yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

  1. Heryerden trendyol çıkması o kadar itici ki, bunu niye yapıyorlar anlamıyorum. Youtube reklamlarını hemen geçiyorum eminim pek çok kişi izlemiyordur ama yine de sinir bozmayı başarıyorlar. İnstagram da aynı. Bedava verse almayacağım hale geldi. Son 11.11 indiriminde bir kere bile sitelerini açıp bakmadım

  12 kasım 2019 21:50 12 kasım 2019 21:58

  2. Bu kadar insana reklam vererek hem de indirim yaparak nasıl kar ediyor bunlar ya :d yıllardır her ay mutlaka bir sey alırdım, çoğu kez elit üye olmuşluğum vardır, elektronik eşya vs aldığımdan yüklü para harcamışımdır ama artık giresim gelmiyor. Gerçekten vasıfsız tiplerde, her bloggerımsı hesapta yukarı kaydır linki görmekten bıktımmmm. ünlü ünsüz demeden reklam vermisler hele şu 9.10.11 kasım için. Ayrıca fiyatları uygun değil artık. Son indirimde istisnasız favorimdeki her ürünün fiyatı artmıştı. 

  13 kasım 2019 03:03 13 kasım 2019 03:04

  3. Fiyatları şişirelim, indirim yaptık diyelim millet de indirimi duyunca hop gelsin alsın. Bir de Youtuber, blogger ne varsa onlara da 5-10 parça yollayalım ekranı yukarı kaydırın yapsınlar, bakın gördüğünüz herkes bizi tercih ediyor olsun. Cidden bu kadar baymasanız kullanmaya devam ederdim çünkü uygulamanız kolay. Ama reklam politikanız berbat ve artık sıfır güvenilirlik. 

  13 kasım 2019 08:51


  4. cidden baydı artık ya. video izliyorsun pat reklam trendyol, şarkı dinliyorsun pat trendyol, bi sayfaya giriyosun pat sitenin dört yanında trendyol, yolda yürüyorsun pat trendyol... yoruldum artık. eskiden de çok alışveriş yapmıyordum kendisinden anca ayakkabı falan alıyordum ama böyle her yerden çıkmaya başladığından beri bakacaksam da bakmıyorum. hatta son zamanda yaptığı indirim reklamları için de çevremde alışveriş yapacak 5-6 kişiyi uyardım indirim yerine bindirim yaptıklarından dolayı. nefret beslememe çok çok az kaldı umarım tez zamanda kendilerine ve bu politikalarına bir çeki düzen verirler.

  13 kasım 2019 11:36

  5. Almayacağım kardeşim zorla mı? Oldu olacak önümüzü kesip ya para ya canın diyin. Ürün kaliteniz kötü, indirim diyip kandırmaya çalışıyorsunuz ee bizde açtık gözümüzü artık kanmıyoruz kolay kolay.  Bizi böyle tavlayamazsın vazgeç bence.

  13 kasım 2019 12:14

  6. en son cuma günü kadıköy'de yedi sekiz kişinin devasa trendyol panolarını vücuduna takıp gezdiğini görmemle artık son raddeye ulaştığına inandığım politika. tüm interneti işgal ettikleri yetmezmiş gibi bir de sosyal hayatımızı taciz etmeleri inanılmaz bir hadsizlik geliyor bana.

  tüm süslülerin de bahsettiği gibi fiyat/performans oranı yerlerde sürünen, sahte ürünlerin gırla gezdiği bir platform için iticilikten başka bir işe yaramıyor.

  13 kasım 2019 13:18

  7. Ben de izledikleri bu yolun ters etki yarattığını düşünüyorum.fiyat politikalarına dahi gelemeden konu antipati oluşturdular acayip bir biçimde insanlarda.kendilerini tekel görüyorlar sanırım e ticaret gibi dinamik bir alanda.

  13 kasım 2019 13:36


  8. her yerden trendyol çıkıyor yahu. inanın, samimi söylüyorum hiçbir reklamına tıklayıp da sitelerine bakmıyorum. merak bile etmiyorum. bir marka kendisinden bu kadar mı soğutur. hem sosyal medya hem açık hava reklamlarıyla artık bıkkınlık verdiğini düşünüyorum. ayrıca bu sitede satılan bazı ürünlerin orijinal olup olmamasından da şüpheliyim.

  13 kasım 2019 14:48

  9. artık yıldırmış olan reklam politikasıdır. eskiden trendyol milla ürünleri bir nebze uygun fiyatlı sayılabilirdi, diğer markalarla kıyaslandığında. kaliteli değil ama bir sezonluk idare eden eh işte ürünlerdi. şimdi inditex grubuyla yarışır durumda fiyatları. hal böyleyken aynı paraya farklı markalarda daha kaliteli alternatifi varken neden beş paralık milla ürünlerini alalım sevgili trendyol?

  sitede bulunan çoğu markanın ürünleri kendi internet sitesinde daha uyguna denk geliyor zaten. özellikle kargo fiyatlarını da hesaba katınca trendyol üzerinden almaktansa ürünlerin kendi internet sitelerini tercih ediyorum.

  13 kasım 2019 16:27

  10. hem agresif hem yalan dolan olan reklam politikası.

  ad blocker kullanmama rağmen nasıl oluyorsa her yerde karşıma trendyol reklamı çıkıyor.

  otobüs bekliyorum durakta boy boy trendyol afişleri var, ankaray bekliyorum ekranda trendyol indirim reklamı var.

  hayır ciddi indirim yapsa bir şey demezdim ama önceden favorilere eklediğim ürünlerin fiyatları nasıl olduysa indirimde 2 katına çıkmış.

  13 kasım 2019 17:55