3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar (10)
  • medya (3)

57. Pembiş rengine hayran olduğum ama kullanım olarak beni yarı yolda bıraktığını düşündüğüm maskara. Normalde maskaraları göz kapağıma bulaştırmam dikkat ederim ama bunda nasıl sürersem süreyim göz kapağıma bulaşmış oluyor. Fırçası bana büyük geldiği için sanırım. 

Maskarayı ilk kullandığım zamanlar hiç memnun değildim kirpiklerimi yapıştırıyordu ama biraz kullandıktan sonra ayırması uzatması beni memnun etti. Ama bir daha alır mıyım? Almam. 

13 ağustos 16:13

56. Arkadaşımın önerisi ile aldığım ve epey memnun kaldığım maskara. Kirpik fakiri beni bile uzun kirpikli yapabiliyor kendisi. Azıcık topaklanma yapıyor bazen. Bir de benim genel olarak maskaraların akması gibi bir sorunum var. 2-3 saat sonra maskara gözaltıma akmış oluyor ama neredeyse tüm maskaralarda bunu yaşadığım için bu ürünün kötü bir özelliği olarak görmedim hiç. Sonuç olarak bittikçe alırım kendisini.

7 ağustos 11:55

2

55. Ne zaman sürsem günün sonunda beni pişman eden maskara. Waterproof'unu alalı epey oldu ve acaba yeni açılmıştı ıslaktı da o yüzden mi kötü oldu diyerek ara ara şans vermeye devam ediyorum, fakat ne topaklanması ne de daha aradan birkaç saat geçmeden maskaranın yarısının kirpik dibine dökülmesi bitti. Aynada sık sık kendini kontrol etmeyi sevmeyen ya da unutanların kullanmayı seveceklerini zannetmiyorum.

31 temmuz 23:01


54. 5 yıldır kullandığım tek maskara. Benim kirpiklerim volümsüz olduğu için volüm konusunda yorum yapamacağım ama yazın akmaz, kirpikleri tek tek ayırıp ok gibi uzatır. Kesinlikle denenmesi gereken ürün. Ayrıca cruetly free

30 temmuz 21:28

53. Sephora’dan yılbaşı için satılan ornament adında mini boyutunu almıştım.

Rimellerin tek tek ayırmasını ve kıvırmasını isterim, kipriği örümcek bacağı gibi gösteren rimellerden hiç hoşlanmam.

Benim baya beğendiğim bir rimel oldu. Bol hacim veriyor. Sanki topaklandırıyor biraz, ama belki ben güzel uygulayamıyorumdur.

Tavsiye eder miyim? Bas bas bağıran ben burdayım demesini istediğiniz kirpiklere sahip olmak istiyorsanız evet. 

İstemiyorsanız da alın bence, ikonik bir rimel sonuçta, uygulama şeklinize göre değişir sonuçlar. Mini boyunun fiyatı da uygun oluyor.

27 temmuz 00:32

52. Suya dayanıklı olanının deneme boyunu kullanıyorum şu aralar. Güzel ama olaysız. Dolgunluk veriyor ve kirpikleri ayırıyor ama daha iyi maskaralar kullandım. Suya dayanıklılığı da tartışılır. Suya daha dayanıklı bir maskara aramaya devam. 

19 haziran 18:04 19 haziran 18:05

3

51. Ulta indiriminden yari fiyatina aldigim maskara.

 Yorumlara inanip buyuk umutlarla almistim, gercekten surdugumde cok guzel duruyor ama sikinti su ki iki uc saat icinde dokulme yapiyor toz halinde. Cok fazla maskara denerim ve dokulme sorunu yasadigim maskara sayisi en fazla uctur.

Belki de bendeki yanlis uretimdir diye dusunmeye basladim ovguleri gore gore. 

14 haziran 01:48


50. Bir dönem çok severek kullandığım, yoğunluğu dozunda ve benim gibi sarı kirpiğe sahip birine "kirpiğim varmış" dedirten 2. maskara. 1.maskara ise sephora outrogeus curl :)

13 haziran 23:53

49. kardeşim bildiğin akıyor gidiyor bu gün sonunda zombi gibi geziyorum. bir de benim gibi baharda gözleri haşur huşur kaşınan biriyseniz ve bir sulugözseniz vay halinize güzel süslüler :( onun dışında etkisini seviyorum ama, kirpiklerimi uzatıyor, ayırıyor güzelce ve çarpıcı görünüyor. böyle atıyorum çok uzun saatler için tercihiniz olmasın, ama makyaj çantanızda da bulunsun süslü teyzeler.

13 haziran 21:12

48. Harika bir maskara, kirprik makasına asla ihtiyaç duymadım, bu maskarayı kullandığımdan bu yana.

13 haziran 12:31