sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (51)
 • oylar (8)
 • medya (3)

51. Şirket sahibi Jared bilmem ne yüzünden, imkanım olsa da almam. Hiç profesyonel olmayan, iğrenç davranışları olan bir patron. Ürünlerini alıp da desteklemek gelmiyor içimden. Bu paletin dupe’u I Heart Revolution’da var. Belki pigmentasyon ve kalite o kadar iyi olmayabilir ama yalnızca renkler için isteniyorsa alınabilir bir palet. 

10 ağustos 2018 14:02

50. benim için "her yer" paleti. özel günlerde, işe giderken, nişanımda, düğünümde, tatilde her yerde gece-gündüz kullanabileceğim bir ürün. çok yapay olmadığı sürece vanilya kokusuna aşığımdır zaten, kokusu da bu yüzden hoşuma gidiyor. gerçekten bazen ciddi ciddi düşünüyorum tüm far paletlerimle vedalaşıp elimde yalnızca bunu bırakmayı.

renkleri kullanım alanlarımı da eklemek istiyorum:

white chocolate - baz rengi, baz sabitleme pudrası

champagne truffle - göz pınarı ve kaş altı aydınlatıcısı

milk chocolate + salted caramel - katlanma bölgesi geçiş renkleri

marzipan + créme brulee + hazelnut - tüm göz kapağına günlük ışıltılı tonlar

triple fudge - günlük kirpik dibi uygulaması veya gece makyajında dış köşe gölgelendirmesi

gilded ganache + black forest truffle + candied violet + cherry cordial + amaretto (ki amarettonun özel bir renk olduğunu düşündüğümü de belirteyim) - gece makyajında tüm göz kapağına ışıltılı tonlar

strawberry bon bon - bu paletin kara koyunu. hiçbir amaca hizmet ettiremedim. :(

9 ağustos 2018 22:14

4

49. Yaklaşık 1.5 yıldır severek kullandığım günlük ve iş hayatına uygun bir far paleti. Farların yapısı, kalıcılığı ve karıştırılabirliği gayet güzel. Peki olmasa olur mu? Kesinlikle. Piyasada birçok nötr tonlarda palet var ve bu da onlardan biri. Mutlaka bir sürü benzeri ve muadili de vardır. Palette elim en çok milk chocolate, salted caramel, marzipan, semi sweet ve creme brulee renklerine gidiyor. Strawberry bon bon rengini hiç kullanmadım. Bu paleti makyajla çok uğraşmak istemediğim hızlı ezberden ve sade bir makyaj yapmak istediğim zamanlarda kullanıyorum. Bir de iş seyahatlerinde yanıma aldım. Nötr palet arayışınız varsa buna da bakabilirsiniz.

25 mayıs 2018 16:43

48. Too faced chocolate serisinden bonbon paletindeki renkler hem günlük hem gece makyajı yapmak için çok guzel tonlar barındırıyor. Çok şirin bir ambalaji var. Her far kucuk kalpler icine alınmıs. Cok guzel kokuyor. Pigmentasyonu ve kaliciligi ust duzey.

Yasadigim ulkede ki satis fiyati 55 frank. Buraya(isvicre) gore bile pahalı bir fiyatı var. Urban decay far paletleriyle neredeyse aynı fiyatta. Acikcasi bir far paletine bu kadar para vermem. Ben bir suru makyaj malzemesiyle beraber 45 franka bir acik artirma sitesinden aldım. Ama yanında bir suru makyaj malzemeside vardı. Tek basina verecegim bir para degil.

ama eger bu parayi verip alacak olsaydim tercihim urban decay paletleri olurdu. Urban decay bir tık daha iyi ve daha fazla far secenegi var.

15 mart 2018 08:13

47. o kadar zaman alayım alayım diye beklettiğim, hala almadığım ve sonunda da almaktan vazgeçtiğim palet. renkler mükemmel fakat farlara dokununca nedense bir morphe fardan farkını anlayamadım, daha ipeksi daha pigmentli değillerdi açıkçası. ha gözde performansı çok başarılıdır onu bilemem. madem dokundun beğenmedin neden alacaktın da derseniz günlük makyajda kullanacağım her türlü rengi barındırdığı için.

