girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (440)
  • medya (13)

440. Etrafımdaki herkes çok beğeniyor ama ben bir türlü ısınamadım buraya, alışveriş yaptığımda bir sorun da yaşamadım ama ne bileyim elim ilk bu siteye gitmiyor.

dün 17:36

439. Eskiden alışverişlerimin çoğunu yaptığım ama bir süredir kullanmadığım site. Geçenlerde bir şey beğendim, sepete attım. Sonra kargonun 9 lira olduğunu tekrardan fark etmemle kapatmam bir oldu. Ülke sınırları içindeki 10k'dan tutun 1m takipçili bütün hesaplara reklam bütçesi ayırana kadar kargoyu bedava yapsaydın şu an çok daha fazla satış yapıyor olurdun trendyol.

Not: Bu gözler burak altındağ'ın bile instastorylerinde trendyolmilla mayosu reklamı gördü. Ne alaka yani...

dün 17:23 dün 17:25

438. Son zamanlardaki reklam kapanyalarından, influencer işbirliklerinden bıkkınlık gelen site. Çoğu bloggerın postunu artık yukarı kaydırmıyorum, giydikleri hiçbir şeyin markasını merak etmiyorum. Bu kadar mı birbirinin aynısı postlar kıyafetler olur gerçekten abes.

En son Kourtney Kardashian’ın mayosu için trendyol linki verilmiş yok artık dedim bari benzeri, çakması vs deseydiniz. Rihanna, Kim ablam da milla giyiyor evet. 

19 ağustos 21:17


437. Kargo ücreti almamalari gereken site. Alsanizda 1 lira falan yapın sembolik bir ücret olsun. İndirim diye sepete dolduruyorum yeri geliyor 29 luk yerine 20 lik kazak alıyorum ama bir bakıyorum uyduruk sitelerden bile alınmayan kargo ücreti alıyorlar. Bence yapmayın kariniz artar. Aliekspresle sahipleri aynı madem, yeri geliyor (çoğunlukla) Çin'den bile kargo ücreti alınmıyor İstanbul Ankara arası kargo alıyorsunuz.

17 ağustos 19:09

436. Son dönemlerde influencerlarla yaptığı sonsuz sayıda iş birliği ile kendinden bıktırmış,alışveriş yapacağım varsa da yaptırtmayan site

17 ağustos 13:08

435. Nikah için Trendyolmilla dan 3 adet elbise sipariş ettim, hangisini beğenirsem onu giyerim diğerlerini iade ederim kafasındaydım. Gelen elbiselerden sadece birini beğendim, kaliteside çok güzeldi. Fiyatı da tesadüf eseri aldığım gün yarıya düşmüştü, epey karlı çıktım. Diğer ikisi vasattı. Dış çekim içinde beyaz elbise almıştım burdan. Onuda çok beğenerek giydim. Farklılık gösteriyor ürünlerinin kalitesi, alıp bakıp denemeden bilemiyorsun. İade kısmıda çok rahat, para kısa sürede geri yatıyor, bir sorun çıkmıyor. 

Diğer butiklerinden alışveriş yapmadığım için bir şey söyleyemem. Denemekten zarar gelmez, en kötü iade edersiniz.

17 ağustos 11:07

434. 9 lira kargo ücretini kabul edilebilir bulmadığım için alışveriş yapmadığım site. 

Arada bir alt limitsiz kupon tanımlıyorlardı, hadi diyordum girip bakayım bi, belki bi ihtimal kargoyu görmezden gelebileceğim bir şey bulurum. Bakıyordum ki çoğu butikte geçerli değil. 

Sevmiyorum böyle şeyleri.

16 ağustos 23:23


433. zaten yüksek olan kargo ücretini artırması bir yana, inanılmaz yüksek vade farkı alan site. öyle ki tek çekim alıp bankanın uygulamasından taksitlendirmek yerine siteden taksitlendirirseniz yaklaşık 4-5 kat daha fazla vade farkı ödüyorsunuz. zaten bikini&mayo ve birkaç istisna kıyafet dışında kendi markasının kumaş ve dikiş kalitesi de artık yerlerde sürünüyor. böyle giderse kendi kendini bitirir, halbuki ne güzel yakalamıştı tüketiciyi.

16 ağustos 23:06

432. bedava ürün gönderip akrabalarıma kod tanımlamama izin verirse ürün alacağım site. yoksa artık hiçbir şekilde yanından geçmem.

16 ağustos 17:07

431. Kargo fiyatını arttırması hiç hoş olmadı. Ama yinede hergün bakmaktan kendimi alı koyamıyorum nolcak böyle bilmiyorum.

Özellikle kozmetik marketlerde indirim olmadığı dönemlerde kozmetik bölümü çok iyi oluyor.

16 ağustos 16:43