3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • oylar ()
  • medya (3)

60. mini boyunu kullandığım, duruşunu çok beğendiğim ama kalıcılık ve pratiklik konusunda başarısız bulduğum maskara. ilk defa bir maskaranın seyrek kirpiklerin arasını bu kadar doldurduğunu gördüm. uzun, kıvrık ama seyrek kirpiklerim var. kirpik yapıma çok uygun bir maskara olduğunu düşünüyordum, sabah sürdüğüm maskara öğle olmadan göz altlarımı simsiyah yapana kadar. fırçasının kıllarının çok uzun olması nedeniyle sürerken sürekli göz kapağına bulaşması sorunu da var ancak bu yine tolere edilebilir. Ama şu hayatta en sinir olduğum şeylerden biri akan maskara olduğu için bir daha satın almam mümkün değil.

17 eylül 10:27

3

59. Sephora da görüp seyahat boyunu ladığım maskara. Çok ama dolgun ve kıvrık olmayan kirpiklerim var. Onları güzelce kıvırıp dolgun gösteriyor ama kalıntı bırakıyor. Bu nedenle sürdükten eski rimelimin fırçasıyla taramak zorunda kalıyorum. Ya da ben beceriksizim süslüler.. O yüzden bir daha almayı düşünmüyorum..

17 eylül 00:45

58. Ben de dışı pembe olan yani suya dayanıklı olmayanı var şimdiye kadar kullandığım sanırım etki olarak en Harika maskara şöyle ki kirpiklerim hem az hem de çok ince ve her iki olaya da etkisi var fakat gerçekten kullanırken iki kere düşünmek gerekiyor çünkü aşırı fazla akıyor/dökülüyor göz altlarına ilk kullandığım zaman nedenini anlayamamıştım göz altımdaki siyahlıkların kalem de sürmedim nasıl oldu demiştim fakat dikkat edince farkettim ki ne kadar dikkat edersem edeyim her şekilde dökülüyor, sıklıkla kontrol etmek gerekiyor 

16 eylül 23:32


57. bir lancome hypnose hatta maybelline rocket kadar iyi değil üzgünüm. bir de seksten iyi olmaya niyetlenmiş.

16 eylül 22:45

56. Ben de büyük bir merakla aldım fakat kesinlikle lancome kadar beğenmediğim bir maskara.

Kirpik kıvırıcının ardından sürdüğümde çok daha güzel bir etki veriyor ama kirpiklerimde topaklanıyor, pek sevemedim.

16 eylül 22:20

4

55. Kirpiklerim orta uzunlukta ve düz. Hatta aşağı bakıyor uçları. Büyük bir beklentiyle almama rağmen beğenmedim. Tek tek ayırmıyor. Kıvırmasına da 6/10 veririm. Rengini çok iyi veriyor simsiyah bir maskara. Waterproof olanın kabı çok güzel ama benim bahsettiğim pembe olanı. Fiyat/performans açısından sınıfta kaldı benim için çünkü yüksek fiyatlı bir üründen daha iyi performans beklerdim. 

16 eylül 20:17

54. Kendimi şımartmak, özel hissetmek için elimin altında olsun, kat kat uygulandığında (tabi bunun da belli bi sınırı var 4-5 kat max) dahi kirpik uçları topaklaşmasın, tek tek ayırırken aynı zamanda hacimli,dramatik kirpiklerim de olsun diyorsanız gerçekten bakılmaya değer bir ürün. Tek uyarım Küçük boyunu rahat sürememiştim büyük boyu daha rahat sürülüyor bence ve kıvamının oturması gerek bir süreliğine.

28 ağustos 12:30


53. Küçük boyunu kullandım. İlk kullandığım zamanlar 1-2 saat sonra maskara döküldü. Sonra kullandıkça maskara güzelleşti, takma kirpik etkisi verdi. Tam boyunu almaya gittiğimde önce Tester'ını denedim ve aynı etkiyi verdiğini görerek aldım. Kullanmaya başladığım ilk zamanlarda maskarayı çöpe atmamak için her zaman ona ne kadar çok para verdiğimi hatırladım ve inadına kullandım. İlk kullandığım zamanlar kirpiklerim yapış yapış çok az volüm ve uzunluk veriyordu. Sonra üfleyerek kullanmaya başladım ve bu gidişle 11 ay kullana kullana maskara güzelleşti. Şuan çok severek kullanıyorum (bkz: aslında sırf bitsin diye ) Volüm, sıyahlık ve uzunluk güzel. Şuanki dolar kuruyla tavsiye eder miyim hayır, çok anam anam bir maskara değil eğer pahalı bir maskara denemek almak istiyorsanız Benefit'ten They're Real Maskarayı alın derim. 

Lash Paradise ile karşılaştırılmasına gelirsek de, Lash Paradise 10000 basar resmen bi ara  bu maskarayı bırak Lash Paradise kullanmıştım ve şahaneydi. 

16 ağustos 00:34

52. Pembiş rengine hayran olduğum ama kullanım olarak beni yarı yolda bıraktığını düşündüğüm maskara. Normalde maskaraları göz kapağıma bulaştırmam dikkat ederim ama bunda nasıl sürersem süreyim göz kapağıma bulaşmış oluyor. Fırçası bana büyük geldiği için sanırım. 

Maskarayı ilk kullandığım zamanlar hiç memnun değildim kirpiklerimi yapıştırıyordu ama biraz kullandıktan sonra ayırması uzatması beni memnun etti. Ama bir daha alır mıyım? Almam. 

13 ağustos 16:13

51. Arkadaşımın önerisi ile aldığım ve epey memnun kaldığım maskara. Kirpik fakiri beni bile uzun kirpikli yapabiliyor kendisi. Azıcık topaklanma yapıyor bazen. Bir de benim genel olarak maskaraların akması gibi bir sorunum var. 2-3 saat sonra maskara gözaltıma akmış oluyor ama neredeyse tüm maskaralarda bunu yaşadığım için bu ürünün kötü bir özelliği olarak görmedim hiç. Sonuç olarak bittikçe alırım kendisini.

7 ağustos 11:55