yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • oylar (31)
  • medya (3)
  5

  72. Maskarada kıl ve tombul fırça seven biri olarak bu maskaraya bayıldım. Fırça şekli de kirpiklerin dış köşelerini tam kavramak için ideal. Simsiyah dolgun kirpikler elde ediyorsunuz. Fakat mini boyu çok çabuk kuruyor bazı süslülerin de şikayet ettiği gibi. 

  23 mayıs 00:48

  2

  71. kirpikleri dolgun ve kıvrık gösterme konusundaki etkisini sevsem de, benim kirpiklerimi öküz oturmuş gibi ağırlaştıran bir maskaradır kendisi. evet ilk sürdüğüm anda kısa, düz ve cansız kirpikleri olan biri olarak son derece dolgun, tek tek ayrılmış kirpikler elde ettim. buraya kadar çok güzel, yalnız bir on dakika sonra o etkiden eser kalmadı benim kirpiklerimde. bugüne kadar çok nadir maskarada bu kadar ağırlaşan kirpikler nedeniyle göz makyajımı hemen çıkarmak istedim. neyse ki temizleme kısmında çok zorlanmadım. çift fazlı bir temizleyici ya da makyaj temizleme yağıyla kolayca çıkıyor kirpiklerden. yalnız yapısı biraz ıslak, hatta bazı maskaralara kıyasla epeyce ıslak. o yüzden sürerken göz çevresine bulaşma ve dağılma ihtimalini göz önünde bulundurarak uygulamak lazım.

  fırçası genelde plastik fırçalara alışkın biriyseniz hoşunuza pek gitmeyebilir. zira ben başta hiç sevmedim fırçasını. tek katta tamam da, ikinci katı geçeyim derken topaklanıyor, kirpikleri birbirine yapıştırdığı yetmezmiş gibi bir süre sonra göz altına dökülme de yapıyor. bu da benim göz makyajında en nefret ettiğim görüntülerden biridir birçoğumuz gibi. bu tip kıvrımlı ve kıl yapılı fırçalarla anlaşamıyorsanız eğer kendi adıma önermem bu maskarayı. çünkü iyi ki seyahat boyunu denemişim dedim kullanırken hep. bir de nedenini bilmiyorum ama benimki çok çabuk kurudu. daha önce açtığım ve kullanmakta olduğum başka maskaralarım dururken bunun kuruyup gitmesi canımı sıkan bir başka detay bu maskaraya dair. kısaca biz pek anlaşamadık bu maskarayla.

  ilgili medya:
  1
  3 mayıs 23:12

  5

  70. hayatımın maskarasını buldum diyebilirim. sephoradan mini boyunu aldım. yapıştırmadan tek tek ayırarak muhteşem uzattı, kirpiklerim dolu dolu görünüyor. kesinlikle tavsiye ederim.

  3 mayıs 18:56


  69. kirpikleri ayırma ve dolgun gösterme olarak başarılı, diğer mascaralardan farklı olarak sarı kirpiklere sahip biri olarak  gerekirse kirpiklerimi tamamen siyah yapabiliyor. diğer markalar yüzüme çok çabuk alerji yaptığı için son olarak bunu denemeye karar verdim. fiyatı biraz tuzlu olsa da en azından her maskara sürdüğümde gözümden yaşlar gelmiyor artık. 

  27 ocak 02:49 27 ocak 12:05

  68. Kirpiklerimde duruşunu sevdiğim maskaram. Waterproof olanını da kullanıyorum takma kirpik etkisi istediğim günlerde, çünkü normal maskarası dolgun gösteriyor ama waterproof epey dolgun gösteriyor.  İpek kirpik mi yaptırdın sorusu alıyorum genelde. Temizliği Mac'in waterproof maskarasından daha kolay. Kime tavsiye etsem memnun kalıyor. Yalnız denize girdiğimde biraz aktı. Duruşu iyi ama dayanıklılığı o kadar değil. Sürüp denize havuza girerim derseniz mac, günlükte daha dolgun olsun akşam kolay çıkarayım diyorsanız bu.

  22 aralık 2019 19:18

  67. Suya dayanıklısını kullanıyorum. Ne zaman kullansam çoğunlukla “ipek kirpik mi?” sorusuyla karşılaşıyorum. Ama maskara temizleme eziyetinden kaçınmak için özel günlerde kullanıyorum. Gayet başarılı bir ürün

  19 eylül 2019 16:33

  5

  66. en sevdiğim rimeldir kendileri. fiyatı ne olursa olsun paraya kıyıp tekrar tekrar alacağım. gerçekten de çok doğal, tek tek takma kirpik takmışsınız gibi bir görünüm veriyor. en güzeli de fotoğraflarda her daim belli oluyor. piyasadaki her övülen rimeli denemedim ama bu ürüne muadil gösterilen herhangi bir rimel, benim kirpiklerimde eksik kalır diye düşünüyorum.

  17 eylül 2019 09:40


  65. Özellikle sadece hacim isteyenler için en iyi maskara diyebilirim. Kirpikleri çok dolgunlaştırdığından takma kirpik gibi etkisi yaratıyor. Gün içinde göz altına dökülme ve gözde bir hassasiyet yapmıyor. Bu nedenle fiyatını hak ettiğini düşünüyorum.

  3 eylül 2019 14:11

  1

  64. akiyor dostlar durduramiyoruz.

  surdukten yaklasik 2 saat sonra alt ust her yere akiyor, grilesiyor goz altlarimda ve oluyor size panda gozu. kullanmak istemiyorum ama cope atamiyorum da baska maskaram yok bitene kadar da almak istemiyorum, napicim bilemiyorum altan

  16 ağustos 2019 16:35

  4

  63. Almadan önce benefit badgal bang ile better than sex arasında kalmıştım. Benim beklediğim sonucu vermedi. Dolgunluk vermesi gayet iyi olsa da kıvırma etkisi 5 dakika sonra bitti ve kirpik kıvırıcı kullanmış olmama rağmen kirpiklerim kıvrık kalmadı. Tekrar almayı düşünmüyorum. 

  9 haziran 2019 00:01