22 ocak 2018 00:11

46. sürüyle youtuberın favorilerinden olmasından etkilenerek sephora'dan aldığımdan beri her rengini denedim.

teoride çok güzel bir palet. renkleri çok değişik kombinler yapmak için ideal.

mat renkler çok başarılı. zaten too faced'in mat far formülü hep çok övülüyor.

ama candied violet, creme brulee, haute chocolate gibi shimmer farlar rezalet. evet parmağa çok güzel geliyor. evet ilk sürüldüğünde güzel görünüyor. ama kalıcılık sıfır. o parıltılık çok çabuk sönüyor.

aldığıma çok pişmanım. pahalı, ucuz o kadar paletim var. içlerinden tek pişmanlığım budur.

too faced'den bir palet alacaksanız mat bir palet almalısınız diye düşünüyorum.

20 aralık 2017 21:51

45. elimde bir sürü palet ve tekli far mevcut, ama bu paleti kullanmadığım bir haftam olmadı henüz. yeri bende tüm too faced paletlerden ayrı, kokusunu hoş buluyorum ama olmasa daha iyi sanki. sıradan bir palet renkler olarak hepimizin elinde bulunan doğal tonlar. ama günlük kullanım için yeni başlayanlar için belki de en güzel paletlerden biri, paletteki salted caramel, marzipan, semi-sweet ve milk chocolate renkleri en sevdiklerim. salted caramel rengi benim için en güzel crease renklerinden biri ne zaman hangi geçiş rengi diye düşünsem bu fara elim gidiyor. farlar aşırı pigmentli değiller birazcık sert yapıdalar ancak paletteki renklere ve paletin tarzına bu yapının daha uygun olduğunu düşünüyorum keza bu yüzden far kullanmaya yeni başlayacaklar için de uygun. benim için makyaj masamın demir başlarından, pişman olmadığım nadir far paletlerinden.

15 nisan 2017 21:59

44. Arzu nesnem. Sephoraya gelir gider bakarım (tek tük getiriyorlar bazen) belki denk gelirim diye ancak malesef karşılaşamadık. Hakkında olumlular kadar olumsuz yorumlar da duyduğum ürünleri denemeden almak pek bana göre değil bu yüzden instagramdan sipariş etmeye de cesaret edemedim zira zaten normalde de ucuz olmayan ürünleri üç katına sattıkları için fiyatlar cep yakıyor. Yine de sephorada testerı açılmış şekilde bulur ve beğenirsem diyet miyet dinlemem diye düşünüyorum :)

Videolarda/bloglarda/instagram sayfalarında gördüğüm kadarıyla renkleri çoğunlukla günlük ve kullanışlı. Makyaj "koleksiyonu" (gizlinot: koleksiyon denecek bir durumu yok benimkinin ancak ne desem bilemedim xkdksj ) olayında Sadeleşmeye gittiğim ve kahverengi ağırlıklı günlük farlarımı bitirmeye yaklaştığım şu günlerde iyice aşermeye başladım bu paleti. Eğer yapın da bana göreyse seni sevmek istiyorum chocolate bar ^^

15 nisan 2017 18:08

43. içindeki creme brule ve özellikle salted caramel renkleri ve yapısı sebebiyle diğer renkleri dövüyor. bazı farlar çok tozutuyor. yine de renk skalası sebebiyle bir palet alınacaksa the balm ve urban decay paletlerdense; bu alınmalı diye düşünüyorum.

15 nisan 2017 16:12 19 nisan 2017 11:30

42. Hani derler ya all time favorite ya da tek bir ürün seçsen hangisi olur ya da dünya yansa hangi ürünü kurtarırdın ya da ıssız adaya bla bla bla. Benim için the eyeshadow palette budur! Her rengi o kadar işlevsel basic ve bir o kadar da şık ki. Hemen hemen her makyajı kurtarabilecek son derece ideal bir far paleti benim için. Makyaj yaparken birkaç paleti mix yapıyorum ama elim mutlaka buna gidiyor. :3

26 mart 2017 14:22