3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (7)
  • medya (3)

41. Suya dayanıklı olanının deneme boyunu kullanıyorum şu aralar. Güzel ama olaysız. Dolgunluk veriyor ve kirpikleri ayırıyor ama daha iyi maskaralar kullandım. Suya dayanıklılığı da tartışılır. Suya daha dayanıklı bir maskara aramaya devam. 

19 haziran 18:04 19 haziran 18:05

40. Bir dönem çok severek kullandığım, yoğunluğu dozunda ve benim gibi sarı kirpiğe sahip birine "kirpiğim varmış" dedirten 2. maskara. 1.maskara ise sephora outrogeus curl :)

13 haziran 23:53

39. kardeşim bildiğin akıyor gidiyor bu gün sonunda zombi gibi geziyorum. bir de benim gibi baharda gözleri haşur huşur kaşınan biriyseniz ve bir sulugözseniz vay halinize güzel süslüler :( onun dışında etkisini seviyorum ama, kirpiklerimi uzatıyor, ayırıyor güzelce ve çarpıcı görünüyor. böyle atıyorum çok uzun saatler için tercihiniz olmasın, ama makyaj çantanızda da bulunsun süslü teyzeler.

13 haziran 21:12


38. Harika bir maskara, kirprik makasına asla ihtiyaç duymadım, bu maskarayı kullandığımdan bu yana.

13 haziran 12:31

37. Cf olmaya çalışırken maskara adına denediğim ilk marka..maskaranın bana göre babası lancome.un yerine bu maskaranın deneme boyunu aldım. Normalde hiç bilmem gözaltıma maskaranın döküldüğünü ama hangi gün sürsem mutlaka hafif bir siyahlık şeklinde alta transfer oluyor. Pütür pütür dökülme değil daha ziyade akma gibi siyah karaltı oluyor getçi bunda izmir sıcağının da etkisi vardır mutlaka ama yinede burda okuduğum girdilerde de görünce canımı sıkmadı değil.. Kaldı ki ckapatıcı da kullanmam ben yani gözaltımda yağlı bi kapatıcı olur buda transferini kolaylaştırır fln anlarım ama o da yok.. Sadece göz kremi sürerim. Suya dayanıklı versiyonunu da almak istemiyorum halbuki çift fazlı göz makyaj temizleyici ile çıkarıyorum makyajımı ama nedense suya dayanıklı maskara da çok zararlıymış gibi, çıkarırken çok kirpiğim düşücekmiş gibi hissedip korkudan almak istemiyorum.. Sanırım yoluma smashboxla devam edicem :/

12 haziran 21:44

36. Seyahat boyunu aldim ve tek basina kullaninca iyi buldum ama cok iyi degil. En belirgin ozelligi yogunluk vermesi, bu guzel bir sey kesinlikle. Ancak altina rival de loop'un beyaz kirpik bazını sürünce mükemmel bir sonuc verdi. O bazi genel olarak seviyorum ama en iyi uyumu bu maskara ile sağladı.

23 mayıs 13:58

35. küçük boyunu aldığım ve hiç ama hiç memnun kalmadığım maskara. kirpiklerim ne uzun ne kısa normal kirpik, bu maskarayı kullanınca pek bir değişiklik olmuyor. ayrıca gözümün hem üstüne bulaşıyor, hem alta ve gün içinde de kapkara akıyor. ben mi uyduruğunu almışım nedir anlamadım.

16 mayıs 10:42


34. Kirpikleri birbirine yapistirmadan dolgunluk veren maskara ancak bana gore uzatma ve kivirma konusunda hic basarili degil.

Eger plastik fircali, kirpikleri kiviran ve uzatan rimelleri seven biriyseniz bu urunu seveceginizi sanmiyorum. Ben genellikle kirpiklerimi uzatan bir maskaranin uzerine dolgunluk vermesi icin 2. Kat olarak uyguluyordum bu maskarayi, bu sekilde kullandigimda kirpiklerimin takma oldugunu sananlar bile oldu ki normalde uzun kirpikli bir insan degilim. Ancak ilerleyen saatlerde dokulme yapiyor bende, o yuzden tekrar almayi dusunmuyorum.

15 mayıs 15:50

33. seyahat boyunu dibini kazıyana kadar kullandığım harika maskara. maskara gibi ömrü kısa olan kozmetik ürünlerine yüksek meblağlar harcamayı sevmediğim için bir daha almadım ancak (bkz: dior diorshow new look maskara) ile en sevdiğim yüksek fiyatlı maskaralardandır. 

21 nisan 01:00

32. holy grail maskaram resmen. daha önce bikaç tane küçük boyunu kullandım, geçen ulta'nın süpersonik indiriminde $11'a görüp büyüğünü aldım hemen. türkiye'de 120 liraya satılması skandal bence ama neyse..

kirpiklerim çok zahmet gerektirmez genelde, uzunumtrak ama aşırı dolgun değiller, yani maskaradan beklentim dolgunlaştırması, araları doldurması; ki bu da tam olarak onu yapıyor. ben tek kat kullanıyorum, o yüzden ikinci üçüncü katta nasıl olur bilmem ama tek katta bile baya kıvırıyor bende. yalnız ilk açıldığında tüpün ucuna silip fazlasını almak gerekiyor kullanmadan önce; ama ben bunu nerdeyse her maskarada yapıyorum zaten. bi de bazen sürerken bulaşıyor, ama o benim aceleme kurban gidiyor da olabilir, maskaraya suç atmayayım şimdi. :/

16 nisan 09:50