girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (625)
  • medya (22)

625. boykot başlığında ilk sıraya yerleşmelisin şark kurnazı trendyol.

10 dk önce

624. instagramda bu ara reklam için para yedirmediği fenomen kalmamış olan alışveriş sitesi.

1 saat önce

623. 5 liraya aldığım süzgeç %25 mi neydi indirimle (indirim miktarını tam hatırlamıyorum) 12,99₺ olarak satılıyor diyor ve çekiliyorum, yorumu size kalmış.

1 saat önce


622. instagramda dolanırken her "yukarı kaydırın" yazısının ardından zart diye çıkan firma. çoğunlukla ürünleri 7/24 indirimde gösteriyorlar ancak trendyolun kendi üretimi dışında giysi ya da ayakkabı alacaksanız ürünün kendi markasının sitesine girip çok daha uygun fiyata görme ihtimaliniz var. üstelik kendi markasından aldığınızda daha özene bezene kutulayıp, bazen de depodan hiç açılmamış olanı paketleyip gönderiyorlar. kozmetiğe ilişkin ise indirimlerde gratis,rossmann ya da dermokozmetik satan internet sitelerinde daha uygun fiyatlı oluyor. tek avantajı sepeti ortak hale getirdiklerinde giysi-kozmetik-ıvır zıvır birkaç parça alıp ek kargo ücreti ödememekti, kargo fiyatlarını artırınca o da kalmadı.

1 saat önce

621. 100 tl alt limitli kupon tanımlayıp hiçbir butikte kullandırtmayan online alışveriş sitesi. ee ne işime yarayacak o şimdi? kargo zaten almış başını gitmiş, indirim diye bindirim üstüne bindirim. sağolsunlar bugün tekrardan hatırlattılar artık neden alışveriş yapmadığımı. param da cebimde kaldı, teşekkürler trendyol :d

2 saat önce

620. dün akşam 55 TL'ye sepetteki ürünüm bugün 32 TL'ye inmişti. Aldım tabii ama sinirle aldım.

Daha da indirim tuzaklarına düşmem.

bugün 15:45

619. benim de cat botlarım bu indirim yoğunluğunda 2. günün sabahı elimdeydi, tebrikler.

bugün 14:38 ed.1 saat önce


618. Son siparişimi teslim hızıyla beni şaşırtmış firmadır. 20 Kasım saat gece 1 gibi verdiğim siparişi 21 Kasım yani bu sabah 9 buçukta kapıma getirdiler. Yalnız şunu farkettim yurtiçi kargo ile gelmedi, gelen çalışanın üzerinde trendyol yeleği vardı. Eğer kendi kargo sistemlerine geçiyorlarsa ben çok memnun kaldım.

bugün 12:58

617. 8 kasım’da verdiğim siparişi hala bana ulaştırmayan saçma alışveriş sitesi. Hadi dedim neyse, son günü 20 kasım, ama yok, hala gelen giden olmadı. Siparişlerim gelince(inşallah amin), uygulamayı komple silmeyi düşünüyorum. Çünkü bu esnada her gün uygulamaya girip kargoya verilmiş mi diye bakarken ürün fiyatlarını oldukça (!) abarttılarını fark ettim.

bugün 12:55

616. genel olarak indirim adı altında mağazayla aynı fiyat üzerinden satış yapıyorlar. nadir de olsa ihtiyaçlarım doğrultusunda fiyatı inmiş bir şeylere rastlayabiliyorum. en yakın tarihte avene ürünlerinden ve nyx fondötenlerinden faydalandım. gözle görülür bir fiyat farkı söz konusuydu. dikkatle incelendiğinde gerçek indirimlerden faydalınabilir. 

bugün 12:54