yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • medya (14)

  59. "çeyizime aldım henüz kullanmadım ama çok güzel" yorumlarının pazarlama stratejisi olarak para karşılığı yazdırıldığını öğrendiğimden beri okumuyorum trendyol yorumlarını. özellikle google'a çeyiz alışverişi yazıldığında ilk sırada ürünlerinin çıkması için trendyola yorum yazan firmalar varmış. dolayısıyla çeyizime aldım, kayınvalideme aldım türü yorumların pek çoğunun o ürünü hiç hayatında görmemiş, göbekli, sakallı biri tarafından yazılmış olabileceğini hayal edin ve trendyol yorumlarını okuyarak vaktinizi ziyan etmeyin.

  29 mart 07:08

  58. Bu konuda amazon aman vermiyor yorum yapma kurallarına.

  Geçenlerde amazonda bir ürünü yorumladım. Allahın emri ya bize, sonunda kargo sürecini de yorumladım. Hemen kaldırdı yorumu, sadece ürünü yorumlayabilirsiniz satıcıyı sayfasında yorumlayın dedi.

  Trendyolda cinsel içerikli fotograflar yükleniyor medyaya. Denetleme mekanizması sıfır.

  25 mart 21:45

  57. puan toplamak için kullanıcıların iyice saçmaladığı mecradır. aldığı ürünün uygulamadaki ekran görüntüsünü atan mı dersin, dümdüz siyah foto atan mı dersin... birisi pantolon almış mesela dışarda bi çiçeğin fotoğrafını çekip atmış (gizlinot: e doğal olarak bi yerden sonra küfür edilebiliyor)

  25 mart 20:16


  56. ruj yorumlarına bakmak isterken içinde kandil mesajı görseli bulabileceğiniz sürreel bir evrendir. maalesef fotoğraflı yorumların her on tanesinden en iyi ihtimalle dördü falan asıl amaca hizmet etmektedir. ayrıca her on yorumdan sekizinin kendisine hediye gönderilmedi diye ağlandığını ve belki de beş yıldızı hak eden ürünün puanını sırf bu yüzden bire düşürmek gibi sağlıksız şovlar sergilediğini görürsünüz. bence satıcı değerlendirmesi ve ürün değerlendirmesini karıştırmamak lazım, bunları ayrı ayrı oylayabilmeniz mümkün trendyol'da. neden sadece ürün performasını öğrenmek isteyen insanları oyalıyorsunuz ki? yine de iyi açıdan bakarsak kafa dağıtmak istediğinizde gece boyunca süren bir rüyadaymışsınız gibi sizi triplere sokabilirler.

  24 mart 23:36 24 mart 23:41

  55. Ülkenin okuduğunu anlama oranını ve ıq seviyesini net şekilde belli eden yorumlar bunlardır. Hele fotoğraflı yorumlara bitiyorum. Üst seviye üst. Mesela Almış ruju, fotosunu çekmiş koymuş. Tamam da madem foto yüklüyon bi eline sür bileğine sür ne bilem bi aç kapağını rengini göster. Rujun dışından nasıl göründüğünü biliyorum zaten.

  24 mart 03:53

  54. Tam bir dipsiz kuyu. Sevgilime aldım çok yakıştılar var. Ya da eşime aldım kullanıyor, herhalde sevmiştir yorumları var. Yapma yorum, zorla mı?

  Sonra sonra herkese hediye gelmiş bana niye gelmediler var. Bunu hediye için teşekkürlerden daha itici buluyorum.

  Enflasyondan dolayı satın aldığı fiyatı paylaşanlara inat çok ucuza geldi iyi oldu diyen var. Ablacım e fiyat? Sonraki gün 3 katına çıkarıyorlar fiyatını.

  Bir de yorum işini abartanlar var. Atıyorum elektronik almış abimiz, yüksek mühendis bilmemne diye yorumun altına adını bile yazmış. Yavrucum kimse mi sevmedi seni. Ürün yorumunda ego kasıyorsun.

