girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (499)
  • medya (14)

499. Yeni sezonunda baya beğendiğim parçalar var ama bir yandan da bütün blogger,youtuberlara gönderdikleri ürünleri düşününce kendimi kazıklanıyor gibi hissediyorum. Zaten istediğini alabilecek kişilere bedava ürünler gönderip duracağına indirim yapsalar kendileri için de daha kârlı olabilir bence.

12 ekim 19:26

498. Uzun zamandır alışveriş yaptığım bir site.

2 gün önce yine bir bildirim geldi 3 günlük alışveriş festivali bıdı bıdı şeklinde,girip gezineyim dedim.Butiğin birine girdim sepette %25 diyordu,seçtim birkaç parça daha sonra ödeme sayfasında toplam tutarı kontrol edeyim dedim ve o %25lik Sepet indiriminin düşmediğini farkettim

Nasıl olur filan derken oturumu kapattım,biraz bekledim,tarayıcı değiştirdim ve tekrar aynı ürünleri sepete attım bu defa indirimi düşmüştü.

Yani kısaca dikkat edin süslüler devir çakallık devri olmuş kim bilir kaç kişi bu şekilde kontrol etmeden indirimli zannettiği o sepeti normal fiyattan satın alıyor.

Biz bu oyunlara gelmeyiz trendyol adam ol.

11 ekim 04:59

497. Mezuniyet elbisesi araştırıyorum, trendyolda güzel seçenekler var fakat her bloggerın reklam yapmasından mıdır nedir alamıyorum. Birde daha önce aldığım bir tişört fondöten lekeliydi. Buraya kadarmış trendyol...

10 ekim 22:29


496. Bu aralar herkes reklamını yapıyor. Her yer de görüyorum. O kadar rahatsız etmeye başladı ki. Aslında buradan yaptığım her alışverişten memnun kaldım. Ama bu aralar çok itici buluyorum.

10 ekim 16:50

495. Durmak bilmeden herşeye kargo ücreti çıkarması, az da değil 9-TL! Trendyol Milla denilen ürünlerin kalitesizliğine zaten diyecek sözüm kalmadı. Model ve görünüş şahane olup bu kadar kalitesiz olabilirler. Bir elbisenin yine modeline bayılıp satın aldığım ve inanılmaz çektiğini iş arkadaşlarımın "ya senin elbisen bu kadar kısa değildi" demeleriyle farketmem sonucunda soğuduğum site ve markamsı. Nasıl kısalmış ama inanılmaz, ha bendeki şuursuzlukta ayrı tabi :)

10 ekim 16:43

494. ben memnunum. Belki de bir şey alacağım zaman koşa koşa ne olsa ucuzdur diye gidip almadığım için memnunum. Mesela geçen gün fotoğraf çekimi için saç aksesuarı aldım, 50 tl üzerine kargo bedava dan yararlanmak için (gizlinot: elit arkadaşlarım seviyorum sizi) toniguy'ın saç kremini aldım, Toni guy da sepette % 40 indirim vardı ve bugüne kadar hiç almadığım fiyata aldım saç kremini. İkisi de ayrı ayrı kargolarda ertesi gün elime ulaştı.

Daha önce de yine çekim için elbise almıştım bir anda 3 tane, beğendiğim kaldı diğer ikisini iade ettiler. Siparişi vermem ve paramın geri iade edilmesi toplasam 3 günümü almadı.

10 ekim 15:30

493. duygu özaslan, zeynep zor, şeyma subaşı gibi isimleri reklam yüzü olarak kullandıklarından dolayı siteden soğudum. sitede şeyma subaşı'nın seçimleri diye bir bölüm var. dalga mı geçiyorlar anlamıyorum, şeyma subaşı niye giysin trendyoldan birşey? atasayla oldukça özgün harikulade (gizlinot: swh) bir koleksiyon çıkardılar mesela, o takıları bile üstünde kaç kere gördük ki? özellikle, pahalı kıyafetler giyip bu şekilde tarzları varmış gibi görünen insanları reklamlarında, kampanyalarında kullanırlarsa müşteri kaybederler. çünkü gerçekçi değil. çünkü insanlar bu isimlerin trendyoldan para almasalardı o ürünü giymeyeceğini/paylaşmayacağını biliyorlar. bu da, gerçek müşterilerinin aslında güzel olan üründen yanlış pr politikası yüzünden uzaklaşmasına sebep oluyor

9 ekim 23:26


492. İki gün önce 253 liraya aldığım hotiç marka bot şu anda yüzde 20 indirimle 328 lira görünüyor. İki günde neye göre 75 lira zam yapmışlar anlamadım. 

İndirim yazarak bindirim yapan enteresan bir site.

9 ekim 15:26

491. bugün şöyle bir bakayım dedim, sözde yüzde 90 indirimli parfüm butiğindeki fiyatları görünce, bu kadar başarılı bir dalga geçme yolu daha bulamazlardı diyerek çıktım siteden. uzun zamandır alışveriş yapmıyordum, çok doğru bir karar aldığımı bir kez daha kanıtladılar.

9 ekim 11:08

490. milla dışında baktığım marka yok, senelerdir aynı markalar aynı markalar. çok nadir inditex, mango getirirler onlarda 5 sezon öncesinin outlet ürünleri.

kargo fiyatları uçmuş diye, sipariş özeti kısmında gözükmüyor artık ödemeye geçince o tutara ekleniyor. bu tür kurnazlıkları yer miyiz biz?

ayrıca butiğin resmine 2-3 tane dikkat çekicek ürün koyuyorlar, ama asla o ürün satışta değil.

fıldır fıldır youtuber kuponu dağıtıcağınıza, ya da 'şeyma'nın seçtikleri' diye eminim şeymanın seçmediği ürünleri satıcağınıza azıcık siteye çeki düzen verseniz, şu sorunları çözseniz keşke.

9 ekim 00:14