girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (438)
  • medya (13)

438. Kargo ücreti almamalari gereken site. Alsanizda 1 lira falan yapın sembolik bir ücret olsun. İndirim diye sepete dolduruyorum yeri geliyor 29 luk yerine 20 lik kazak alıyorum ama bir bakıyorum uyduruk sitelerden bile alınmayan kargo ücreti alıyorlar. Bence yapmayın kariniz artar. Aliekspresle sahipleri aynı madem, yeri geliyor (çoğunlukla) Çin'den bile kargo ücreti alınmıyor İstanbul Ankara arası kargo alıyorsunuz.

17 ağustos 19:09

437. Son dönemlerde influencerlarla yaptığı sonsuz sayıda iş birliği ile kendinden bıktırmış,alışveriş yapacağım varsa da yaptırtmayan site

17 ağustos 13:08

436. Nikah için Trendyolmilla dan 3 adet elbise sipariş ettim, hangisini beğenirsem onu giyerim diğerlerini iade ederim kafasındaydım. Gelen elbiselerden sadece birini beğendim, kaliteside çok güzeldi. Fiyatı da tesadüf eseri aldığım gün yarıya düşmüştü, epey karlı çıktım. Diğer ikisi vasattı. Dış çekim içinde beyaz elbise almıştım burdan. Onuda çok beğenerek giydim. Farklılık gösteriyor ürünlerinin kalitesi, alıp bakıp denemeden bilemiyorsun. İade kısmıda çok rahat, para kısa sürede geri yatıyor, bir sorun çıkmıyor. 

Diğer butiklerinden alışveriş yapmadığım için bir şey söyleyemem. Denemekten zarar gelmez, en kötü iade edersiniz.

17 ağustos 11:07


435. 9 lira kargo ücretini kabul edilebilir bulmadığım için alışveriş yapmadığım site. 

Arada bir alt limitsiz kupon tanımlıyorlardı, hadi diyordum girip bakayım bi, belki bi ihtimal kargoyu görmezden gelebileceğim bir şey bulurum. Bakıyordum ki çoğu butikte geçerli değil. 

Sevmiyorum böyle şeyleri.

16 ağustos 23:23

434. zaten yüksek olan kargo ücretini artırması bir yana, inanılmaz yüksek vade farkı alan site. öyle ki tek çekim alıp bankanın uygulamasından taksitlendirmek yerine siteden taksitlendirirseniz yaklaşık 4-5 kat daha fazla vade farkı ödüyorsunuz. zaten bikini&mayo ve birkaç istisna kıyafet dışında kendi markasının kumaş ve dikiş kalitesi de artık yerlerde sürünüyor. böyle giderse kendi kendini bitirir, halbuki ne güzel yakalamıştı tüketiciyi.

16 ağustos 23:06

433. bedava ürün gönderip akrabalarıma kod tanımlamama izin verirse ürün alacağım site. yoksa artık hiçbir şekilde yanından geçmem.

16 ağustos 17:07

432. Kargo fiyatını arttırması hiç hoş olmadı. Ama yinede hergün bakmaktan kendimi alı koyamıyorum nolcak böyle bilmiyorum.

Özellikle kozmetik marketlerde indirim olmadığı dönemlerde kozmetik bölümü çok iyi oluyor.

16 ağustos 16:43


431. Artık alışveriş yapmadığım site.

Sevgili trendyol sen youtuberlara bedava elbise göndermeye devam et. Bunu görünce daha çok mu alıyoruz sanıyorsunuz. Ben almıyorum, hatta alacağım varsa da bilerek almıyorum. Ona ayırdığınız gelirle daha çok indirim kuponu tanımlayın, kargoyu ücretsiz yapın ya da puan tanımlayın. Zaten satışlarınız artar.

16 ağustos 14:20

430. sen misin kargo ücretini 9 tl yapan eyy trendyol.

elbisemi aldım inadına kargo ücreti vermemek için kargo bedava butiklerinden birinden de sabun attım sepete 7 lira.(gizlinot: maksat ceplerine girmesin 9 lira kargo mu olur) satın almayı yaptıktan sonra farkettim ki 2 kargoyla gelecek ürünler.yani 1 tanecik sabun için bi kargo,elbise için bi kargo kgkkgkhkhkh. yapıcak bişey yok hakettin sen bunu :d

14 ağustos 14:04

429. kargo ücretini 9 yaptığında sildim uygulamayı. 15-20 liralık ev için ıvır zıvır bi şeyler alıp duruyordum ama artık yarısı kadar kargo ücreti ödemek saçma geliyor açıkçası.

14 ağustos 12:22