3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (7)
  • medya (3)

47. Suya dayanıklı olanının deneme boyunu kullanıyorum şu aralar. Güzel ama olaysız. Dolgunluk veriyor ve kirpikleri ayırıyor ama daha iyi maskaralar kullandım. Suya dayanıklılığı da tartışılır. Suya daha dayanıklı bir maskara aramaya devam. 

19 haziran 18:04 19 haziran 18:05

46. Ulta indiriminden yari fiyatina aldigim maskara.

 Yorumlara inanip buyuk umutlarla almistim, gercekten surdugumde cok guzel duruyor ama sikinti su ki iki uc saat icinde dokulme yapiyor toz halinde. Cok fazla maskara denerim ve dokulme sorunu yasadigim maskara sayisi en fazla uctur.

Belki de bendeki yanlis uretimdir diye dusunmeye basladim ovguleri gore gore. 

14 haziran 01:48

45. Bir dönem çok severek kullandığım, yoğunluğu dozunda ve benim gibi sarı kirpiğe sahip birine "kirpiğim varmış" dedirten 2. maskara. 1.maskara ise sephora outrogeus curl :)

13 haziran 23:53


44. kardeşim bildiğin akıyor gidiyor bu gün sonunda zombi gibi geziyorum. bir de benim gibi baharda gözleri haşur huşur kaşınan biriyseniz ve bir sulugözseniz vay halinize güzel süslüler :( onun dışında etkisini seviyorum ama, kirpiklerimi uzatıyor, ayırıyor güzelce ve çarpıcı görünüyor. böyle atıyorum çok uzun saatler için tercihiniz olmasın, ama makyaj çantanızda da bulunsun süslü teyzeler.

13 haziran 21:12

43. Harika bir maskara, kirprik makasına asla ihtiyaç duymadım, bu maskarayı kullandığımdan bu yana.

13 haziran 12:31

42. Kirpikleri topak topak yapmaz, harika hacim verir, harika uzatır ama ne yazık ki deli gibi de göz kapağına bulaşır. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım bulaştırmadan sürmeyi beceremedim. Bende mi sorun var diye biraz araştırdım ve birkaç YouTuberın da bu sorundan yakındığını gördüm. Sabırlıyımdır tek tek kulak çöpüyle silerim derseniz memnun kalacağınız bir ürün.

13 haziran 04:29

41. Cf olmaya çalışırken maskara adına denediğim ilk marka..maskaranın bana göre babası lancome.un yerine bu maskaranın deneme boyunu aldım. Normalde hiç bilmem gözaltıma maskaranın döküldüğünü ama hangi gün sürsem mutlaka hafif bir siyahlık şeklinde alta transfer oluyor. Pütür pütür dökülme değil daha ziyade akma gibi siyah karaltı oluyor getçi bunda izmir sıcağının da etkisi vardır mutlaka ama yinede burda okuduğum girdilerde de görünce canımı sıkmadı değil.. Kaldı ki ckapatıcı da kullanmam ben yani gözaltımda yağlı bi kapatıcı olur buda transferini kolaylaştırır fln anlarım ama o da yok.. Sadece göz kremi sürerim. Suya dayanıklı versiyonunu da almak istemiyorum halbuki çift fazlı göz makyaj temizleyici ile çıkarıyorum makyajımı ama nedense suya dayanıklı maskara da çok zararlıymış gibi, çıkarırken çok kirpiğim düşücekmiş gibi hissedip korkudan almak istemiyorum.. Sanırım yoluma smashboxla devam edicem :/

12 haziran 21:44


40. ilk açıldığında henüz kıvamı daha yumuşak olduğu için bulaşma yapabiliyor. 1 hafta içinde toparlıyor kendini. Fırçası biraz kalın geldi bana. 7 saat ve üzeri gözümde kaldığında akma yapabiliyor. Gözlerim çok hassas olduğu için sulanıyor bazen. Hacim vermesi başarılı. Sürdükten biraz sonra kirpikleri tekrar eski haline döndüren maskaralar gibi değil. Bitince tekrar almam yinede çünkü ne kadar güzel hacim verirse versin pul pul dökülmesi çok rahatsız edici.

8 haziran 19:20 8 haziran 19:21

39. Seyahat boyunu aldim ve tek basina kullaninca iyi buldum ama cok iyi degil. En belirgin ozelligi yogunluk vermesi, bu guzel bir sey kesinlikle. Ancak altina rival de loop'un beyaz kirpik bazını sürünce mükemmel bir sonuc verdi. O bazi genel olarak seviyorum ama en iyi uyumu bu maskara ile sağladı.

23 mayıs 13:58

38. küçük boyunu aldığım ve hiç ama hiç memnun kalmadığım maskara. kirpiklerim ne uzun ne kısa normal kirpik, bu maskarayı kullanınca pek bir değişiklik olmuyor. ayrıca gözümün hem üstüne bulaşıyor, hem alta ve gün içinde de kapkara akıyor. ben mi uyduruğunu almışım nedir anlamadım.

16 mayıs 10:42