girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (614)
  • medya (22)

614. Buradan bir bot aldım inci marka

Tahmin edin ne oldu? Defolu geldi ayakkabının derisinin yanlarında deri deforme olmuş çizilmişti ve fermuarı bozuktu kapanmıyordu alttan açılıyordu.Çok sinirlerim bozuldu bu kadar bariz defolu bir malı nasıl gönderebilirsiniz ya hadi deriyi anlamadın o fermuarı da mı görmedin? Hemen iade ettim tabii ama boşu boşuna uğraştım o botu almasam şimdiye çokton botum olmuştu.

Bir daha da bu siteden alışveriş yapmamaya karar verdim ben, bu riski bir daha asla almam.

24 dk önce

613. Gereksiz Pr konusunda simple ile yarışacak hatta onu geçecek düzeye gelmiş olan alışveriş sitesi

bugün 03:44 bugün 03:44

612. Sizin ihtiyaçlarınız burada çok avantajlı indirime sahip değilmiş demek ki ama benim estee lauder double wear fondöten ihtiyacım vardı ve fiyatı her yerde 260a çıkmışken burada 168 tlye (kargo dahil; evet trendyol üç haneli alışverişlerde dahi kargo ücreti alıyor) bulmuş olmak beni tatmin etti doğrusu. 

bugün 02:29


611. artık tüm influencerlar ve instafenomenlerin hikayelerinde postlarında görmekten gına getiren alışveriş sitesi.burak altındağ 78234.kez trendyol indirimi diye çığırdığı için paylaşımında,altına yorum olarak ücretli reklam yaptığı ve sitede zerre indirim olmadığı,hatta bindirim yapıp tekrar asıl fiyatına döndürerek bunu indirim diye 'yedirtmeye' çalıştıklarını yazdım.tabii ki açıkgöz burak silmiş hemen yorumumu.benimle birlikte birkaç kadın daha yorum yazmıştı aynı şekilde onlarınkini de silmiş sanki babalarının firması.engelledim ben de tahammülüm yok artık en ufak reklam yapan insana.

bugün 02:12 bugün 02:13

610. Bindirim üstüne indirim yapıldığından bahsedenlerin 'artık bitirmesi' istenen satış sitesi. Hiç de bitirmeyin arkadaşlar, tam tersine daha çok belirtin gördüğünüz indirim hilelerini. Böyle böyle anlayacaklar çünkü enayi olmadığımızı.

bugün 02:08

609. Bindirimi görünce almak istediklerimden vazgeçtiğim site. Yalnız kardeşim o kadar ballı ki mağazadan alacağı ürüne burada var mı diye baktı ve 70 TL indirimli şekilde aldı. Yapılan tek indirimi de kendisi yakaladı sanırım

bugün 01:18

608. dün beğendiğim bir pantolon gözlerimin önünde saniyeler içinde 90 liradan 109 küsür liraya yükseldi. o ara site dondu zaten, sepetimi falan göremedim. 

açıkçası blogger olaylarından dolayı tepkiliyim zaten ama güzel indirim yaptıkları ürünler de var allah için. (gizlinot: her şey değil tabii) birçok kazak nereden baksanız 50 liraya geliyor, böyle bir fiyat türkiye'de artık normalin altı oldu resmen.

ama o 8 liralık kargo, birçok kişinin giderek trendyoldan daha az memnun kalmaya başlaması, paramı daha kontrollü harcama isteği beni alışveriş yapmaktan alıkoyuyor.

 bir diğer aşşşırı gözümü kanatan olay ise, o ne marka olduğu bilinmez dandik aliexpressten hallice saatlerin utanmadan 299liralık 'eski fiyatlarının' üstünü çizip 60 liraya satmaları. bir de ikincisi 1 liraymış (gizlinot: swh) yılın hiçbir günü 300 liraya satamıyorsunuz o saatleri kandırmayalım artık birbirimizi trendyol ya.

dün 23:45 dün 23:47


607. Herkesin aynı şeyi yazdığı başlık. Black friday adı altında bindirim üstüne indirim yapan firma. E anladık değil mi? Bitirin artık.

dün 23:34 dün 23:35

606. Değil büyük indirimin kıyısından geçmek, sepetime eklediğim ürün 50₺ den 90₺ ye çıkmış? Ayrıca kargo ücretlerine de bir el atmaları gerekiyor sepetime eklediğim çoğu ürün kargo parasıyla birlikte indirimsiz fiyata denk geliyor zaten ne anlamı kaldı ki?

Kendi içinde bir düzenlemeye gitmesi gereken online alışveriş sitesi.. 

dün 23:23

605. gerçekten şu an indirim var sitede bazı markalarda. İnci'den iki tane bot aldım az evvel ve mağazadaki fiyatlarını bildiğim için cidden aşırı uyguna geldi botlar, 1 bot fiyatına 2 tane aldım mutluyum. gerçekten %30-40 civarı bir indirim var bazı markalarda.Ancaaak ürünler defolu gelir mi, gelmez mi?? o kısım bir muamma. 1 ay kadar önce de bir indirim yakalayıp accsesorize'da daha önce beğendiğim bir atkıyı ve 2 çift eldiveni 50 küsüre aldım. 2 sene evvel gene trendyol inciden 2 çift ayakkabı almıştım böyle ama malesef biri defolu gelmişti, gerçi hemen iade etmiştim. Bekleyip göreceğiz... Bu alışverişimle beraber hayatımda 3. defa trendyoldan birşey aldım, umarım defolu gelmezler ve ayağıma uyarlar.

Ayrıca , bloggerlara vloggerlara vs. reklam vermelerinin neden sorun olduğunu da anlamıyorum, youtuberlık= reklamcılık artık. Youtuberları kendinize yakın görmeyi bırakırsanız belki de sorun çözülür, bu da reklamcı oldu diye üzülmezsiniz. Hepsinin fenomen olmaya çalışmasının altında yatan sebep bu zaten, herkes para kazanmak için yapıyor bu işi.

not: trendyola bayılmıyorum, blogger vlogger tayfasına da bayılmıyorum ama sabah akşam burda hayıflanılmasını da anlamıyorum.

dün 23:19 dün 23:21