girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (581)
  • medya (21)

581. Birkaç gündür youtube videolarının başında bam güm değişik bir reklamları çıkıyor. O ne öyle? Sanki ülkemde savaş çıktı; bir ateş bulutu, korkunç bir ses efekti, kapkaranlık bir ekran neymiş bilmem kaç gün sürecek indirim varmış. Samimi söylüyorum iğrenç birşey olmuş.

dün 19:54 dün 19:55

580. “Büyük indirim”de bir kaban beğendim, 100tlydi sepette yarı fiyatına 50tlye geldi aldım. Ürün geldiğinde üretici firmanın etiketi üzerindeydi isimden araştırdım internette kendi internet sitesinde İNDİRİMSİZ 39tlymiş. Kaban adı altında gelen şeye de inanamazsınız, zar gibi resmen önünden bakınca arka taraf görünüyor ahajahskla BIKTIM DOLANDIRILMAKTAN SÜSLÜLER BIKTIM

 Edit: Bir süslü linkini istedi ben de bir ürün beğenmiştim o mu acaba diye, ona bakmak için tekrar baktım ürüne ve indirimsiz fiyatı olarak 49.99 görünüyor. Kırık kalbimle ekrana bakıyorum şu an

16 kasım 22:20 16 kasım 23:03

579. Trendyol mantalitesini anlamak için şöyle güncel bir örnek vereyim. Şuan da sitede mango butiği var. Örneğin bir çanta indirim de 60 tl. Aynı çanta mangonun kendi site ve mağazasında da indirimde ve yine 60 lira. Aradaki fark şu mangonun kendi sitesinde 99 tl ve üzeri kargo ücretsiz ki mango mağazaları da neredeyse her avm ya da merkez de bulunabilir ama trendyol'da mangodan bin liralık alışveriş de yapsan yine de o 9 liralık kargo ücretini vermek zorundasın. Trendyol'dan kargo ücretsiz olan alakasız bir 9 liralık ürün aldığını varsayalım. O ürün yurtiçi veya aras kargo ile bir şekilde evde bulunamadığınız için gidip şubeden kendiniz almak zorunda kalıyorsunuz ve aldığınız 9 liralık ürünü bir şekilde beğenmediniz ve iade edeceksiniz. Hesabınıza herhangi bir geri iade olmuyor çünkü o ürün artık sizin olmadığı için kargo parasını vermiş sayılıyorsunuz ve elinizde sadece zaman kaybı artı diğer ürün için verilmiş bir kargo parası kalıyor. Farkettiyseniz kendi penyemsi kumaşlarla dolu markalarının bahsini dahi açmıyorum çünkü AliExpress butiği kalitesinde mal satıp çok komik paralar isteniyor orası sadece komedi kısmı. İşte piyasanın tekelleşmesinin zararları, bunlara da bir çanak tutan illaki vardır yoksa ülkede bir sürü girişimci var ama demek ki trendyol kazığından sadece trendyol değil başka taraflar da kazanıyor ki bu win win durumundan çıkamıyoruz. 

13 kasım 14:41


578. Fiyati düşük ürünleri alıp kargo bedavaya denk getirmeye çalışıyoruz ama Trendyol fiyata kargo parasını ekleyip öyle bedava yapıyor. 3-5 liralık şeyleri 10-15 liraya satıyor güya fiyat düşmüş gibi. 9 lirayi bi şekilde odettiriyor. Markette 3-4 lira olan tekli katı sabunlar burda 8-9 lira en ucuzu. Gerçek anlamda indirim yaptığı zaman aliyorum bişeyler onun dışında artık eski havası ve indirim durumu yok maalesef. Sende herkes gibisin trendyoll. Parayı bulunca değiştin jzmsksms

13 kasım 13:26

577. Öyle birşey gördüm ki artık şok oldum. Flormar full color oje serisini güya 14 liradan 9,23 TL ye düşürüp bir de kargo bedava yapmışlar. Markette zaten 2,95 . Sen napiyorsun ya hayırdır trendyol. Artık iyice suyunu çıkardınız işin. 

13 kasım 12:42

576. Sözde kampanyaları bitince kaldırdıkları yorumları tekrar yükleyen sitedir. Hadi 1-2 butik hariç bindirim yapmanızı bir noktada anlarım da yorumları niye kaldırıyorsunuz ki kardeşim.

12 kasım 23:15

575. En son Foreo markasından bu kadar tiksinmiştim. Bilinçli bir e-ticaret kullanıcısı zaten sizin sitenize günde en az bir kez ya da ayda 3-4 kez giriyordur. E-mail veya sms ile bizi sürekli dürtüyorsunuz. Daha ne istiyorsunuz kardeşim, bu kadar reklamı sokmayın artık gözümüze. Vallahi aşırı antipatik oldunuz.

12 kasım 19:01 ed.13 kasım 11:01


574. Kimi görsem reklam vermişler şaka gibi. Düşünün burak altındağ diye bir instagram hesabı var adamın tek yaptığı arak içerikler ama o bile sex and the city dizisindeki carry hırkası için yukarı kaydırın yazıyor . Allah akıl fikir versin.

12 kasım 17:45 12 kasım 17:45

573. hafta sonu ayakkabı çanta kazak saat derken bana 500 tlye mal olmuş site. ama gerçekten güzel indirim vardı. kazaklar 20-30tlye gayet hoşlardı. marka 2 tane spor ayakkabısı aldım. chiccy nin çantalarından 2 tane kaptım derken tüm kış alışverişimi 1 günde tamamlamış oldum. hepsi eksik ve ihtiyaç olan şeylerdi. o yüzden mutluyum

12 kasım 17:12

572. Farklı zamanlarda Hotiç ve ipekyoldan bot, adidastan da spor ayakkabı almıştım. Üçü de sorunsuz şekilde elime ulaştılar. Sadece bir kez başıma olumsuz bir olay geldi. Geçen sene Hotiçten Mavi renkte bir yağmur çizmesi almıştım fiyat çok uyguna geliyor diye. Tekinin renginin diğerine göre 2 3 ton açık olduğunu farkettim. Muhtemelen ayakkabının teki uzun süre spot ışığı altında kalmıştı. Geri gönderdim. İade konusunda herhangi bir sorun çıkarmadılar. Genellikle ayakkabı alışverişim için kullanıyorum. Daha kıyafet almaya cesaret edemedim.

12 kasım 13:26