sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  tlc

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (0)

  32. Faydalı programlar yayınlayan televizyon kanalı.

  Ne zaman oturup televizyonu açsam ya tlc, ya fx, (gizlinot: Son zamanlarda supernatural veriyorlar, 6. Sezon, çıldırıyorum) ya da nat geo people izliyorum. 2 yıl sonra ilk kez tatilde olunca da (gizlinot: Akşama kadar evden çıkmayıp dizi-film izleyip sağlıksız besinler tüketmek anlamında bir tatil)iyice koltukta pinekleme moduna geçip televizyona sardım. Ağır yaşamlar zaten başlı başına bağımlılık yapan bir program, onlar kilo verdikçe ben rahatlıyorum resmen. Temizlik bağımlıları bana temizlik motivasyonu kaynağı olan tek şey, aynı zamanda okb teşhisi konmuş erkek arkadaşımı daha iyi anlayabilmemi sağlıyor. temizlik avcıları gerçekten bölüm sayısı arttıkça daha da hoşuma giden eğlencelik bir program. Son zamanlarda dev yaşamlar programını izliyorum, o da ağır yaşamlar kıvamında. 2 metre 15 santim kızları görünce hafiften napolyon sendromu yaşar gibi oluyorum. Ufak tefek evler programını izleyince minimalizm ruhu geliyor, hemen bir şeyler atayım da sadeleşeyim diyorsunuz. İçimdeki canavarlar ise bence herkesin sağlığına dikkat etmesi açısından izlemesi gereken bir program. Parazitler ve çeşitli mikroorganizmalar konusunda bilinçlenmek için biçilmiş kaftan. Şu adını hatırlayamadığım beşiz bebekler programı ise çocuk sevmeyen bir insan olarak beni bile ekrana kilitliyor. Günlük tatlılık kotamı dolduruyor. Bir kedi annesi olduğum için benim belalı kedim programı da çok şey öğretti bana. (gizlinot: Kedimin huysuz ve fiziksel temastan nefret eden bir varlık olduğunu ve onu öyle kabul etmem gerektiğini öğrendim mesela. ) (gizlinot: Swh)

  Son zamanlarda ise en çok adalet dizisine takılmış durumdayım. İlk kez polonya yapımı bir dizi izliyorum ve gerçekten hoşuma gitti. Merak uyandırıyor. Çok bilinen bir dizi olmamasına şaşırdım doğrusu. Ben beğendim yani. Eğer çerezlik dizi arıyorsanız Tlc'nin internet sitesinden ilk bölümüne bir bakabilirsiniz.

  Kısacası eve yorgun argın gelip tv karşısında biraz dinlenip stres atmak, bu arada da genel kültürünüzü geliştirmek için fena değil. Seni seviyorum tlc.

  21 haziran 20:40

  31. Büyük ihanet programı yüreğimi dağlamıştır. İzliyorum, izledikçe şok oluyorum, canım sıkılıyor, içim daralıyor, bölüm bitiyor kapatmak istiyorum ama diğer bölümü açıyorum. İnsanların sadakatsizliklerini böyle açık açık anlatmaları beni çok şaşırtıyor. Umudum kalmıyor.

  20 mayıs 21:52

  30. temizlik bağımlılarını izleyip gaza gelmek der ve susarım. her ne kadar her açtığımda "ah ulan cnbc-e.." dedirtse de, izlemesi keyifli bir kanal. hiç yoktan ya temizlik ya da dekorasyon konusunda ufak birkaç fikir edinebiliyorsunuz.

  29 nisan 09:52

  29. Geçtiğimiz sene bir dönem boyunca inanamayacağım kadar acayip hikayelerin anlatıldığı "unfaithful:stories of betrayal", Türkçe manasıyla "büyük ihanetler"(gizlinot: Ne hikayeler ne hikayeler) programının bağımlısı olduğum, ev yenileme veya kimi zaman denk geldiğim belgesel tadındaki programlarını zevkle izlediğim, ses olsun diye televizyonu açarsam katlanabildiğim tek kanal.

  19 ocak 02:48

  28. Güzel programların olduğu kanal

  Ağır yaşamlar,Kayıp ve Temizlik Bağımlıları favorim.

  18 ocak 13:29

  27. Emlakla ilgili olan bütün programlarını seviyorum.

  Ama Ağır Yaşamlar favorim.

  Temizlik hastaları da güzel. Genel olarak seviyorum ya

  20 kasım 2018 12:05

  26. Şu sıralar neredeyse emlak tv olmuş kanaldır.

  Sürekli ev dekorasyonu, inşaat, ev satın alma programlarını yayınlıyor saatlerce. En sevdigim program türü de budur aslında ama beni bile soguttu yeteeer. Özellikle de daha fazla  Flip or floop istemiyorum duyrulur tlc yetkililerine :dd

  20 kasım 2018 10:44 20 kasım 2018 10:45

  25. insanı depresyona, umutsuzluğa, kedere sevk etmek için açılmış bir kanal. Programların geneli insanın yemek, ilişkiler vs. karşısındaki zavallılığını konu alıyor.

  20 kasım 2018 10:38

  24. bazı programları özellikle takip ettiğim, bazılarından da nefret ettiğim tv kanalı.

  içimde, derinlerde bir amele yatıyor sanırım. orjinal adlarını şu an hatırlayamıyorum, (bkz: hayalimdeki ev)'i, özellikle joanna'yı neden bilmiyorum çok seviyorum. kocası ve program partneri biraz cıvık bir adam ama totalde severek izlediğim bir program. ancak aynı tandanstaki (bkz: rüya gibi evler)'den de o kadar nefret ediyorum. tarık, christina ve israel adlı karı koca ve usta'nın aynı programda bir araya gelip, krizden sonra yap-sat reklamı yapması bana biraz subliminal gibi geliyor. christina'nın yapmacıklığı, suratındaki saçma sırıtma ifadesine tilt oluyorum. gelin olma niyetim yok ama (bkz: gelinliğe evet de)yi de seviyorum. abd versiyonu sanki daha hoştu, uk versiyona alışamadım.

  özellikle nefret ettiğim program ise (bkz: büyük ihanet) adlı, kim kimi nasıl aldatmış temalı program.

  20 kasım 2018 00:38 20 kasım 2018 00:40

  23. youtube canlı yayından izlediğim oluyor bu kanalı.

  bakın ben hayatında survivor o ses türkiye izlememiş bir kadınım. normalde böyle bağımlılık yapıcı şeyler bana işlemez. ama doktor now falan. müthiş gerçekten. zaman uçup gidiyor izlerken ahskajdhajh

  3 ekim 2018 17:07