yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (2)
  • medya (1)
  5

  12. 3b kıvırcık saç tipine sahibim ve bu ürün muhteşem. artık bir sürü ürün kullanmak zorunda kalmıyorum. sadece bu yetiyor. banyodan sonra çok az, tek sıkımlık ürünü kullanıyorum. eğer ertesi gün biraz ıslatıp az bir saç köpüğü sürersem de mükemmel bir görüntü oluyor. saçımı çok kuru olduğu için kuaförümün tavsiyesi üzerine haftada en fazla 2 kez yıkarım. eğer söylediğim gibi ertesi gün köpük sürdüysem bir sonraki yıkamaya kadar her sabah kalktığımda saçı biraz ıslatmam saçımın muhteşem görünmesi için yeterli oluyor. bir sürü ürüne para vermektense indirimde alıp bunu kullanmak daha mantıklı, indirimde de fiyatı yüksek çünkü ama değiyor dediğim gibi, tavsiye ederim.

  25 ocak 01:40 25 ocak 01:49

  11. kokusu çok güzel ve kalıcı olan saç şekillendirici. kıvırcığa yakın dalgalı ve aşırı kabaran saçlarımı yatıştırmayı başaran sınırlı sayıda üründen biri. ben duştan sonra saçlarımı kurulamadan fındık kadar elimde yayıp saçlarıma sürüyordum. geçmiş zaman kullanıyorum çünkü fiyatını çok yüksek bulduğum için artık almıyorum. kendi halinde kurumaya bıraktıktan sonra saçlarım parça parça ve sert oluyor ancak kuruduktan sonra avucumda sıkıştırınca çok düzgün dalgalar oluşuyor. sabah erken işim olduğunda geceden duş alıp uyguluyorum ve sabah saçlarımın sertliğini alıyorum.

  5 ocak 21:33

  10. kıvırcık saçlar için mükemmel bir ürün. ben duştan çıkınca saçlarımı kurulamadan önce sürüyorum. Daha sonra kurulayıp Vigo ile kurutuyorum. Lüle lüle oluyor. Etkisi rahat 3 gün sürüyor. Taş gibi yapmayan, az sertlikte, yapış yapış olmayan bir jöle gibi düşünebilirsiniz. Kokusu da pek güzel.

  2 aralık 2020 23:47 9 aralık 2020 01:45


  9. bu durulanmayan krem, tüm hayatım boyunca en çok kullandığım, hiç vaz geçemediğim tek ürün olabilir. kalın telli, dalgalı, gür ve kabarık saçlarımı ahenkle dans ettiren, yumuşacık yapan, sağlıkla uzamasını sağlayan mükemmel bir krem. sadece banyodan sonra saçım ıslakken sürüyorum, doğal halinde kurumaya bırakıyorum, günlerce bozulmayan, hareketli ve yumuşak dalgalarım oluyor. saçımda asla ağırlık ya da yağlanma yapmıyor, zaten saç diplerine de sürmüyorum

  11 mayıs 2019 08:56

  8. Ürünün kalitesi tartışılmaz, "krem jöle" kıvamında, tutuşu çok iyi bir ürün. Ancak saçında ve buklelerinde nasıl bir duruş istediğine göre tercihin değişebilir. Zira saçı jöle gibi sertleştiriyor.

  10 ocak 2019 15:14

  5

  7. hayatımın saç ürünü olmuş, kıvırcığa yakın dalgalı saçımı düzene sokmuş üründür. daha önce krem formda bir çok ürün denedim fakat hiçbirinden tigi catwalk kadar verim alamadım.

  ben duştan hemen sonra saçıma bakım yağımı sürüp üzerine de fındık tanesi kadar bu üründen alıp uyguluyorum. saçım kuruduğunda birazcık sertleşiyor fakat bu durumdan şikayetçi değilim. gece ise ne kadar deli yatarsam yatayım sabah buklelerim aynı belirginlikte oluyor. tek problemi fiyatı benim için, internetten 75 liraya edindim. fakat uzun süre bitmeyecek gibi duruyor.

  8 aralık 2018 23:03

  6. Kimi zaman kıvırcık kimi zaman dalgslı olan saçlarımı düzene sokan bukle belirginleştirici. İlk kez kullanıyorum ama sanırım bundan sonra başka ürün kullanmam. Elidor kullandım saçları döktü, biraz alerjik bünyem olduğu için. John f. , T&g yeşil spreyi, köpükler, vs. Kıvırcık ve dalgalı saçlar için ne varsa denemişimdir. Ama en iyisi buydu. Bir ürüne her saçın gösterdiği tepki farklı olabilir ama kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Saçı kalıp gibi yapmıyor, elektriklenme sıfır. Ertesi gün saç derisine hafif ıslak elle masaj yaptığınızda yeni sürmüş gibi oluyor.

  24 ekim 2018 23:06


  5. Her gün banyo yapan biri olarak 2 yılda bir kutu bitirdiğim, dayanıklı mucizevi ürün. Üründen mercimek tanesi kadar alıp saçınıza yayıyorsunuz ( eğer fazla alırsanız saçınız yapış yapış oluyor) makine veya doğal haliyle kurutmaya bırakıyorsunuz. Bukleler daha bukle ve daha belirgin oluyor. Ayrıca saçta hiç bir şey yokmuş gibi doğal bir görünüm sağlıyor. Kesinlikle dalgalı, kıvırcık saçı olanlara öncelikli tavsiyemdir.

  5 ağustos 2018 10:29

  4. Saçlarımı şu ana kadar en iyi dizginleyen bukle belirginleştiricidir. Banyodan sonra sürüyorum kururken biraz sertleştiriyor saçı fakat elinizle saçlarınıza krem sürüyormuş gibi yaparsanız hemen sertliği gidiyor ve mütiş görünen bukleler ortaya çıkıyor. 1ay önce aldım fiyatı 60-70 arasındaydı çok fazla bi ürün de değil ama tekrar alır mıyım kesinlikle çünkü elektriklenme olayını tamamen çözdü çok memnunum keşke fiyatı da birazcık uygun olsaydı ama kıvırcık saçlarınız varsa biraz praya kıymak gerekiyor güzel görünmeleri için.

  3 mayıs 2018 16:21

  3. kuaförün önerisi ile aldığım, krem ile jöle arası bir ürün. çok nemli, neredeyse ıslak saça çok az miktar uygulamak gerekiyor. ürünü biraz fazla miktarda kullanınca saçlar çok yapışıyor, sönüyor, hacmi kalmıyor. saçlarımı -yaz ayları hariç- 3 güne bir yıkarım, bir sonraki yıkamaya kadar buklelerin şekli düzgün kalıyor. saçlarımı yıkarken de oldukça yumuşak olduklarını hissediyorum. çok kuru saçlara sahip değilseniz banyoda saç kremi kullanmanıza gerek kalmayabilir. ama sanırım içinde silikon var, öyle bakım yapan bir ürün falan değil. güzel bir şekillendirici sadece.

  2 nisan 2018 20:52