too faced chocolate bar

4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (3)
  • medya (3)

47. mini boyu sephora'da %40 indirimde. kokusu harika, tum renkleri gunluk kullanim icin cok uygun. fakat ten renginden baska far surdugum pek gorulmedigi icin icim gitse de almadim. goz makyajiyla ilgilenen susluler bakabilir.

80 kusur liraydi (gizlinot: emaar avm'de)

21 ocak 19:26

46. sürüyle youtuberın favorilerinden olmasından etkilenerek sephora'dan aldığımdan beri her rengini denedim.

teoride çok güzel bir palet. renkleri çok değişik kombinler yapmak için ideal.

mat renkler çok başarılı. zaten too faced'in mat far formülü hep çok övülüyor.

ama candied violet, creme brulee, haute chocolate gibi shimmer farlar rezalet. evet parmağa çok güzel geliyor. evet ilk sürüldüğünde güzel görünüyor. ama kalıcılık sıfır. o parıltılık çok çabuk sönüyor.

aldığıma çok pişmanım. pahalı, ucuz o kadar paletim var. içlerinden tek pişmanlığım budur.

too faced'den bir palet alacaksanız mat bir palet almalısınız diye düşünüyorum.

20 aralık 2017 21:51

45. elimde bir sürü palet ve tekli far mevcut, ama bu paleti kullanmadığım bir haftam olmadı henüz. yeri bende tüm too faced paletlerden ayrı, kokusunu hoş buluyorum ama olmasa daha iyi sanki. sıradan bir palet renkler olarak hepimizin elinde bulunan doğal tonlar. ama günlük kullanım için yeni başlayanlar için belki de en güzel paletlerden biri, paletteki salted caramel, marzipan, semi-sweet ve milk chocolate renkleri en sevdiklerim. salted caramel rengi benim için en güzel crease renklerinden biri ne zaman hangi geçiş rengi diye düşünsem bu fara elim gidiyor. farlar aşırı pigmentli değiller birazcık sert yapıdalar ancak paletteki renklere ve paletin tarzına bu yapının daha uygun olduğunu düşünüyorum keza bu yüzden far kullanmaya yeni başlayacaklar için de uygun. benim için makyaj masamın demir başlarından, pişman olmadığım nadir far paletlerinden.

15 nisan 2017 21:59


44. Arzu nesnem. Sephoraya gelir gider bakarım (tek tük getiriyorlar bazen) belki denk gelirim diye ancak malesef karşılaşamadık. Hakkında olumlular kadar olumsuz yorumlar da duyduğum ürünleri denemeden almak pek bana göre değil bu yüzden instagramdan sipariş etmeye de cesaret edemedim zira zaten normalde de ucuz olmayan ürünleri üç katına sattıkları için fiyatlar cep yakıyor. Yine de sephorada testerı açılmış şekilde bulur ve beğenirsem diyet miyet dinlemem diye düşünüyorum :)

Videolarda/bloglarda/instagram sayfalarında gördüğüm kadarıyla renkleri çoğunlukla günlük ve kullanışlı. Makyaj "koleksiyonu" (gizlinot: koleksiyon denecek bir durumu yok benimkinin ancak ne desem bilemedim xkdksj ) olayında Sadeleşmeye gittiğim ve kahverengi ağırlıklı günlük farlarımı bitirmeye yaklaştığım şu günlerde iyice aşermeye başladım bu paleti. Eğer yapın da bana göreyse seni sevmek istiyorum chocolate bar ^^

15 nisan 2017 18:08

43. içindeki creme brule ve özellikle salted caramel renkleri ve yapısı sebebiyle diğer renkleri dövüyor. bazı farlar çok tozutuyor. yine de renk skalası sebebiyle bir palet alınacaksa the balm ve urban decay paletlerdense; bu alınmalı diye düşünüyorum.

15 nisan 2017 16:12 19 nisan 2017 11:30

42. Kakao falan değil toz nesquick kokan palet.

Ayrıca beyaz farın içinde kakao tozu olduğuna nasıl inanılıyor anlamıyorum sayın süslüler.

Satış stratejisi..

7 mart 2017 21:22

41. bütün bir hafta önüne gelip bakıştık ama kendimi almaya bir türlü inandıramadım açıkçası. Elinizde toprak tonlarında far paleti yoksa olabilir ama elimde zibilyon adet palet olduğu için boşa para vermek istemedim. Bu yorumum semi sweet, bon bon ve şu yeni sweet peach icin de geçerli. Tüketim çılgınlığı tamam bende de var ama artık bu tür renklere doyduk gibi (ya da ben öyleyim). Şu ara zoeva nın çıkaracağı mat ve renkli paleti beklemedeyim.

4 mart 2017 17:36


40. Too faced'in ağırlıklı olarak doğal tonlardan oluşan far paleti. İçindeki renklerin çoğu günlük kullanıma uygun toprak tonlarında farlar. Hem ışıltılı hem mat farların bir kaç tonu var, bu nedenle seyahatlerde hep bu paleti yanıma alıyorum, istediğim tonda ve yoğunlukta makyaj yapabiliyorum böylece. Açık ve doğal tonların yanında daha koyu, gece makyajı yapmak için de uygun renkler barındırıyor bu nedenle her ihtiyacı bu paletle görebilirsiniz göz makyajı anlamında. Farların yapısı da gayet güzel, dağıtması kolay, kalıcılıkları iyi. Bu nedenlerle ben fiyatını hakeden ve oldukça kullanışlı bir palet olduğunu düşünüyorum.

28 eylül 2016 23:30

39. (gbkz: kathleenlights)'ın son zamanlarda bu paletle yaptığı makyajlardan sonra dikkatimi çekmeye başlayan palet. Paletteki renkler chocolate bon bons paletindeki renklere göre günlük kullanıma daha uygun görünüyor. Çok geç kalmışım sözlük. Ulta'da lorac unzipped gold, tarte tartelette in bloom arayacağıma buna baksaymışım keşke.

12 mart 2016 12:24 23 nisan 2016 10:21

38. bu palet geçen sene sephora'ya geldiğinde iyi bir fiyata gelmişti ve o ara herkes chocolate bar paylaşırken, hiç ilgimi çekmemişti, almamıştım. ne olduysa bu sene kahve tonlarına ilgim arttıkça ve bu paletle yapılan youtube videolarına seyrettikçe oldu ve paleti almaya karar verdim.

ilk dikkatimi çeken, herkesin abartarak anlattığı gibi aman aman harika çikolata kokmamasıydı. hatta bir benimki mi kokmuyor derken, sağolsun benden önceki süslüler de belirtmiş hafif bir kakao kokusu var. en güzel özelliği içeriğindeki renkler çok uyumlu, her rengi istediğinle kombinleyebilirsin. yeni başlayanlar ve makyaja az vakit ayıranlar için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. ambalajı çok sevimli. içeriğinin temiz olması ve too faced'in hayvanlar üzerinde test yapmaması da büyük bir artı. ben tozutma problemi ile karşılaşmadım ve bir kaç far dışında pigmentasyonu da zayıf gelmedi. genelde sigma fırçalarla uygulama yapıyorum.

benim için en büyük eksisi mac paintpot üzerine kullanmama rağmen kalıcılığı oldu. önümüzdeki günlerde farklı bazlarla deneyeceğim. olumlu bir gelişme olursa güncelleme yaparım.

19 şubat 2016 13:12