sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (40)
 • medya (1)

40. Dün gece bir merak hesap açıp göz attığım uygulama. Kesinlikle berbattı. 

Eski sevgilim yabancı, uzun süredir de bir türk erkeğiyle flörtleşmem olmamıştı bu yüzden. Allah allah diyorum neymiş be türk erkekleri. Orda burda bizlere kezban diye konuşup ego tatmini yapan erkekler bunlar mı diye düşünüyor insan. 

Tipleri gayet hoş insanlar nasıl bu kadar itici olmayı başarmış anlayamadım. Yüzler yakışıklı ama elde araba anahtarı veya nargile, kasım kasım kasılarak moda çekiminde gibi verilmiş pozlar, tişörte eziyet eden kol kaslarını kendinden daha çok sevdiğine dair pozlar, sigara araba anahtarı cüzdan masada yanında da tavlayla kasılırken pozlar, saçta bi kg jöleyle yandan bakmalı yürek yakmalı pozlar vs vs. 

Kısacası beni dumura uğratan uygulamadır. Uzun süredir genç yaşlarda bir türk erkeğiyle çok yakın iletişimim olmadığı için gerçekten şaşırdım. ne ara böyle sırtlan görünümlü bir popülasyona evrilmişler yahu. Bir tane de samimi yüzü gülerek çekilen bir fotoğraf ve en ufak içtenlik göremedim. Sanki kompleks yapmışlar da ben çok fena sevişirim pozları vermişler gibi

10 mart 11:03

39. Yabancı basında en çok fuck buddy bulma amaçlı kullanılan application olarak bilindiğini okumuştum, hiç kullanmadım, biraz itici geliyor bana, direk fotoğraf üzerinden beğenip beğenmeme durumu özellikle, çok şekilsel.

15 ocak 15:19

38. Evlendiğim beyle tanıştığım uygulamadır bu. 

 Kendisiyle eşleşmiş ama 3 gün kadar konuşmamıştık. Başlangıçta ciddiye bile almadım ama işler yüz yüze görüşünce değişti. Internet ortamında ciddi ilişkisiyle hatta eşiyle tanışan birkaç arkadaşım daha mevcut. Evlenmek için internete bel bağlamak elbette saçma olur ama asıl amacı tek gecelik ilişki olan bir uygulamadan hayatının insanını bulduracak kadar da enteresan bir şey hayat.

14 ocak 18:24 14 ocak 18:27

37. tanıştığım bütün adamların/kadınların berbat insanlar çıkması neticesinde kötü seçim insanı olduğumu kabullenmemi sağlayan uygulama.

sağa kaydırırken kaşına gözüne değil de, biosunda ne yazıyor, müzik zevki nasıl, tarzı nasıl bunlara bakıyorum... kahkaha atmaktan çekinmeyen tatlı insanları direkt beğeniyorum mesela. ön yargı sayılır fakat arabasıyla, kaslarıyla, nargilesiyle fotoğrafı olan, dik bakışlı, gülümsemeyen tipleri hiç beğenmedim bugüne kadar. devamında eşleşirsek bir süre konuşuyorum, onları da filtreledikten sonra birkaç kişiyle görüşmüş bulundum. buna rağmen düzgün insanları seçememek benim problemim gibi geliyor.(gizlinot: slırgjwlrıgjwrg)

ilk kadın sevgilimle de tinder'dan tanışmıştım. yiğidi öldüreyim hakkını yemeyeyim, bu bahsettiğim berbat insanlar içinde değildi. kendisini sevdim sadece olmadı.

4 ocak 01:27

36. Tinderı 2013 gibi indirmiştim belki 2012 bu ne ya dedim sildim o günden beri de önyargılıydım. 1 hafta önce gece yatağa yattım üzgün bir şekilde. Eski sevgilim yeni sevgilisiyle triplerindeyim. İndirdim tinderı. Baktım baktım yine anlamadım paralı falan bir şeyler olmuş. Fotoraf yükleyip twitter adresimi yazdım çıktım. Kimseyi sağa kaydırmadım. Aslında amacım biraz kafamı dağıtmaktı tanıdıkları görüp falan. Twitterdan İlk mesaj atan çocuğa vuruldum. Sonrasında belki 30 kişi yazdı okumadım bile. Yılbaşında görüştük. Tanımadığım biriyle (aslında çok garip tesadüfi bir tanışma çocuk babamı annemi tanıyıp sosyal medyadan takipleşiyormuş ben asosyal bir insan olduğum için benden haberi yok tabii.) görüşmemiştim uzun zamandır zaten 6 aydır evden çıkmıyordum falan falan. Çocuk mesaj atar mı birdaha diye öyle saçma sapan bekliyorum. Uygulamayı da sildim. Thank you, next demek isterdim işte benim neyime tinder date app falan. 

4 ocak 00:50

35. çok merak ettiğim uygulama.

sosyal medyadan birileriyle tanışmayı çok severim, instagramdan az flörtüm twitterdan az arkadaşım olmadı. ama tinderı hiç kullanmadım çünkü ilk çıktığından beri sevgilim var ^^

umarım hiç kullanmam ama merak ediyorum ne yalan söyliyim :D

20 haziran 2018 10:10

34. ne zaman kullanmaya kalktıysam eski sevgililerimi gördüğüm dating uygulaması. overlokcu12 isimli twitter kullanıcısının konuyla ilgili şöyle bir tiviti var:  “Eski sevgiliyi tinderda görmek zeki demirkubuz filmi gibi ikimiz de boka batmışız o pavyonda kons olmuş ben de darbuka çalıyomuşum gibi” gerçekten de insan biraz garip hissediyor ama biz genelde eşleşiyor sonra birbirimizle dalga geçiyoruz, hayat işte.

19 haziran 2018 16:06

33. Namı yayılınca bir indireyim bu nedir neyin nesidir dedim, demez olaydım. Sen misin bilmeden indiren. Sağa çekiyorum sola çekiyorum bi yıldız geliyor bir şeyler oluyor. Meğerse farketmeden bir kaç kişiyle eşleşmişim, mesaj atıyorlar bana falan. Neye uğradığımı şaşırdım. Sonunda az çok çözdüm işide iş işten geçti sağı solu layka boğdum resmen. Cahildim kandım...

19 haziran 2018 15:57 19 haziran 2018 16:00

32. bugün indirdiğim uygulamadır. azcık utanıyorum o yüzden ismimi değiştirip kaydoldum ki zaten amacım tek gece takılmak falan da değil. azcık kafam dağılsın istiyorum. bişey olucağından değil de insan umut ediyor işte jahdkj. yalnız izmir'de erik gibi çocuklar varmış maşallah.

19 haziran 2018 15:47

31. Sola atınca beğeniliyormuş... yanlışlıkla 20 30 kadar adama beğeni atmış oldum.

Murat kekillli gibi seni çılgın şarkısıyla kendimi duvarlara vuruyorum şu an.

Edit: hala sola atılınca diyorum ya halaaa

16 haziran 2018 02:21 16 haziran 2018 02:42