yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (1)

  22. İlk defa bu hafta kullanmak zorunda kaldığım pazartesi öğleden sonra verdiğim siparişimi çarşamba getiren kargo firması.ben memnun kaldım ama hani en kötü firma bile arada iyi birkaç şey yapar ya ona da denk gelmiş olabilirim emin değilim.işim düşmediği sürece kullanmayı tercih etmeyeceğim çünkü Trendyolla ilgili her şey canımı sıkıyor artık.(gizlinot: Her yerden çıkan reklamlar sağolsun.)

  1 ekim 18:14

  21. tahmini teslimat tarihinin son günü kargoyu ulaştırabildiği için kendisini tebrik ediyorum. bunca yıldır internetten alışveriş yaparım, sitesini yeni açmış bir konfeksiyoncudan aldığım pijamayı bile bir hafta beklememiştim sanırım. bir haftada getirdi ya. tam bir hafta. üstteki yorumları okuyunca tabii burada uzun uzadıya şikayet etmeye utandım. en erken benim kargomu getirmişler meğer.

  1 ekim 12:21

  20. Normalde verdiğim siparişler maks 3 gün içinde bana ulaşıyordu fakat şu son günlerde verdiğim iki sipariş için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Hızlı teslimat ve 24 saate kargoda yazmasına rağmen aldığım bir takım tam 12 gün sonra elime ulaştı. Günlerce transfer merkezinde hareketsizce beklediğini gördüm. Bu sırada asistana yazdım ve danışma hatlarını aradım ürün kargoya verildiği için iade veya iptal edemediklerini söylediler. Günlerce beklemek zorunda kaldım. Son dönemleri düşünürsek rezalet ama rezalet ötesi. Ayrıca agt kurye diye bir şey görüyorum kargo hareketlerinde. 

  1 ekim 00:39


  19. biri 19 eylül, biri 21 eylül tarihinde kargoya verildiği söylenen iki paketimi bugün 30 eylül tarihinde hala transfer merkezine bile ulaşamamış görünüyor. Müşteri temsilcisiyle konuştuğumda da kendi görüntüleyebildiğim bu detayları tekrar etti sadece. Bir daha trendyol express ile gönderim yapan yerlerden alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

  30 eylül 19:57

  18. küçük bir yerde yaşıyorum. bir giyim mağazası bile yok, düşünün. anneciğime kış gelmeden güzel bir hırka alayım dedim buradan. almaz olaydım. siparişi kargoya verdiler, bekliyorduk bugün yarın gelir diye ama ne olduysa yarı yolda siparişim geri dönmüş fakat onlara da ulaşmamış. şaka gibi ama gerçek!

  üstelik kargo takip ekranında kargo, 1 haftadır depoya ulaşacak diye bekliyor. kargo geri döndüyse onlara çoktan ulaşması lazım, istanbul ve yaşadığım yer araçla 1,5 saat. ücret iadesi de talep edemiyorum, iade butonu kapalı. sebebini sordum, kargo bize de ulaşmadı diyorlar. ya sabır!siparişi vereli 15 gün oldu, henüz bir sonuç alamadım.

  canlı desteğe ulaştım, talep oluşturacağız, ilgileneceğiz dediler ama bir kıpırtı yok. bakalım paramı alabilecek miyim? bu 2. alışverişimdi ve son oldu. bir daha tövbe, trendyol'dan alışveriş yapmam.

  3 gündür onlara yazmaktan bıktım, alt tarafı bir ücret iadesi yapacaklar, yapmamakta ısrar ediyorlar. bu iş tüketici hakem heyetinde biter!

  28 eylül 01:55 29 eylül 19:27

  17. pek çok süslü gibi benim de başım yandı... 11 gündür transfer merkezinde bekletilen kargom meğerse kaybolmuş! para iadesi talep ettiğimde ise beklememi söylüyorlar. kargom kayıp ve hiçbir çözüm sunmuyorlar.. ücret iadesi istememin nesi anormal?

  rezalet firma.

  edit: sonunda dün mail attılar ve iademi gerçekleştirmeyi lütfettiler. ''kargo firmasında yapılan araştırma olumsuz sonuçlanmıştır.'' diye de eklemişler. swh

  27 eylül 13:48 2 ekim 14:05

  16. She berrak isimli mağazadan aldığım valiz düzenleme setini 10 gündür transfer merkezine dahi iletememiş olan firma. Ben uçaktayken getirirler artık.

  26 eylül 13:51


  15. Hiç memnun kalmadığım firma. Saç düzleştiricisi aldım 15 gün sürdü gelmesi. Geldiğinde kargo poşeti paramparçaydı düzleştirici poşetinden çıkmış dışında sallanıyordu. Yani köpeklerin önüne atmışlar sanki onlar da yiyecek var mı diye teşelemiş gibi. Başka açıklama bulamıyorum o hale gelmesinde. Ayrıca değerlendirmeye yazdığımda yorumumu kabul etmedi asla hata kabul etmiyorlar. Müşteri sadakati için negatif bir özellik

  25 eylül 23:42 10 ekim 13:09

  14. Şehire göre bekleme süresi değişen firma. Örneğin ankara'da en fazla 2 gün bekledi kargoda, o da birden fazla transfer merkezinden geçiyorsa. Fakat tekirdağın bir ilçesine 5 günde getirdiler çünkü o ilçede dağıtıcı yok, dolayısıyla her ilçenin farklı dağıtım günü var. Eğer büyük şehirdeyseniz gayet hızlı fakat küçük şehir ve ilçelere ulaştırma konusunda yetersizdir. 

  25 eylül 17:22

  13. Okudukça şaşırdığım kargo şirketi. Çünkü neredeyse aldığım her şeyi bununla gönderiyorlar ve 2 günden daha uzun süre hiç beklemedim. Elite üye falan da değilim bu arada.

  En son 21 Eylül'de yaptığım sipariş 23 Eylül'de elime ulaştı. Getiren kişi de oldukça saygılı ve güler yüzlüydü.

  Umarım bütün şikayetleri değerlendirip herkese bir çözüm sunarlar en kısa zamanda.

  25 eylül 16:40