubat 18:38


14. son zamanlarda bağımlısı olduğum dizi. Uyurken izlerim diye başlamıştım ama şimdi hemen izleyip bitirmekle biraz beklemek arasında gidip geliyorum. Her bölümde mi ağlatılır bir insan. hiç bir duygu abartılmadan müzikleriyle birlikte gerçekten insanın içine işliyor. Tamam ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı.

16 şubat 23:25 15 temmuz 13:00

13. 2. sezon 13. bölümü izledim demin. o ateş kor gibi düştü içime yeminle :((

14. bölüm de eklenmiş ama arka arkaya kaldırmaz şimdi bu bünye..

10 şubat 23:43

12. (link: http://www.ranini.tv/haber/29588/1/odullu-dizi-this-is-us-turkiyeye-uyarlaniyor raninitv)

bir miktar üzdü.

10 şubat 15:25 10 şubat 15:29