girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (375)
  • medya (10)

375. Kışın baya uygun bir fiyata bot almıştım. Ürün fotoğrafta göründüğü gibi geldi kısacası beklediğim gibiydi fakat kalıbı biraz büyük olduğu için numarada büyük geldi. Değişim yapmak aklıma geldi fakat değişim yokmuş çok saçma. Sadece iade alıyorlamış. Bu yüzden bir miktar sinir olmuştum

dün 14:45

374. bir ara baya güzel şeyler bulabildiğim , ancak artık pek bir şey bulamadığım ve vaooov ne indirim ama diyerek indirimde kesin almalıyım algısı oluşturup fiyatı şişirip onun üzerinden indirim yapmış gibi gösteren ama aslında asıl fiyatına ya da cüzi miktarda indirimle satan , iadesi gerçekten sorunsuz alışveriş sitesi.

dün 00:00

373. Trendyol u kendi markası için kullanıyorum ben, iadesi kolay ve sorunsuz olduğundan gönül rahatligiyla alıp beğenmediklerini geri gönderiyorum. Diğer butiklerini ise piyasadan pahalı bulduğum için hiç tercih etmedim.

Trendyol by Milla ya gelirsek çoğu modeli günün trendlerine uygun fakat kalitesiz malzemelerle üretilmiş ürünler oluyor. Uzun ömürlü demirbaş parçalar değiller, fakat nispeten uygun fiyatlı oldukları için ara ara alışveriş yapiyorum.

20 temmuz 23:51


372. Birkaç ay önce satın aldığım bir ürünün kumaşını hiç beğenmeyip iade etmiştim en son.iade çok kolay olmuştu ve bankam da hemen parayı iade etmişti hiç sorun yaşamamıştım.Bazı butiklerde çok dandik ürünler oluyor.Tarzını beğenip sipariş veriyorsunuz ürün bir geliyor kumaşı ve dikişleri vasat ötesi.Bazen de uygun fiyata güzel ürünler yakalayabiliyorsunuz.Ama şu aralar kendisinden birşey almıyorum.Kargo parası fazla geliyor ve bazı ürünlerin fiyatlarını aşırı şişirip çok indirim yapmış gibi gösteriyorlar.

20 temmuz 23:34 20 temmuz 23:35

371. Burs almaya başladığım zamanlar internetten ilk alışverişlerimi trendyol’dan yaptığım için gözdemdi. O zamanlar neredeyse her ay bir şey alırdım ve sorunsuz şekilde de gelirdi. (2 yıl öncesi oluyor) Fakat aylardır alışveriş yapmadım çünkü bozduğunu düşünüyorum. Şöyle ki bence ilgi çekici markalar olmuyor ve de tatmin eden indirimler yok. Bindirim yapıp sonra indirim yapması da cabası. Ayrıca kargo ücreti de 8.99 olmuş durumda. 199 liralık bir şey alsanız bile kargo parası eklenmesi sinir bozucu. Kısacası artık haftada bir açıp bakıyorum. Morhipo kat ve kat iyidir.

20 temmuz 12:55

370. youtube'da reklam verecek insan kalmadığından yakında bana reklam verecek olan polyester kumaş cenneti. saribez20 koduyla 1000 tl üzerine 20 tl, eğer çok keyifli olursam 25 tl indirim kazanabilirsiniz.

20 temmuz 11:48 20 temmuz 11:48

369. buradan çiçekli elbise almayanı dövüyorlar galiba 

20 temmuz 11:38


368. daha önce sorun yaşamadığımı yazmıştım ancak gitgide fikrim değişiyor. benim de en sinir olduğum nokta; çoğu mağazada kargonun bedava olmaması.

bunun dışında abiye alışverişi bile yapmış bir insanım trendyol'dan, sorun yaşamıyorum genel olarak. fakat 2 haftadır çok şikayetçiyim. ten ve nbb iç giyim ürünlerinde indirim olduğundan annemle beraber 3 farklı sütyen sipariş ettik. saçmalık şu ki; üçünü "daha hızlı teslimat yapabilmek" kandırmacasıyla iki parçaya bölmüşler. ilk parça annemin istediği sütyendi ve kısa sürede ulaştı. ancaaaak; diğer kargo için bir haftayı geçmesine rağmen bekliyorum. tedarik süresi de dolmadığı için caz yapamıyorum, fakat ilk defa bu kadar uzun bekletildim. normalde tedarik süresi örneğin; 20 temmuz-30 temmuz arasıysa 21'inde kargoya verirlerdi. bunu da geçtim, bir hafta bekledim ve benim siparişim olan modeli iptal edip ödemeyi yatırmışlar. madem diğeri elinizde yoktu neden bir haftadır tek bir sütyeni kargolayamadınız? zaten adres değişikliği için mail atıp "bir hafta oldu ne zaman kargoya vereceksiniz ona göre adres değişikliği yapmam gerekli" dediğimin ertesi günü kargoladılar. yoksa niyetleri yoktu.

aynı şekilde bir de stiletto sipariş ettim. onu da 1 hafta bekledim. gene onun için de bugün mail attım adres değişikliği yapalım yarına kadar kargolamayacaksanız diye. "cuma elinizde olmaz" deyip çat diye bugün kargolamışlar. bilseydim adresi değiştirmezdim. o da ayrı bir hikaye, yeni adres kaydettim ancak sokağı yanlış yazmışım. canlı yardıma bağlanıp açık adresi yazdım, çok değerli (!) nilüfer hanım, yazdığım adresi okumaya tenezzül etmeden kayıtlı adresimi ekledi. 3 sefer aynı kişiye bağlanarak adres değişikliği yapabildim çok şükür.

kısacası trendyol bu ay beni hayalkırıklığına uğrattı.

20 temmuz 03:36

367. düzgün butiklerden ve trendyol’un kendi markası trendyolmilla’dan alışveriş yapıldığı sürece sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum. gidip de orjinal olmayan şeylere para bayılmayın yani orjinal zannedip. trendyol orjinal satmıyor. onun yerine butikleri tercih edin, çok güzel butikler var. 2 saat 49 + 1 tl tarzı şeyler de almayın mesela paranıza yazık. iki yıldır trendyol’dan alışveriş yapıyorum. düzgün butikleri tercih ettiğim için hiç sıkıntı yaşamadım. zaman zaman koton, mavi, lcwaikiki, mango falan butik açıyor onlardan da alınabilir. ama elle, polo ve aklıma gelmeyen daha da pahalı markalardan alışveriş yapmayın. elle olduğu iddia edilen bi bot almıştım, 700’den 100 inmiş gözüküyordu. allah var bot çok güzel, fakat seri kodunu sorgulattığımda böyle bir şey bulunamadı diyor seri kod sallama yani. marka takıntısı olan bir insan değilim fiyat da uygun bir bot fiyatındaydı ve güzeldi o yüzden iade etmedim. dikkat edildikçe sıkıntı çıkmayacaktır.

20 temmuz 02:48

366. Buradan 3 farklı ayakkabı almıştık. Ayakkabılardan birinden 2 tane yollamışlar toplam 4 ürün geldi yani ikisi aynı. Ama kredikartımdan 3 ürünün fiyatı geçmişti. Müşteri hizmetlerine durumu uzun uzun anlattık evimize geldiler fazla ayakkabıyı götürdüler. Ama ekstreden ayakkabının ücretini kesmişler o ayakkabıya ücretini ödemeden sahip olmuş oldum.. müşteri hizmetlerini aradığımda artık yapabilecekleri bişey olmadığını söylediler karlı mı zararlı mı çıktım anlamadım :d

20 temmuz 01:27