  Bir de şey var. Bu sahiden iyi olduğunu bildiğimiz taytlarda 2 beden küçük alıp 2 günde yırtıldı diyen ablalar. Foto paylaşmalarına kızamıyorum bence çok komik ama, kullanıcı hatası nedir bilmek lazım.

  23 mart 14:59

  53. fotoğraflı yorum puan getiriyor diye ürün sayfasını ekran görüntüsü alıp ekleyenler.. ablacım biliyoruz o sayfadan geldik biz de zaten

  22 mart 23:07


  52. usb bellek yorumlarında kına videom için aldım, düğünüm için aldım yazanları gördükten sonra hiçbir yorumu ciddiye almamaya karar verdim.

  22 mart 21:59

  51. "Çeyizime aldım henüz kullanmadım ama çok güzel"ci tayfa yorumlarda kanser etmeye devam ediyor. Ben bugün çeyizine far paleti ve kapatıcı alan gördüm. Kardeşim bize ne senin çeyizine almandan? Millet oraya kapatıcının rengini, kıvamını vs. Okumaya giriyor. Far paletindeki farların yapısını okumak istiyor. Ayrıca çeyize far paleti alacak ne yaşadınız? Niye yani? Kapatıcı ve far paleti bu ya, açın kullanın delirtmeyin insanı. Kapatıcı sürmek için evlenmeniz gerektiğini düşündüren nedir size?

  22 mart 19:18

  50. benim sövüp rahatlamak için tam olarak böyle bir başlığa ihtiyacım vardı, karşıma çıktığına o kadar sevindim ki. yorum yapanlarda çok önemli bir oranda gerizekalı olduğunu düşündüğüm insan var, okurken hiç derdim tasam yok gibi bir de bu insanlara deliriyorum. bu kadar kalitesizlik bu kadar avamlık sinirimi bozuyor. çokça değilnilmiş ama şu fotoğraflara ekran görüntüsü, alakasız manzara fotosu, başka ürün görseli vs atanlar küçük dünyanızda kendinizi çok akıllı sanıyosunuz ya aslında öyle bir küfür yiyorsunuz ki.. en azından koy ürünü yatağın üstüne filan öyle foto at çok mu zor.

  ikinci olarak, kadınların birçoğunda beden algı bozukluğu var sanırım. normalde L beden giyerim M aldım o bile bol geldi yazmış mesela görsel eklemiş bir de. bakıyorum salaş olması gereken elbise kadının üstüne yapışmış göbeği ve memeleri önden poposu arkadan çıkmış, tüm çamaşır izi göbek deliği gibi detaylar belli oluyor hala bol oldu yazıyor. inanmış yani. görsel yüklememiş olsa ona inanıp ben de öyle alsam uğraş dur iadeyle bilmem neyle. o yüzden görmeden asla ama aslaaaaa bedeninizden 1-2 beden küçük alın diyenlere inanmayın bildiğinizi yapın. bir çoğunda bok gibi duruyor o kıyafetler, kendini inatla S beden sanan insanlarda.

  üçüncü olarak da bakın bu favorim. crop bir ürün var mesela. ürünün kısa olduğu çok belli. mankende kısa olduğu belli, açıklamalara ürün boyunu yazmışlar oradan belli. belli yani o ürün kısa. abla almış ürünü, yorumlara şey yazmış "çok kısa, iade." hadi canım? ürün yakası dekolte olan bluz almış, "yakası çok açık, iade." manken fotolarını boşuna koyuyorlar ürün açıklaması boşuna yazıyorlar zaten. bir de böyle iade edeceğim, ettim filan değil de "iade." yazıyorlar ya bayılıyorum trip atıyorlar boşluğa doğru.

  bir de bunun yan sanayisi olarak şey var "ürünü beğenmedim, iade." ya da "bana yakışmadı, iade." eeee yani? ha bakın bir de şey var. "yorumum başa çıksın diye 5 yıldız veriyorum hiç beğenmedim, iade." bütün algoritmanın içine eden kesim bunlar da.

  mağaza sahibi olsam çıldırırım herhalde bu insanlar yüzünden. yorumların yayınlanma kriterlerine ciddi bir ayar gerekiyor ama asla uğraşmıyorlar, aslaa

  21 mart 12:26