girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (463)
  • medya (13)

463. şu pantolonun aynısına yakın benzerini buldum yukarı kaydırın" temalı apır sapır reklamını yapmayan bi ben bi babam kaldık. en son burak aldındağ'a da aynı reklamı yaptırmışlar asfsadas.

yeter arkadaş yeter kusucaz.

tanım: sokağa saçmaya parası çok olan, reklamları leş olan online alışveriş sitesi

13 eylül 17:05

462. az önce sitelerinden iki yüz elli beş tl'lik alış veriş yaptım ve dokuz tl kargo ücreti kesildi. ben bu şirket politikasını hakikaten anlamıyorum. eskiden iki yüz elli tl üzeri ücretsiz değil miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum?

müşteri hizmetlerini arayıp durumu açıkladığımda kargonun ücretsiz olma durumunun sadece kargo bedava butiklerinde geçerli olduğunu ya da son üç ayda bin tl alış veriş yapıp elit üye olursam geçerli olduğunu söylediler. üç ayda bin tl alışveriş yaptıysam zaten dokuz tl de verebileceğimi çok saçma bir kampanya olduğunu, youtuberlara bedava ürün yollayıp reklam yapacaklarına kargo bedava kampanyasının daha çok ilgi göreceğini ayrıca süslü sözlükte bunun gibi birçok girdi olduğunu, bu sebeple müşterilerini nasıl kaybettiklerini siteye girerek görebileceklerini söyledim.

bu alış veriş trendyol'dan yaptığım son alış verişti. youtuberlara ürünleri bedava yollamak yerine kargoyu ücretsiz yapmadıkları sürece bir daha asla alış veriş yapmayacağım.

12 eylül 00:28

461. geçenlerde (gizlinot: yaklaşık bir buçuk ay önce) buradan 400 tl'lik boncuklu bir mango elbiseyi 58 tl'ye alarak yaz düğünlerine yatırımımı yapmış bulunmaktayım. gerçekten aldığım fiyata göre elbisenin aşırı kaliteli olması beni sevindirdi. ben alırken kargo ücreti 7 tl idi, ancak değer. 400 tl verip alamayacağım için alışverişimden memnunum. kendi butiklerinden henüz hiçbir şey almadım çünkü fiziğim denemeden almaya pek müsait değil. mango elbise bir istisna olarak kalacak. :')

10 eylül 21:03


460. Ürün fotoğraflarının büyük boy ve kaliteli olması en iyi özelliği bence. Yakınlaştırıldığında ürünün kumaşı, özelliği, kaliteli görünüp görünmediği çok net gözleniyor çünkü. Diğer şekilde iyi göründüğünü düşünüp sipariş verdiğimiz ürün dandik gelebiliyor.

10 eylül 18:30

459. Daha önceki girdimde kargo ücretlerini eleştirmiştim. Geçenlerde de trendyoldan bir anket maili geldi. 10 üzerinden 4 verdim ve sebep olarak da kargo ücretlerini yazdım. Bugün çağrı merkezinden aradılar ve aynı sorunu söyledim. ilgileneceklerini ve firmalarla görüşeceklerini belirttiler. Umarım kargo ücretinin fahiş fiyat saçmalığına bir son verirler. 

10 eylül 15:33

458. Gözümün nuru alışverişlerimin % 90ını yaptığım yer. Son zamanlarda kendi deposundan değil firmaların kendi depolarından kargolaması durumu hoşuma gitmiyor açıkçası. Bir de siz ürünü alıyosunuz stokta yok diyerek iptal edip  iade ediyolar paranızı. İptal edilen bikaç parça ürünüm oldu ama maskara göz kalemi gibi önemsiz şeylerdi. Ayrıca son 6 ayda 1000 tllik alışverişe elitlik işini 3 aylık 1000 tlye düşürmüşler. Elitlikten düştüğüm zaman hiç alılveriş yapasım gelmiyor açıkçası. Kargo parası cidden fazla. Ürün konusunda hiç sorun yaşamıyorum. 4 yıldır o kadar alışveriş yaptım ki neyin nasıl geleceğini bakınca direk anlıyorum. Ki olmasa bile iade de 1 kere bile sorun yaşamadım. Gözüm kapalı güvenirim. 

10 eylül 13:10

457. ne zaman girsem bir şeyler buluyorum tek bir tişört oluyor bazen çok beğeniyorum ama ödemeye geliyorum her seferinde kargo parasını görüp vazgeçiyorum.imza filan toplasak beş lira olsa bari cidden çok iyi olacak.

10 eylül 12:45


456. Online alışveriş için çoğunlukla tercih ettiğim alışveriş sitesi. Hiç bir sorun yaşamadım gerçekten memnunum. Sadece bir sıkıntınız olduğunda müşteri hizmetlerine ulaşmakta zorlanıyorum

10 eylül 12:40

455. Nişan elbisemin altına fellik fellik ayakkabı arıyordum.

Trendyolda gezerken tam elbisenin renginde hemde istediğim gibi minik topuklu bir stiletto buldum.

Hadi dedim alayım ve rezillik silsilesi işte böyle başladı :)

Her neyse ayakkabıyı aldım geldi.

İşyerinde tekini denedim tam ayağıma da uyuyor.

Aldım eve götürdüm elbise ile denemek için. ikisini de denemeye kalkıştığımda ne göreyim, biri 6 cm topuklu diğeri aynısının 10 cm topuklusu.

Allah'ım neden beni buldu diyip aradım iade de etmek istemiyorum.

Siz gönderin değiştirmeye çalışırız dediler.

Ya da başka bir tane alın bunu iade alalım.

Baktım mağaza süresi bitmiş kapanmış bekledim bende.

Sonra 1 haftalık bekleyişten sonra değiştiremiyoruz dediler iade yapıldı.

Bir kaç hafta sonra aynı dükkan tekrar açıldı ve ben tekrar o ayakkabıyı aldım.

Ayakkabı geldi ve ben kutusundan tanıdım...

Yine aynı kısa topuk ve uzun topuklu ayakkabıyı göndermişlerdi ve resmen aptal yerine konmuştum.

Arayıp açtım ağzımı yumdum gözümü ama ne bir özür ne başka birşey.

Stok takibi yapamayıp aynı hatalı ayakkabıyı iade alıp tekrar göndermek nedir yaa???

Valla ayakkabı konusunda uzak durun derim.

Bu kadar pişkinlik görmedim çünkü ben.

10 eylül 12:30

454. Youtuber ve bloggerlara tepeden tırnağa bütün ürünleri yollayıp üstüne bize zamlı satış yapmaya çalıştığı için alışveriş yapmayacağım internet sitesi

10 eylül 00:32