girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (1)

20. Yapmaya başladığımdan beri zaten dolgun göğüslerim iyice büyüdü, 9,tekrardayken bıraktım. Açıkçası bir faydasını da görmedim her 2 kitabı da okudum.

24 şubat 16:15

19. geçmişte 3 kere harbiden bel fıtığı, 2 kere boyun fıtığı başlangıcı atlatmış biri olarak ne zaman başlasam 2. günde zonkladı fıtıklar. gaza gelip "tibet'in gençlik pınarı" adlı 2 kitaptan oluşan seriyi de almıştım, sinirlenip fırlattım. fıtık geçmişi olanlar dikkat etsin diyorum.

24 şubat 00:50

18. sözlüğün galeyanına geldim iki gündür yapıyorum; regli düzenleme etkisi varmış ama hamile kalmayı kolaylaştırıyor mu bilmiyorum süslüler. tibet mibet derken sakata gelmeyelim yetiyor iki tane.

23 şubat 11:12


17. şurada (link: http://www.t5t.com/articles/The-Five-Tibetan-Rite-s-Benefits-The-Truth-versus-the-Claims ) söylenenlerin birçoğunun gerçek olmadığını belirtmişler. doğru olan şeyler olmakla birlikte diğer doğaüstü etkiler şehir efsanesi tadında. ayrıca herkese uygun olmadığından da bahsetmiş, yaşlılar, fazla kilolular vs. orijinal kitabın gizemli bir şekilde kaybolması olayı falan da yalanmış. bu site ne kadar güvenilir bilmiyorum ama, bu abartı yan etkilere inanmadığım için çevremdekilerin hep placebo yaşadığını düşündüm ve araştırmak istedim, diğer yabancı kaynaklarda da bunların gerçekliğine dair bi kanıt bulamadım zaten(gizlinot: kanıtcıyız).

13 şubat 02:35 17 şubat 17:45

16. Bugün başladım 3 tekrar şeklinde. Daha önceleri yoga yapmıştım ama bu kadar kısa sürede ilk kez bu boyutta bir fiziksel rahatlama hissediyorum. 

12 şubat 23:05

15. Egzersizlerine istikrarlı bir şekilde devam eden yazarlar burada uzun zaman yaptıktan sonraki ruhsal ve fiziksel etkilerini paylaşsa ne güzel olur dediğim Tibetli rahiplerin beş basit hareketten oluşan egzersizi

12 şubat 22:37

14. yine yeniden yapmaya başladığım, tibetin mucizevi hareketleridir. tek kaygım regl gecikmesi yapma ihtimali. daha önce böyle bir sorun yaşamadım. ancak okuduğum yorumlar gözümü korkuttu. adet düzensizliğime, hashimoto tiroidite savaş açtığım bu günlerde bana yardımcı olmasını umuyorum. istikrarlı olabilirsem gelişmeleri aktarırım.

27 ocak 22:56 27 ocak 22:57


13. Tamamen yanlış yaptığımı fark ettim. 3 gündür yapıyorum. Her gün üçer üçer arttırıyordum. 😱 (gbkz: Beden yalan söylemez)'de okumuştum geçen sene, aklımda öyle yanlış kalmış. Bir de hareketlerin nasıl regli etkilediğini, enerjiyi arttırdığını anlayamıyorum. Normal yogada mevcut olan hareketler değil miydi bunlar? Enerjiyi arttırdığı gerçek çok enteresan.

21 eylül 2017 18:02

12. Ben de buna başladım bugün yedinci günüm.henüz herhangi bir değişiklik olmadı bende açıkcası.acaba diyorum yanlış mı yapıyorum bir şeyleri sonra diyorum ki bir haftada ne olacak.zamanla bu girdiyi düzenlerim böylece merak edenlere bir faydası olur

Ek:hastalandığım için ve bir defasında da dışarda kaldığım için tekrar başlamak zorunda kaldım.daha en başındayım yani o yüzden düzenlemiyorum :(

Edit:şu an dokuzuncu tekrarı yapıyorum yani dördüncü haftanın sonundayım.bu süreçte cildimden tedavi gördüğüm için sivilce konusunu bilemiyorum.geçen hafta idrarımın kokusu ağırdı işte ama emin de olamıyorum yediklerimden mi bu yüzden mi.emin olduğum tek belirti memelerimin dolgunlaşması oldu.

16 eylül 2017 15:59 11 şubat 13:14

11. yatağımla mı ilgili yoksa benim sürekli yana dönük uyumamla mı bilmiyorum ama her sabah omuzlarım ve sırtım hafif tutuk şekilde uyanıyorum. beni en çok heveslendiren şey bu ağrılara ve buna bağlı hafif postür bozukluğuna iyi gelebilecek olması ama regl mevzusu yüzünden cesaret edemiyorum henüz. eğer vücudun dengeyi bulmasına yardım ediyorsa neden regl döngüsünü bozuyor ki acaba? belki de tıpkı sivilcede olduğu gibi önce bozup sonra düzeltiyordur.

 keşke daha çok insan yazsa bu başlığa. ekşi başlığı da pek kalabalık değil.

merakıma yenik düşüp bu ayki reglden sonra 30 günlük bir denemeye sokabilirim kendimi, bakalım. 

16 eylül 2017 15:56